sdada@op.p - 20 września 2015, 17:53:41 - *.suwalki.vectranet.pl

hgf - 20 września 2015, 17:58:53 - *.siedlce.domtel.com.pl (*.202.104.16)

wigrzak - 20 września 2015, 18:00:20 - *.suwalki.vectranet.pl
Niemoc trwa.A dół tabeli coraz bliżej.

kibic - 20 września 2015, 18:02:14 - *.146.64.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A miał być koniec kryzysu.Zbysik teraz chociaż remisik by się przydał

Aras - 20 września 2015, 18:03:33 - *.polsystem.net.pl
Wigry powinny to wygrać 3:2. No cóż Panie Kaczmarek trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i się pożegnać z drużyną Tylko WIGRY SKS !!!!

Cam - 20 września 2015, 18:08:23 - *.ittmedia.pl
Brawo Pogoń Patrząc na terminarz teraz już będzie tylko lepiej.

Dobry Duda nie jest zły!

gb - 20 września 2015, 18:19:04 - *.opera-mini.net (*.206.9.202)
Pytanie do REDAKCJI: Jak stanowi regulamin rozgrywek w sprawie zmiany gospodarza meczu? Pytam bo niektóre zespoły np. Miedź zgodziły się rozegrać mecz w tej rundzie z Pogonią u siebie czyli na wiosnę Pogoń będzie gospodarzem. Tak więc ostatecznie liczy się zgoda przeciwnika na przełożenie meczu tak? A idąc dalej tym tokiem rozumowania nakaz rozgrywania meczy przez Pogoń w Pruszkowie byłby martwy gdyby wszystkie zespoły 1 ligi zgodziły się na zmianę gospodarza? Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam

perpi - 20 września 2015, 18:24:40 - *.play-internet.pl
@gb No a kto ma na tym "zyskiwać" jak nie drużyny grające bezpośredni mecz z Pogonią w Pruszkowie ? Skoro Miedź nie chciała skorzystać z handicapu, (nie żebym ganił czy chwalił może to fair-play, może jakaś inna podstawa była, ok, ich wola) no to będzie grała w rundzie rewanżowej z Pogonią w Siedlcach, przy dopingu ich kibiców.

Kibic001 - 20 września 2015, 18:45:57 - *.centertel.pl
Szkoda przegranego meczu,Pogoń nie pokazała nic specjalnego.Niestety Wigry w pierwszej połowie nie istniały po wejściu Gąski i Makaradze coś zaczęło się dziać.Gąska powinien wejść od początku.Kalinkowski bardzo dobry mecz.Moneta w dzisiejszym meczu coś sił nie miał.Żebrowski powinien popracować nad kondycja w 60
minucie juz siły nie miał.Trenerze coś trzeba zrobić bo to co się dzieje na boisku to porażka.

Pogongol - 20 września 2015, 18:49:30 - *.dab.02.net (*.68.101.7)
Brawo Pogoń!!! Troszkę jeszcze skuteczność poprawić i będzie elegancko...bez zbędnego stresu...sam nie mogę do końca uwierzyc,że ten zespół gra przyzwoicie a trener miał miesiąc na transfery i "zgranie" zespołu...brawo chłopaki!!!

1976 - 20 września 2015, 18:55:52 - *.opera-mini.net (*.146.5.199)
A mażylo sie Wigierkom o jakimś awansie! Tak jak zapowiadałem po kilku nastepnych kolejkach bedzie awans ale w dół tabeli, i tak sie dzieje!

marekb - 20 września 2015, 19:16:49 - *.suwalki.vectranet.pl
niech żyje trenerek kaczmarek niech żyje niech żyje

Stomil - 20 września 2015, 19:36:41 - *.play-internet.pl
Mamy lidera! w Olsztynie mamy lidera!

qw.er - 20 września 2015, 20:52:05 - *.adsl.inetia.pl
Kibic001 ty chyba byłeś na innym meczu ,Kalinkowski po I połowie był do zmiany tak jak Moneta i chyba tylko dlatego grał cały mecz ,bo nie miał go kto zmienić .Mnóstwo niecelnych podań ,brak kreatywności i pomysłu na grę .Źle się dzieje w Wigrach ,najbradziej zastanawia już nie brak napastnika i środkowych pomocników ,bo to od początku sezonu ta sama śpiewka ale brak zgrania i zrozumienia w bocznych sektorach boiska obrońców z pomocnikami i odwrotnie .Niestety to boczni pomocnicy nie zauważają wchodzących obrońców i graja pod siebie .Dotyczy to tak samo Monetę jak i Żebrowskiego ,Gąska za bardzo wchodził do środka i lewego skrzydła nie było ,bo jak Bogusz wszedł parę razy do przodu ,to robiła się dziura ,bo nikt go nie asekurował.Gąska nie wie co to gra obronna.

Jokasta - 20 września 2015, 20:59:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tzw zaciąg legijny - moneta i kalinkowski - to jest totalne nieporozumienie. Grają, bo pewnie mają tak zapisane w umowach Wiger z legią. Kaczmarek chyba już się wypalił w Wigrach. Adamek dwie prawie setki w pierwszej połowie i ....dupa. Na plus - Jarzębowski, Bartkowski, Hajznel (brak ogrania meczowego). Reszta dupa blada.

wigry - 20 września 2015, 21:01:51 - *.emouse.pl
jesli wszystko stawia się na jedną kartę w postaci Adamka, jeźdzca bez głowy, w dodatku nie daje mu się nikogo ruchliwego za plecy, to nic dziwnego, że nie ma bramek. Kaczmarka bym nie wywalał, ale niech przemyśli swoją taktykę, może dotrwa do zimy i sprowadzi napastnika lub dwóch

jokasta - 20 września 2015, 21:08:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeszcze o sędziowaniu. Jeżeli sędzia na zarzuty odpowiada zawodnikom, że mogą się poskarżyć na " 90 minut" to coś jest nie tak.Kolejny nieuk, czy kolejny ł.......rz ?

aro - 20 września 2015, 21:29:17 - *.siedlce.domtel.com.pl
Słabiutko Wigerki słabiutko.
Zastanawiam się jak wygraliście w Gdyni?
Fart fuks czy jeszcze co innego?

Kibic - 20 września 2015, 21:37:36 - *.dynamic.chello.pl
qw.er. zastanawiam się czy dokładnie oglądałeś mecz ale Gąska pare razy się wrócił i odebrał piłkę przeciwnikowi a jeżeli obrońca idzie do przodu to pomocnik wchodzi do środka na wykończenie. Szkoda przegranego meczu

Śliwa - 20 września 2015, 21:38:09 - *.suwalki.vectranet.pl
Przecież to każdy wie że piłkarze chcą się pozbyć Kaczmarka. I dopóki jest ten trener nie będzie wyników. Za mocno wlazł za skórę chłopakom

Pociech - 20 września 2015, 21:42:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Pogon pogoniliscie tych internetowych napinaczy z Suwalk...Wigry co....jajco...

Maly - 20 września 2015, 21:59:39 - *.play-internet.pl
Smutna droga do domu po porazce.Wigry zagraly slabiutko w pierwszej polowie.Chociaż gdyby Adamek wykorzystal sytuacje sam na sam moglismy remisowac.W drugiej duzo lepsza gra.Ruszkul obok Hirsza mysle że do wywalenia zima.bezprodkutywny zupelnie.Makaradze zagral duzo lepiej.Moneta to chyba byl przeziebiony,albo na ciezkim kacu.Kalinkowski to defensywny pomocnik.nie potrzebnie bierze się za rozgrywanie.nie wychodzi mu to i tylko psuje gre.ogolnie rzecz biorac,bez napastnika bedziemy miec coraz wiecej takich meczow.sytuacje sa.bramek nie ma.

Zes - 21 września 2015, 0:01:31 - *.77.85.34
Cos nie dobrego dzieje sie w Wigrach,czas na decyzje zarzadu.....Bo 2 liga coraz blizej...

Waldi - 21 września 2015, 0:16:47 - *.178.011.pools.vodafone-ip.de
Adam Duda czyni cuda!!!

tom - 21 września 2015, 12:57:15 - *.25.114.128
Chyba co niektórym w Suwałkach się w głowie przewróciło , to jest 1 liga i każdy może wygrać z każdym. Nie róbcie ze swojego klubu jakiejś potęgi bo nigdy nią nie byliście to dopiero druga przegrana z rzędu a sezon jeszcze długi więc głowa do góry i do przodu.

kiko - 22 września 2015, 7:22:16 - *.adsl.inetia.pl
Kalinkowski popatrz sobie jak wracałeś po stracie Monety przed utratą bramki.I niech nikt nie pisze że zagrał dobry mecz

moneku - 23 września 2015, 14:38:52 - *.alior.pl
ZOCH !!!!! Wracaj tam skąd przyjechałeś, totalna masakra ...