20 września 2015, 15:24:05 - Monki
Midtjylland przegrał w lidze

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy FC Midtjylland przegrał na własnym boisku 0-1 (0-0) z FC Nordsjælland w meczu 9. kolejki duńskiej ekstraklasy.

20 września 2015, 13:30 - Herning (MCH Arena)
FC Midtjylland 0-1 FC Nordsjælland
Bruninho 52

Midtjylland: 31. Mikkel Andersen - 28. André Rømer, 26. Patrick Banggaard, 2. Kian Hansen, 70. Filip Novák - 27. Pione Sisto, 7. Jakob Poulsen, 3. Tim Sparv, 17. Kristoffer Olsson (58, 9. Morten Rasmussen), 77. Daniel Royer (71, 19. Marco Larsen) - 10. Martin Pušić (46, 33. Paul Onuachu).

żółte kartki: Pione Sisto, Paul Onuachu - Bruninho, Emiliano Marcondes, Patrick Mtiliga, Pascal Gregor.

sędziował: Benjamin Svedborg.

Patryk Wolański znalazł się poza kadrą meczową gospodarzy. FC Midtjylland jest liderem rozgrywek z 18 punktami po dziewięciu spotkaniach.

Rewanżowe spotkanie Legii z Midtjylland odbędzie się 26 listopada o godz. 21:05 w Warszawie. W pierwszym meczu wygrali Duńczycy 1-0 (0-0).

Fulko de L - 20 września 2015, 15:41:02 - *.ostnet.pl
Ale z Legią wygrali ☺

Kuba - 20 września 2015, 15:48:31 - *.96.59.105
Nie ważne co w lidze, liczą się tylko międzynarodowe pojedynki. Legia wybrała grę w lidze, a FCB wybrał grę w pucharach. Nie można mieć tego i tego. Liczę, że w tym sezonie MD zostanie FCK.

Kuba - 20 września 2015, 15:50:19 - *.96.59.105
FCM wybrał grę w pucharach*

robo55 - 20 września 2015, 21:06:38 - *.dynamic.chello.pl
Fani Legii!Czy nie widzicie, że za super kasą dla Waszej siermiężnej, jak nie pomogą sędziowie, nie idą wyniki. Ten Berg, to taki pół amator, ale TO ZAWSZE OBCOKRAJOWIEC. A takie bolki w RP są na specjalnych prawach, wprost przeciwnie do Polaków na obczyźnie.

DIEGO - 20 września 2015, 22:17:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl