14 września 2015, 0:59:12 - Krzysiek
Bramka samobójcza Damiena Perquisa

Damien Perquis strzelił samobójczego gola w meczu 29. kolejki amerykańskiej Major League Soccer, w którym jego Toronto FC przegrał 1-3 (0-2) z New England Revolution. Polak rozpoczął mecz w wyjściowym składzie i przebywał na boisku do 77. minuty, w której zmienił go Hérculez Gómez.

13 września 2015, 23:00 - Toronto (BMO Field)
Toronto FC 1-3 New England Revolution
Robbie Findley 55 - Damien Perquis 4 (s), Diego Fagúndez 39, Kelyn Rowe 71

żółte kartki: Robbie Findley, Ahmed Kantari - Jermaine Jones, Andrew Farrell, Kelyn Rowe.

sędziował: Baldomero Toledo (Kalifornia).
widzów: 20 257.

Toronto FC zajmuje piąte miejsce w Konferencji Wschodniej MLS z dorobkiem 37 punktów po 27 rozegranych meczach.

re - 14 września 2015, 1:01:24 - *.236.6.85
czemu on juz nie jest powoływany do kadry?

kris - 14 września 2015, 1:04:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeżeli by tego podanie nie przeciął i tak by stracili gola. Perquis pierwszy mecz po kontuzji, ale myślę że i tak jest lepszy od Cionka i nie wiem czy nie Szukały. Do pierwszego składu reprezentacji na razie się nie nadaje, ale na ławkę zamiast Thiago na pewno...

wuj - 14 września 2015, 8:13:25 - *.static.korbank.pl
Ten to rypie samobóje... Trener na początku meczu mu powinien powiedzieć na którą bramkę grają...

Ac. - 14 września 2015, 8:46:22 - *.146.79.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak nie swojak to kontuzja. Kręci sie. Nie nadaje sie podobnie jak gamon Cionek. Co innego Szukała, który potrzebuje gry. Bez rytmu meczowego jest kaksztyk.

Hans - 14 września 2015, 9:47:49 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ale Szukała sam sobie spieprzył pozycję w kadrze. Wyjechał do Arabii i przynajmniej moim zdaniem już wtedy było widać, że na tym stracił. A teraz w ogóle siedzi na ławce w tureckim średniaku i nie wiadomo, kiedy zacznie grać.

m - 14 września 2015, 10:38:27 - *.play-internet.pl