19 września 2015, 16:50:19 - maciejko
Gol Macieja Rybusa

Maciej Rybus strzelił bramkę dla Tierieka Grozny w wygranym 4-1 (2-0) meczu 9. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Ufa. Dla Polaka to drugie ligowe trafienie w tym sezonie. Rybus wszedł na boisko w 71. minucie za Igora Lebiedienkę.

19 września 2015, 15:00 - Grozny (Achmat-Ariena)
Tieriek Grozny 4-1 FK Ufa
Maurício 10 (k), 36, Zaur Sadajew 79, Maciej Rybus 81 - Sylvester Igboun 69 (k)

żółte kartki: Oleg Iwanow, Fiodor Kudriaszow, Zaur Sadajew - Marvin Pourié, Ivan Paurević, Diego Carlos.

sędziował: Aleksiej Matiunin (Moskwa).
widzów: 13 740.

W 40. minucie na boisko w drużynie gospodarzy wszedł były gracz Lecha Zaur Sadajew. Do 63. minuty w zespole gości grał były gracz Lecha Haris Handžić. Poza kadrą meczową znaleźli się - Marcin Komorowski i Adłan Kacajew (Tieriek).

Tieriek po dziewięciu ligowych spotkaniach znajduje się na dziewiątym miejscu w tabeli rosyjskiej ekstraklasy z dorobkiem dwunastu punktów.

pekin - 19 września 2015, 16:52:02 - *.adsl.inetia.pl