19 września 2015, 15:50:41 - euzi
Dwie bramki Sebastiana Tyrały

Sebastian Tyrała strzelił dwa gole dla Rot-Weiß Erfurt w wygranym 3-0 (0-0) meczu 9. kolejki niemieckiej 3. Ligi przeciwko rezerwom Mainz. Dla byłego reprezentanta Polski były to pierwsze trafienia w sezonie.

19 września 2015, 14:00 - Erfurt (Steigerwaldstadion)
FC Rot-Weiß Erfurt 3-0 1.FSV Mainz 05 II
Sebastian Tyrała 60 (k), 89 (k), Okan Aydın 90

żółte kartki: Luka Marino Odak, Mario Erb, Sebastian Szimayer - Lucas Höler, Julian Derstroff, Marc Wachs.

sędziował: Tobias Reichel (Wirtembergia).
widzów: 3830.

Tyrała rozegrał całe spotkanie, a na ławce rezerwowych gospodarzy pozostał były pomocnik Wisły Kraków Fabian Burdenski. Poza składem Rot-Weiß znalazł się z kolei Patrick Schikowski. Ich drużyna jest na 12. miejscu w tabeli z dziesięcioma punktami po dziewięciu meczach.

@kubota - twoje lekcje jeszcze nie odrobione - pewne info

J - 20 września 2015, 9:21:15 - *.opera-mini.net (*.61.139.154)
Ciekawe jak dawałby sobie rade w naszej e-klasie w klubach pokroju Korona czy Podbeskidzie

narko1920 - 20 września 2015, 11:35:02 - *.opera-mini.net (*.61.137.208)
3 liga zalosne

narko1920 - 20 września 2015, 11:46:11 - *.opera-mini.net (*.61.137.208)
zalosne 3 liga

Lenin - 21 września 2015, 20:39:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
III liga nawet niemiecka to poziom nieporównywalny do piłki z wyższych lig - tam zawodnicy bez przygotowania odstawaliby od reszty przechodząc nagle do wyższej ligi