20 września 2015, 18:26:12 - bartekwr9
Gol Jacka Magdzińskiego

Polski napastnik Jacek Magdziński strzelił bramkę dla Académiki Lobito w wygranym 2-0 (1-0) meczu 26. kolejki angolskiej ekstraklasy z Atlético Sport Aviação. To jego ósmy ligowy gol w tym sezonie.

20 września 2015, 16:30 - Lobito (Estádio do Buraco)
Académica Petróleos Clube do Lobito 2-0 Atlético Sport Aviação
Jacek Magdziński 26, Tomboka 78

W kadrze meczowej gospodarzy znalazł się były napastnik Zawiszy Bydgoszcz i Miedzi Legnica Jorge Kadú.

adanos - 20 września 2015, 18:41:37 - *.146.68.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Magdziński w Polsce tłukł się w niższych klasach rozgrywkowych po wyjeździe do Angoli gra i strzela. Kadu grał w naszej ekstraklasie coś tam strzelił. Teraz jest w tym samym klubie co Magdziński i grzeje ławę. Jeszcze jeden dowód na to, że do Polski ściągany jest w dużej ilości szrot, a mało kto szuka wzmocnień w niższych ligach. Szkoda.

klin - 20 września 2015, 18:43:58 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Rozkręciłeś się, powodzenia dalej i pozdrowienia z Pomorza Środkowego - Gwardia Koszalin.

Menago - 20 września 2015, 19:08:55 - *.sta.asta-net.com.pl
Pracowałem z Jackiem we Flocie Świnoujście,razem z Piotrkiem Dziubą tworzyli fajną parę napastników.Niezły grajek i fantastyczny człowiek.Serdecznie Cię Jacku pozdrawiam i życzę zdrowia.Powodzenia.

Pan - 20 września 2015, 20:54:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zrobił sobie urodzinowy prezent

"Z" - 20 września 2015, 21:07:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
"Madzia" też grał w Zawiszy. W sezonie 2009/10 w II lidze. Strzelił wtedy 7 goli. Fajny gość, ale z tym talentem to myślę - bez przesady.

Giovanni - 20 września 2015, 21:40:42 - *.play-internet.pl