18 września 2015, 20:56:48 - Krzysiek
Debiut Łukasza Szukały w Osmanlısporze

Łukasz Szukała zadebiutował w Osmanlıspor FK w wygranym 4-0 (2-0) meczu 5. kolejki tureckiej Süper Lig z Mersin İdman Yurdu SK. Polski obrońca rozegrał całe spotkanie.

18 września 2015, 19:00 - Mersin (Mersin Arena)
Mersin İdman Yurdu SK 0-4 Osmanlıspor FK
Pierre Webó 34, Papa N'Diaye 39, 90, 90

żółte kartki: Murat Ceylan, Loret Sadiku, Nurullah Kaya - Gabriel Torje, Musa Çağıran, Mehmet Güven.

sędziował: Abdulkadir Bitigen (Kayseri).

W drużynie gospodarzy wystąpił były zawodnik Górnika Zabrze - Préjuce Nakoulma. W 77. minucie zastąpił go Sinan Kaloğlu.

Osmanlıspor FK po pięciu ligowych spotkaniach znajduje się na piątym miejscu tabeli tureckiej ekstraklasy z dorobkiem ośmiu punktów.

janek - 18 września 2015, 21:03:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl