19 września 2015, 22:00:32 - koofel
Gol Damiena Perquisa

Damien Perquis strzelił bramkę dla Toronto FC w wygranym 3-1 (3-1) meczu amerykańskiej Major League Soccer z Colorado Rapids. 31-letni obrońca rozegrał całe spotkanie. To jego pierwsze trafienie dla kanadyjskiego klubu.

19 września 2015, 20:00 - Toronto (BMO Field)
Toronto FC 3-1 Colorado Rapids
Sebastian Giovinco 14, 18, Damien Perquis 38 - Dillon Powers 40

żółte kartki: Justin Morrow, Jozy Altidore, Luke Moore, Marco Delgado - Maynor Figueroa, Lucas Pittinari, Sam Cronin.

sędziował: Mathieu Bourdeau (Quebec).
widzów: 19 692.

W 87. minucie na boisku w barwach gości pojawił się były zawodnik Polonii Warszawa Marcelo Sarvas, który zmienił Sama Cronina.

Toronto z czterdziestoma punktami zajmuje 5. miejsce w konferencji wschodniej.

Brajan - 19 września 2015, 22:04:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kogo obchodzi ten Francuz?

jea - 19 września 2015, 22:04:12 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Dla odmiany do właściwej bramki

Giovanni - 19 września 2015, 22:12:53 - *.play-internet.pl
Sędzia z Quebecu ?
Czy to czasem nie powinien być sędzia amerykański przypadkiem ??

kibic - 19 września 2015, 22:14:41 - *.centertel.pl
Skoro chyba juz 40 letni Robbie Keane grający w MLS może być powoływany do kadry Irlandii,to czemu ponownie nie sprawdzić Perquisa? Zwłaszcza że gra regularnie w klubie a w obronie się nam nie przelewa.Gra w lepszym klubie niż np Cionek czy Szukała.

spec - 19 września 2015, 22:19:18 - *.231.8.78.koba.pl
uuu i giovinco tez tam gra, lepiej sie zapowiadał

kell1987 - 19 września 2015, 22:24:02 - *.dynamic.chello.pl
Giovinco wciąga tą ligę nosem, wkręca tam wszystkich jak chce

Bartt - 20 września 2015, 2:46:43 - *.biznes.mm.pl
@Giovanni, MLS to liga kanadyjsko-amerykańska, więc tak jak grają w niej drużyny z Kanady i USA, tak i sędziują sędziowe z Kanady i USA. Co w tym dziwnego?

narko1920 - 20 września 2015, 11:19:19 - *.opera-mini.net (*.61.136.224)
pan Nawalka powinien dac mu szanse bo oprucz Glika to obroncow mamy marnych

hej! - 20 września 2015, 11:50:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Perquis rozegrał dopiero drugi mecz po kontuzji w pierwszym strzelił swojaka (stadiony świata)został zmieniony, bo był najgorszym zawodnikiem na boisku, ogólnie po tych dwóch meczach jego gra i forma przedstawia sie marnie...

kubota - 20 września 2015, 12:49:54 - *.dynamic.chello.pl
Przecież to francuz jest! Jaka kadra? O czym wy mówicie?

P - 20 września 2015, 16:05:02 - *.085.c72.petrotel.pl
@kibic - widziałeś wcześniejsze mecze Perquisa? Słabizna i samobój dwie kolejki temu. Był tak cienki, że trener zdjął go po jeszcze jednym zawalonym golu. Niech on lepiej siedzi w USA, bo na kadrę to jest dużo za słaby.

DIEGO - 20 września 2015, 18:47:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl