20 września 2015, 17:19:24 - dyrovski
W śląski fajer szpil był bajer

W pierwszym niedzielnym meczu 9. kolejki Ekstraklasy Ruch Chorzów przegrał na własnym stadionie z Legią Warszawa 1-4 (1-3). Bramki dla gości zdobywali Nemanja Nikolić, Stojan Vranješ, Michał Kucharczyk i Aleksandar Prijović, a dla gospodarzy Mariusz Stępiński.

Pierwsza akcja w tym meczu dała Legii prowadzenie. Aleksandar Prijović podał do Nemanji Nikolicia, który w sytuacji sam na sam bez problemu pokonał Matúša Putnockiego. Następnie Prijović uderzył sprzed pola karnego, ale Putnocký wybił piłkę na rzut rożny. W 10. minucie goście prowadzili już dwoma golami. Dominik Furman krótko rozegrał rzut rożny z Nikoliciem, ten dośrodkował w pole karne, a gola z najbliższej odległości strzelił Stojan Vranješ. Chwilę później Legia zdobyła kolejną bramkę. Mateusz Cichocki źle rozegrał piłkę, ta trafiła pod nogi Prijovicia, który bez przyjęcia zagrał do Nikolicia, Węgier podał do Michała Kucharczyka, a ten nie pomylił się i podwyższył prowadzenie gości. W 21. minucie gola strzelił Ruch. Patryk Lipski odebrał piłkę na własnej połowie Furmanowi, następnie zagrał do Kamila Mazka, ten przebiegł z piłką kilkanaście metrów i podał do Mariusza Stępińskiego, który nie dał szans Dušanowi Kuciakowi. W 40. minucie Martin Konczkowski dośrodkował w pole karne, a strzał głową oddał Łukasz Surma, jednak bramkarz gości z trudem wybił piłkę.

Druga część spotkania nie była tak emocjonująca jak pierwsza. W 55. minucie strzał sprzed pola karnego oddał Tomasz Podgórski, ale Kuciak z łatwością złapał piłkę. Cztery minuty później gola ponownie strzeliła Legia. Guilherme podał do Nikolicia, który natychmiastowo odegrał mu piłkę, a Brazylijczyk bez przyjęcia zagrał do Prijovicia. Szwajcar w sytuacji sam na sam z Putnockim nie pomylił się i umieścił futbolówkę w siatce. W 78. minucie Vranješ uderzył z dalszej odległości, ale piłka poleciała daleko obok słupka. Pięć minut później Surma dośrodkował w pole karne, lecz strzał głową Stępińskiego był niecelny.

20 września 2015, 15:30 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 1-4 Legia Warszawa
Mariusz Stępiński 21 - Nemanja Nikolić 1, Stojan Vranješ 10, Michał Kucharczyk 12, Aleksandar Prijović 59

Ruch: 30. Matúš Putnocký - 15. Martin Konczkowski, 51. Rafał Grodzicki, 2. Mateusz Cichocki, 23. Paweł Oleksy - 27. Kamil Mazek, 4. Łukasz Surma, 17. Maciej Urbańczyk, 10. Patryk Lipski (77, 8. Artur Lenartowski), 5. Marek Zieńczuk (46, 19. Tomasz Podgórski) - 18. Mariusz Stępiński (85, 6. Michał Szewczyk).

Legia: 12. Dušan Kuciak - 28. Łukasz Broź, 25. Jakub Rzeźniczak, 4. Igor Lewczuk, 17. Tomasz Brzyski - 6. Guilherme, 37. Dominik Furman (79, 47. Rafał Makowski), 23. Stojan Vranješ, 99. Aleksandar Prijović (84, 9. Marek Saganowski), 18. Michał Kucharczyk - 11. Nemanja Nikolić (84, 13. Arkadiusz Piech).

żółte kartki: Konczkowski - Furman.

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
widzów: 9300.

Rttt - 20 września 2015, 17:20:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coś chyba z ukrainy 1:4 Legia

Ania - 20 września 2015, 17:20:27 - *.piotrkow.pilicka.pl
hahahaahahahahaaa

a73 - 20 września 2015, 17:21:11 - *.czarnet.pl
Dlaczego Ruch gra taki mecz na stadionie treningowym ?

aspen - 20 września 2015, 17:21:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch w barwach żółto-niebieskich jako reprezentacja Śląska chyba chciał pokazać swoją niezależność przed drużyną ze stolicy. No i pokazali... że są 100 lat za Legią.

Gg - 20 września 2015, 17:21:22 - *.dynamic.chello.pl
Sedzia glowny nawet nie potrafi posedziowac prostego meczu, bardzo slaby, spaceruje po boisku, decyzja niezrozumiale, czlowiek do sedziowania LO a nie na tym poziomie. Dno !!!

jaki - 20 września 2015, 17:21:38 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
oj coś czuje że Nikolić za długo nie pogra w Ekstraklasie

Zaki - 20 września 2015, 17:22:34 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
Berg "na chwilę" uratował posadę...

Boateng - 20 września 2015, 17:22:42 - *.50.134.230
Żeby był normalny trener to byłaby codzienność. Jak się tylko w tyłku pali to od razu potrafi normalnie zespół ustawić i zmotywować.

aspen - 20 września 2015, 17:23:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko jedna niezrozumiała dla mnie decyzja Legii - 84 minuta i zamiast wpuścić młodych zawodników w wygranym już spotkaniu by się ogrywali to wchodzą... Piech i Saganowski.

BenekPG - 20 września 2015, 17:23:41 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Rzadko człowiek ma okazję oglądać mecz, kiedy w drużynie Legii nie gra sędzia.

jorgPG - 20 września 2015, 17:23:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch brawo za śląskie barwy! PIAST pozdrawia.

MK - 20 września 2015, 17:25:03 - *.134.65.167
Ruch chciał pokazać się i spiąć że przyjechała drużyna ze stolicy, a tu zamiast święta największe baty od lat i stypa na 80lecie kurnika z Cichej .

gosc - 20 września 2015, 17:25:10 - *.play-internet.pl
no tylko pozadroscic ruch z taka gra to nie zajdziecie daleko razem z gornikiem do okregowki a nie w extraklasie grac nie macie stadionu ani pilkarzy a co sie stalo z waszym bramkarzem chyba zadyszki dostal od tych nominacji hhhhaaaa

hm - 20 września 2015, 17:25:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ehh szkoda.. no niestety jak się w kwadrans traci 3 bramki to nie można myśleć o dobrym końcowym wyniku.. niestety ale gratki dla Legii.. ino Ruch

Znany - 20 września 2015, 17:28:03 - *.adsl.inetia.pl
Legia w 12 minut zagrała naprawdę majstersztyk jeśli chodzi o skuteczność tylko pozazdrościć skuteczności brawo Legia oby tak dalej

kolo - 20 września 2015, 17:28:42 - *.lublin.mm.pl
Ten stadion ,to jakiś żart !
Wypad z Ekstraklasy !!!

gal - 20 września 2015, 17:28:46 - *.centertel.pl
Walduś kink

jorg - 20 września 2015, 17:28:48 - *.net011-g2.isko.net.pl
ruch dał niezwykly popis w ciągu 12 minut stracić u siebie trzy bramki to niesamowity wyczyn trener powinien podać się jak najszybciej do dymisji Ruch slabiutki

Znany - 20 września 2015, 17:32:34 - *.adsl.inetia.pl
Bez urazy ale dla Legii moim zdaniem dobrze by było jakby odpadli z pucharów i skupili się na Ekstraklasie i na Pucharze Polski bo trener Berg i Legia nie dadzą rady grać na wiosnę na trzech frontach niech skupią się na odzyskaniu Mistrzostwa Polski ponieważ jeśli się tak skupią jak dziś to Legia będzie nie do zatrzymania a Ruch wyszedł dziś po prostu zbyt bojażliwie i byli zbyt przerażeni by coś pograć z Legią no cóż dziś nie udało się ale w następnej kolejce powodzenia Ruch !

MK - 20 września 2015, 17:34:14 - *.134.65.167
A niech ten Waldek "King" będzie dalej w Ruchu, przynajmniej niczego z nim nie wygrają. Czego oczekiwać od kogoś kto dotychczas niczego nie wygrał i zdarzyło mu się dzięki koneksjom z Piechniczkiem i Latą naczłapać się pieniędzy z prowadzenia reprezentacji .

Znany - 20 września 2015, 17:35:11 - *.adsl.inetia.pl
i Niech w Legii nie patrzą na kasę tylko na konkrety czyli jeśli chcą Mistrza to niech nie sprzedają Nikolića na zimę bo będzie podobnie jak z Radoviciem i przez to Legia moim zdaniem i przez puchary straciła Mistrzostwo Polski oby 2 razy tego błędu nie zrobiła gratulacje dla Warszawiaków od Oskara"Znanego"

takiten - 20 września 2015, 17:39:00 - *.elwico.pl
Chorzów to patologia wystarczy popatrzeć na ulice typu Katowicka,11 listopada,Teodora Kalidego,Krzyżowa,Jana Ficka,Pudlerska,3 maja, Hajducka sama patola tam mieszka i pełno pustych/zrujnowanych mieszkań przez meneli

zdziwony - 20 września 2015, 17:39:37 - *.elblag.vectranet.pl
@Znany 120 % racji

sony - 20 września 2015, 17:45:34 - *.centertel.pl

Znany - 20 września 2015, 17:45:47 - *.adsl.inetia.pl
Aha i gratulacje dla Polskiej reprezentacji tenisowej za awans do Grupy Światowej Pucharu Davisa

SA - 20 września 2015, 17:46:23 - *.dynamic.chello.pl
He, he, najlepszy był transparent "Warszawscy posrańcy". Jakie to prawdziwe.

sony - 20 września 2015, 17:47:56 - *.centertel.pl
Choć jestem z Wrocławia to w 100% podzielam twoje zdanie WheelerZL. Pozdrawiam polskich Ślązaków a nie sprzedawczyków.

narko1920 - 20 września 2015, 17:50:55 - *.opera-mini.net (*.61.136.193)
do takiten patologia to ty i twoja rodzina geju z wampa Ruch Widzew Elana

do takiten - 20 września 2015, 17:51:19 - *.62.23.140
Problem w tym jak przyjdzie zima i sie trzesa z zimna przy slaskim weglu

siala - 20 września 2015, 17:52:15 - *.net011-g2.isko.net.pl
Ruch powinien opuscic ekstraklasę nie ma stadionu pilkarzy zarzadcow

kosa - 20 września 2015, 17:55:33 - *.dynamic.chello.pl
ile Zagłębia w Chorzowie ? pewnie większość jak w każdym meczu na Śląsku? tych z Warszawy pewnie było z 50 osób

narko1920 - 20 września 2015, 17:57:50 - *.opera-mini.net (*.61.136.193)
do WheelerZL nikim to jest twoj stary, matka, siostra, brat i reszta tej komunistycznej choloty z poza Gornego Slaska Ruch Widzew Elana

don - 20 września 2015, 18:02:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
1-4 a tak się hanyski spinały...

Poznaniak - 20 września 2015, 18:02:56 - *.wtvk.pl
Jako kibic z Poznania napisze obiektywnie Ruch to wielka tradycja i zawsze NIEBIESCY pozakładali inne stroje i wynik jaki jest to widać Nie bardzo mi sie to podoba gdyby Lech zakładał stroje koloru Wielkopolski tez bym był krytyczny Niebiescy wracajcie do własnej tradycji i tyle w temacie

MK - 20 września 2015, 18:06:50 - *.134.65.167
Komunistyczna hołota to promowała kluby z Górnego Śląska, skończył się PRL to i "sukcesy" .

narko1920 - 20 września 2015, 18:11:01 - *.opera-mini.net (*.61.136.28)
do siala opuscic to cie powinna baba Ultras Ruch

dziadu70 - 20 września 2015, 18:12:52 - *.centertel.pl
śląski frajer szpil był bajer

djgkm - 20 września 2015, 18:13:19 - *.101.6.118
@siala
Termalica i Podbeskidzie powinny opuscic ekstraklase, bo klubiki bez kibicow i historii, a Gieksa i GKS Tychy w ich miejsce.

KriSiG - 20 września 2015, 18:19:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To się dziś Ruch pokazał nie tylko w koszulkach ale i w meczu dostając 4:1 ze słaba Legią he he he
Za tydzień Craxa i też pewnie nie będzie wesoło

Krzysiak - 20 września 2015, 18:19:40 - *.222.56.205
ZIELONY chciałeś obrazić i z hejtować Legie i ci nie wyszło. Na szczęście tacy nieudacznicy i trole jak ty to robią tylko

narko1920 - 20 września 2015, 18:19:50 - *.opera-mini.net (*.61.136.28)
do MK a wtedy komuna byla tylko na Gornym Slasku? Czy moze w wiekszej czesci europy barani lbie to gorole z legi pod pozorem odbycia zasadniczej sluzby wojskowej kradli nam najlepszych pilkarzy Ultras Ruch

WheelerZL - 20 września 2015, 18:19:56 - *.ssp.dialog.net.pl
Gdzie mój wpis broniący ojczystej mowy, dotyczący hanysowskiego bełkotu w tytule.

batory - 20 września 2015, 18:25:54 - *.inet-siec.pl
Co wy chcecie od Waldka? To jest największa gwiazda tej drużyny. Tylko dzięki niemu mamy te kilkanaście punktów i nie jesteśmy na dnie tabeli. Waldek powinien zostać nawet gdybyśmy spadli. On jedyny potrafi odbudować zespół po wyprzedażach zarządu. Jeśli chcecie nas spuścić z ekstraklasy, to uczyńcie to sportowo. Gdyby "warszafiacy" nie wtrącali się w remont Śląskiego, to już dawno Ruch grałby takie mecze na reprezentatywnym stadionie. Problemem w Ruchu w tym meczu mogło być to, że np w kadrze jest obecnie 6 byłych legionistów, niewielu Ślązaków plus mamy dużo młodych piłkarzy. Miałem wrażenie, że ten mecz przerósł tych młodych chłopaków, dlatego był taki słaby początek, którego nie zdołali nadrobić, pomimo dobrej gry w późniejszej fazie meczu.

decem - 20 września 2015, 18:26:09 - *.62.111.48
KriSiG Legia z najwyzszym budzetem, plecami u sedziow i ukladami w pp jest silna a bez wspierajacego klimatu jest przecietnym klubem.

Gks71 - 20 września 2015, 18:26:45 - *.dynamic.chello.pl
Bieruniok i ticheau GKS 71 sie cieszy piekny weekend BYL BEDZIE JEST TYSKI GKS

narko1920 - 20 września 2015, 18:31:22 - *.opera-mini.net (*.61.136.16)
do Jaro_KS9 geje to jestescie wy i te brudasy z 9KS
Ultras Ruch

osa - 20 września 2015, 18:36:05 - *.146.130.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Faldek kink wooonnnn z Chorzowa .Debil bez jajec on i jego braciszek nieudacznik i ich taktyczka.Zenada

narko1920 - 20 września 2015, 18:36:45 - *.opera-mini.net (*.61.136.16)
do WheelerZL belkoczesz to ty i reszta tego smiesznego kraju my godomy

skanseniak - 20 września 2015, 18:44:13 - *.dynamic.dsl.as9105.com
skad was sie nazbieralo 9 kola ? bilety po zeta to i piknikow sie nazlazilo.

gorol - 20 września 2015, 18:56:14 - *.dynamic.chello.pl
Pokonać hanysów w ich syfie - bezcenne ! Graty z Sosnowca !

cesio - 20 września 2015, 19:03:05 - *.centertel.pl
Muszę przeprosić chłopaków z Bałkanów za wpisy po poprzednim meczu,ale po pięciu meczach bez zwycięstwa byłem bardzo rozgoryczony.Dzisiaj LEGIA pokazała,że jest drużyną z którą muszą się liczyć.Co do RUCHU- PO TAKICH TRZECH GONGACH pokazali charakter i za to wielkie brawa.Natomiast komentarz Grzegorza Mielcarskiego fatalny ze względu na to, że jego chciejstwo aby Ruch strzelił Legii jak najszybciej drugą i następne bramki był bardzo infantylny, co potwierdziło boisko i wynik.Panie Grzegorzu mów pan co chcesz aby z szacunkiem dla wszystkich telewidzów,którym należy należy się rzeczowy komentarz.Jeszcze raz brawa dla LEGII I SZACUNEK DLA RUCHU ZA MĘSKĄ POSTAWĘ.TYLKO LEGIA!!!

niko - 20 września 2015, 19:06:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibice Legii w pierwszej połowie próbowli ukraść metalowe elementy zegara pewnie w celu późniejszej ich sprzedaży w skupie złomu swoją drogą nie wiedziałem że tam taka bieda.

slazak - 20 września 2015, 19:12:31 - *.adsl.inetia.pl
Gdyby taki wynik Legia osiągnęła z FC Midtjylland (druga drużyna ligi duńskiej) to moglibyśmy się wszyscy zachwycać. Wynik z Ruchem to efekt rozładowania frustracji, niezadowolenia i zwyczajnej złości: kiepska gra w Danii, opóźniony odlot, awantury w szatni, groźba zwolnienia trenera, Kucharczyk musiał się wykazać przed drużyną. Za dużo złego w ciągu kilku dni. I zaskoczyli Ruch...

1 - 20 września 2015, 19:16:40 - *.dynamic.chello.pl
fatalne indywidualne błedy w obronie, jedna sklada akcji Legii i po chwili było 0:3
ten mecz się nie zaczal a już się skonczyl
a jak już się zaczal na dobre to było dość wyrównanie, 1:1 w ciągu 78 minut
może to te nietypowe koszulki Ruchu sprawily ze na początku nie wiedzieli kto wrog a kto swój

sklox - 20 września 2015, 19:18:20 - *.dynamic.chello.pl
Mógłby ktoś przetłumaczyć ten tytuł na POLSKI?

nrsl - 20 września 2015, 19:29:37 - *.static.ip.netia.com.pl
w slaskie swieto mecz byl przedni

Thor - 20 września 2015, 19:32:19 - *.opera-mini.net (*.146.10.80)
Slox !!!! Trzeba było się uczyć języka swoich Panów !!!

kolo - 20 września 2015, 19:43:16 - *.lublin.mm.pl
W Polsce mówimy po polsku ,barani łbie !

Kartuz - 20 września 2015, 19:52:42 - *.dynamic.chello.pl
Jeszcze przed meczem zastanawiałem się, czy choćby jeden piłkarz Ruchu mialby szansę na walkę o grę w I składzie Legii. I pomimo szczerej sympatii i szacunku dla Ruchu (w przeciwieństwie do Legii oczywiście) nie znalazłem ani jednego... W tej sytuacji wynik 1:4 jest oczywistością (która powinna miec miejsce w 905 spotkan Legii w Ekstraklasie).

flash - 20 września 2015, 20:19:44 - *.centertel.pl
12 minut wstrząśniete nie zmieszane

niebieski - 20 września 2015, 20:41:56 - *.leon.com.pl
Ten wynik to kara za zdradę swoich barw. Drużyna o takich tradycjach nie może ulegać RAŚom czy innym "Obersch..." tylko grac w swoich NIEBIESKICH strojach!

Legia Fan - 20 września 2015, 20:45:41 - *.dynamic.chello.pl
Nasza Legia najlepsza w Polsce jest , najlepsza w Polsce jest najlepsza w Polsce jest Nasza Legia najlepsza w Polsce jest najlepsza w Polsce jest najlepsza w Polsce jest

Góral - 20 września 2015, 20:47:16 - *.centertel.pl
Redakcjo, auf Polnisch bitte!

slonzok_z_ - 20 września 2015, 20:52:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
toc to paciuloki i ynty kere nie poradzom po slonsku sie pogodac a nie richtich fusbaery.
Mieszkom na Lipinach out bajtla i powiem tela :
Toc to je komedyjo !!! te ciule z blokowisk kere ma na slonsku nazywomy wulcami lazom w barwach slonska i sie za nos podszywajom.
Wy skonczone ciule z chorzowa kere niy umicie noszy gotki !! wydupiac raus aus shlyjzyn ino wicher !
dla POLAKOW : to byl tekst po slasku skierowany do przebierancow z chorzowa ktorzy zrobili jeden wielki cyrk i profanacje.
KIBICE RUCHU NIE SA I NIE BEDA NIGDY SLAZAKAMI A UZYWNIE PRZEZ NICH BARW SLASKA TO JAWNE SWIETOKRADZTWO.

6jii8 - 20 września 2015, 21:07:03 - *.devs.futuro.pl
No wreszcie Vranjes na dobrej pozycji i odrazu lepiej gra. Trenerze Berg ON NIE JEST OBRONCA!!!

O. Mateusz - 20 września 2015, 21:09:48 - *.dynamic.chello.pl
Tak to jest jak drużyna nie ma kapelana i nie rozpoczyna meczu modlitwą. Amen

skanseniak - 20 września 2015, 21:10:27 - *.dynamic.dsl.as9105.com
pytanie do admina: za minionki i ruszek usuwacie komentarze?

Daft - 20 września 2015, 21:27:18 - *.dab.02.net (*.160.76.240)
Do Kolo: twoja stara to zart

Z loży - 20 września 2015, 21:44:37 - *.dynamic.chello.pl
Szybkie 3 bramki dla Legii Warszawa i po meczu.

ecik102 - 20 września 2015, 21:47:46 - *.skybroadband.com
do redakcji czemu usunięto mój post proszę o odpowiedz

bb - 20 września 2015, 21:47:49 - *.146.67.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niemieckie Hanysy na kolana przed gorolami...

Torca99 - 20 września 2015, 22:03:08 - *.centertel.pl
Co za gamoń wymyślał ten tytuł? "W śląskie święto mecz był ściema"? Brawo za lingwistyczne popisy...

DIEGO - 20 września 2015, 22:27:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A W Czwartek nie można tak było?

UKLG - 20 września 2015, 22:47:05 - *.range109-156.btcentralplus.com
Do reakcji. Szybkosc informacji jest u was na bardzo wysokimi poziomie ale ty tytuly do artykułów to wznoszą o pomste do nieba.Prosze was opanujcie sie!!!!Pozdrawiam

Ruch - 20 września 2015, 22:52:25 - *.dynamic.chello.pl
Niestety teraz klepy z Lechem i z Cracovią też nie będzie kolorowo. Ruch nie ma napastników.

Franco - 20 września 2015, 22:59:12 - *.adsl.inetia.pl
Jak Ruch Chorzów może grać "w domu" w złotych koszulkach? Straszna lipa.

optymista - 20 września 2015, 22:59:44 - *.dynamic.chello.pl
Nie zwalniać trenera Berga !! Wszystko idzie w dobrym kierunku, jest dobrze , a będzie jeszcze lepiej

Legia Fan - 20 września 2015, 23:34:00 - *.dynamic.chello.pl
Będzie mistrzostwo. Musi być. 2016 rok to jubileusz, millenium Legii, 2016 rok, 100 lat historii. To jest jedyny taki moment na wywalczenie tytułu. To że Liga Europy jest teraz nie tak ważna to zrozumiałe. Tylko przez ligę można do Ligi Mistrzów zapukać, bo w Lidze Europy trzeba wygrać finał by tam zagrać.A w LM trzeba przejść eliminacje.To się może udać.

wstyd - 20 września 2015, 23:58:31 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
wstyd, ze Slazaki sie wyrzekaja Polskosci, chcieliby sie odlaczac od Polski i sprzedaliby Polske dla lepszej wygody.
Na szczescie na Slasku sa tez normalni ludzie i dla nich wielki szacunek!
A Legia patriotyczna i choc jej nie lubie kibicowsko to wielki szacunek. A tak z innej beczki. Gdzie moge znalezc zdjecie w dobrej jakosci z transparentem przeciw islamistom: ,,witajcie w piekle zblakane owieczki"
Pozdrawiam Polacy!

Racovia - 21 września 2015, 0:05:17 - *.146.70.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kibice Ruchu robią kampanię RAŚ i Gorzelikowi?
Czy gorole z Myszkowa i Zawiercia też machali tym złoto - niebieskimi chorągiewkami z napisem oberschlesien?! Ci to dopiero mają wyprane mózgi.

Arek - 21 września 2015, 1:06:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten stadion Ruchu to taki obersyfen, ale klimatyczny. Byłem tam kiedyś, więc wiem co mówię. Jednak na dzisiejsze czasy tak jak wyżej, ober syfen hehe.

messi - 21 września 2015, 8:15:05 - *.opera-mini.net (*.146.138.166)
Trenerz przy wyniku 4-1 od 59 minuty powiedz mi gdzie mlodziez zamiast mlodych wpuscic zeby sie ogrywali

JohnyKSG - 21 września 2015, 8:33:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Już z Górnikiem mieli FUKSA! Mysle,że zacznie sie marsz w doł.Porazka 1-4-najmniejszy wymiar kary.

Myszków - 21 września 2015, 8:56:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Racovia kolego pomału i częstochowa się niebieska

Ervin - 21 września 2015, 9:58:52 - *.syrion.pl
I czym sie tak gorole podniecacie ?.Trzeba było wygrac w czwartek, takim wynikiem.

Ino_PB - 21 września 2015, 10:26:04 - *.3s.pl
My hanysy momy w sercu Górny Ślonsk! Polonia Bytom Obserschlesien! JZ i JL!!

Tylko Odra Wodzisław!!

judasz - 21 września 2015, 13:26:19 - *.opera-mini.net (*.13.106.71)
w sercu mamy gorny slask
giekssa

miron - 21 września 2015, 14:46:03 - *.zabrze.vectranet.pl
wielki krzyk o nic przecież mieli fajer, ale że się podłożą legii to bych nie pomyśloł.Chociaż z inny strony patrzyć co o nich śpiwają to jest możliwe bo policja bardzo kochają to i może wojskowe im pasują

Warszawiak - 21 września 2015, 16:14:15 - *.warszawa.vectranet.pl
I tak trzeba grać Legia!

@Myszków - 21 września 2015, 16:49:44 - *.146.66.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chyba Ci modra rolada z kapustą zaszkodziła. No ale tak to jest jak się jest gorolem i śpiewa "gorole raus, gorole won, gorole ..." Odstaw kapustę i naucz się poprawnie składać zdania.

KubaKSG - 21 września 2015, 20:11:13 - *.rsknet.pl
Richtich to by musiało być tak w Górnoślonski fajer szpil był bajer. A tak swojom drogom to Wom Niybiescy zowiszcza tych strojów w naszych barwach bo wszyscy momy żółto niybiesko krew.Mom nadzieja że kiedyś Górnik zagro w takich barwach.

adam81w - 21 września 2015, 21:45:46 - *.free.aero2.net.pl
Komisja Ligi potrafi się czepiać kibiców sprzeciwiających się islamizacji Polski a nie interweniuje w żaden sposób gdy na stadionie Ruchu na ostatnim meczu z Legią wisi sobie spokojnie kilka transparentów separatystycznych.

Arek - 21 września 2015, 22:01:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bo uefa, pzpn i ta cała pożal się Boże komisja to jedna wielka mafia. Sierpy i młoty im nie przeszkadzają czy oprawa na cyprze jak Jaga grała, jakoś o karach ani widu, ani słychu. Natomiast już okrzyki na temat islamu i tych brudasów już owszem. Oni nawet do literki s na fladze się potrafili doczepić. Pewnie za te transparenty nic im się nie stanie, bo to przecież nic takiego, ale już za tych islamistów każdemu łby by poucinali.

do takiten - 22 września 2015, 10:41:40 - *.230.42.67
Mam mieszkanie na Batorym, plus Hajducka to masz trochę racji . Ale co do meczu, to Legia i tylko i wyłącznie Legia jest zawsze w czołówce i gra o mistrzostwo. A pozostali, to "wypadek przy pracy" to trochę za mocne słowa.