25 września 2015, 20:20:11 - euzi
Bramka Marcusa Piosska

Marcus Piossek strzelił gola w meczu 9. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi, w którym jego 1.FC Kaiserslautern wygrał na wyjeździe 2-1 (2-0) z VfL Bochum. Przy pierwszej bramce dla gości asystował inny Polak - Kacper Przybyłko. Dla Piosska było to pierwsze trafienie w barwach nowego klubu.

25 września 2015, 18:30 - Bochum (Rewirpower-Stadion)
VfL Bochum 1848 1-2 1.FC Kaiserslautern
Peniel Mlapa 73 - Antonio Čolak 25, Marcus Piossek 29

żółte kartki: Janik Haberer, Giliano Wijnaldum, Simon Terodde, Timo Perthel, Patrick Fabian - Marcus Piossek.

sędziował: Tobias Stieler (Hesja).
widzów: 21 164.

Piossek rozegrał całe spotkanie, a Przybyłkę w 73. minucie zmienił Maurice Deville. Do 76. minuty grał natomiast były zawodnik Lechii Gdańsk Antonio Čolak, który asystował przy golu Piosska, a zmienił go Alexander Ring. Cały mecz wśród rezerwowych spędzili Mateusz Klich i były zawodnik Śląska Wrocław Róbert Pich. W zespole gospodarzy z kolei na ławce pozostali David Niepsuj i Piotr Ćwielong.

spec - 25 września 2015, 20:34:34 - *.231.9.8.koba.pl
czas na piosska w reprezentacji

robchy - 25 września 2015, 20:52:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od 5 lat piszę żeby powołać Piosska i Blachę, a selekjonerzy idą w uparte z Mączyńskimi Jodłowcami czy Pazdanami, na układy nie ma rady

@robchy - 25 września 2015, 21:10:46 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Tak, a potem janusze będą krzyczeć "po co nam kolejne farbowane lisy"

kibic - 25 września 2015, 21:36:45 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
Bo to są farbowane lisy.

Bart - 25 września 2015, 22:21:02 - *.231.1.43.koba.pl
do robchy.. Pazdany? Pazdan jest obecne najlepszym obronica naszej ligi i wg mnie zasługuje na miejsce nawet w pierszej 11 reprezentacji i twoim wpiselm potwierdziles ze sie znasz jak ... nie powiem kto na czym

mat9111 - 25 września 2015, 23:49:48 - *.adsl.szeptel.net.pl
Piossek tam gra, a Klich z Pichem na ławce. To pokazuje poziom naszej ligi, Marcuss przychodzi z trzeciej i gra w pierwszym składzie, a Pich przychodzi z czołowego klubu Ekstraklasy i grzeje ławę.

opos - 26 września 2015, 9:42:06 - *.dsl.dynamic.simnet.is
jakis piesik ktory nie powachal nawet porzadnej pilki, ma 26 lat i ma grac w Reprezentacji. Rozumiem ze to kabaret ?

KX Keytinh - 26 września 2015, 9:58:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może tego Piosska to nie, ale Przybyłkę to jak najbardziej. Młodszy, bardziej rokujący i więcej grający i strzelający niż chociażby Wilczek. Liczę na awans Kaiserslautern do Bundesligi.

inx - 26 września 2015, 14:03:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A kto to jest ten Piossek? To są jakeś żarty,kogo on obchodzi.

DIEGO - 26 września 2015, 18:33:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl