25 września 2015, 13:02:19 - MichalMKS
eME: Ivan Tričkovski w kadrze Macedonii

Pomocnik Legii Warszawa Ivan Tričkovski został powołany do reprezentacji Macedonii na dwa mecze eliminacji mistrzostw Europy z Ukrainą i Białorusią.

Macedończycy z Ukraińcami zagrają 9 października o 20:45, a trzy dni później o tej samej godzinie zmierzą się z Białorusinami.

W kadrze znalazł się także Mirko Ivanovski, który w przeszłości grał w Arce Gdynia.

piers - 25 września 2015, 13:16:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
za co? on nic w tej legii nie gra

kibol - 25 września 2015, 13:35:59 - *.static.chello.pl
Jak Żewłakow w wywiadzie powiedział, że nie rozumie czemu z Ruchem na zmianę nie wszedł Trickovski, to znając zacietrzewienie Berga w takich kwestiach i przeświadczenie o własnej nieomylności, Trickovski już w tym sezonie murawy nie powącha.

ja - 25 września 2015, 15:27:11 - *.euro-net.pl
Limit graczy spoza UE obowiązuje od tego sezonu...

SzK - 25 września 2015, 15:51:31 - *.core.ynet.pl
Jak Triczkoś nie będzie grał to Berg poleci ,w zarządzie nie są zadowoleni ,czas najwyższy ,mimo ostatnich 2 zwycięstw.

ooo - 25 września 2015, 16:01:03 - *.opera-mini.net (*.174.224.198)
To Legia oglosi jednostronnie przyjęcie Macedonii do UE

SS - 25 września 2015, 16:07:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do ja - gra Guilherme i Vranjes więc jedno miejsce do obsadzenia, Trickowski i Dyego

do SS - 25 września 2015, 17:25:06 - *.lodz.mm.pl
Zapomniałeś o Prijovicu.

kolo - 25 września 2015, 17:39:06 - *.play-internet.pl
Prijovic ma szwajcarskie.Dziwna sprawa z tym Trickovskim wszedl w meczu z zaglebiem, strzelil gola,mial udzial przy drugim po czym w kolejnym meczu nie dostaje nawet paru minut bo jest bez formy.

do do SS - 25 września 2015, 17:39:35 - *.bb.sky.com
Prijovic jest Szwajcarem...

DIEGO - 25 września 2015, 19:06:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia Chłopaki

alezwasgłą - 25 września 2015, 19:12:28 - *.lodz.mm.pl
W pucharze Polski jest liczony jako gracz z poza UE. Przeczytajcie regulamin. Podałem wam nazwisko na tacy, ale i tak was przerasta sprawdzenie tego. Nic dziwnego, że później są głosy ludu żeby zwolnić Berga, podsycane przez zawistnych ludzi typu Kowalczyk czy Dziekanowski.

ae - 25 września 2015, 19:23:38 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl