Macisław - 11 września 2015, 20:54:21 - *.adsl.inetia.pl

jojo - 11 września 2015, 22:17:08 - *.dynamic.chello.pl
A więc odstawienie hamulcowych do rezerw zdało egzamin - brawo trener! Oby to był przełomowy moment dla ROWU

autobus - 11 września 2015, 23:16:58 - *.legnica.vectranet.pl
Mam pytanie do kibiców ROW-u czy ROW to Rybnicki Okręg Węglowy? Dzięki za odp, pzdr

@autobus - 11 września 2015, 23:21:39 - *.adsl.inetia.pl
ja to je to

ngfun - 12 września 2015, 0:15:19 - *.protonet.pl
Mogliśmy ten mecz wygrać bo tak słabego ROW-u dawno nie było , ale brak siły w ataku i wykończenia akcji choć sytuacje były . Zmiany trenera bez pomysłu na wygranie meczu i bez wykorzystania możliwości regulaminu .

bu - 12 września 2015, 0:59:17 - *.dyn.telefonica.de
Derby Oberschlesien z piyrszego sportu.

Johan - 12 września 2015, 7:20:36 - *.play-internet.pl
Widowisko pierwsz klasa , poziom jak w okręgówce . Góra z takimi zawodnikami jak 4 , 14 , 33 , 77 i 8 już się może szykoać na walkę o utrzymanie w nadtępnym sezonie w III lidze

Kibic - 12 września 2015, 7:44:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Góra grała lepiej niż Rybnik ale bramek to tam nie ma kto strzelać , tak słabe drużyny że by miały problemy z wygranie meczu w A-klasie

Ojojoj - 12 września 2015, 8:32:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Energetyk Rybnik słabiutko!
Jednak miasto Rybnik to źuźel.
FUZJA, zmiana herbu nic nie pomoźe...

Ojojoj - 12 września 2015, 8:36:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Milano - 12 września 2015, 8:50:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cienko to widzę ROW powinien przegrać ten mecz z 4:0,ciekawe jak długo pojadą na farcie

ROW - 12 września 2015, 10:43:08 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
Ojojoj ja twoj rkm tez cieniutko widze,hahah po wstydzie w ostrowie

Włodi - 12 września 2015, 11:56:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do ojojoj - ale wygrał 1-0, a mogłoby być i więcej doskonałe sytuacje Gładkowskiego i Dudzińskiego. Góra może 1-2 dobre okazje nic więcej. Nadwiślan spadek - pewne info

Rybnik - 12 września 2015, 12:42:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
widzów: 686.Tylko dla kogo oni grają, jak Rybnik to teren Górnika Zabrze?

Rybnik - 12 września 2015, 12:43:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rybnik to miasto żużlu. W to trzeba inwestować

do Włodi - 12 września 2015, 12:54:19 - *.146.75.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ty jesteś pewne info,amatorze,hahaha

miki - 12 września 2015, 16:07:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co w tą frekwencją w Rybniku. Kiedyś chodzilo tam 2-3 tys osoób w porywach do 4-5 tysięcy a teraz?

nowy - 12 września 2015, 16:29:48 - *.133.30.245