12 września 2015, 22:35:51 - bartekwr9
Filip Kurto obronił rzut karny

Bramkarz SBV Excelsior Filip Kurto obronił rzut karny w przegranym 0-3 (0-2) spotkaniu piątej kolejki holenderskiej Eredivisie z PEC Zwolle. 24-letni Polak rozegrał całe spotkanie.

12 września 2015, 20:45 - Zwolle (IJsseldelta Stadion)
PEC Zwolle 3-0 SBV Excelsior (Rotterdam)
Lars Veldwijk 13, 25, 57

żółte kartki: Ryan Thomas - Tom van Weert, Sander Fischer.
czerwone kartki: Sander Fischer (83. minuta, Excelsior, za drugą żółtą), Tom van Weert (89. minuta, Excelsior, za drugą żółtą).

sędziował: Danny Makkelie (Dordrecht).
widzów: 11 800.

W 84. minucie Stef Nijland (Zwolle) nie wykorzystał rzutu karnego (Filip Kurto obronił).

Excelsior z czterema punktami zajmuje 14. miejsce w tabeli.

Lazio - 13 września 2015, 9:45:05 - *.icpnet.pl
Ale przynajmniej chłopak gra w silnej lidze, ma ambicje większe niż siedzenie na ławie. Słabe kluby z reguły szukają solidnych bramkarzy, więc myślę, że nie można go oceniać przez pryzmat słabizny i spadku jego ekip. Poradziłby sobie w silniejszym klubie bez dwóch zdań. A w Polsce jest lepszy od chociażby takich kwiatów jak Pawełek, Prusak, Pilarz, czy nawet mający ostatnio dobrą passę Szmatuła.

@ilorax - 13 września 2015, 16:21:23 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
11 Excelsioru na 11 Zwolle

DIEGO - 13 września 2015, 18:50:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepiej przegrać 3:0 niż 4:0

slayer - 14 września 2015, 14:31:01 - *.adsl.inetia.pl
Jedziecie po gościu, a skąd możecie wiedzieć jak wyglądał mecz? Zresztą sprawdziłem sobie jego statystyki i regularnie gra w lidze lepszej niż polska w której nie zaistniał więc nie jest jakimś leszczem.