25 września 2015, 21:56:15 - bartekwr9
Czerwona kartka Pawła Golańskiego

Obrońca ASA Târgu Mureș Paweł Golański został ukarany czerwoną kartką w zremisowanym 0-0 meczu 12. kolejki rumuńskiej ekstraklasy przeciwko CFR Cluj. 32-letni zawodnik rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie, a boisko musiał opuścić w 90. minucie w konsekwencji dwóch żółtych kartek.

25 września 2015, 20:00 - Târgu Mureș (Stadionul Trans-Sil)
ASA Târgu Mureș 0-0 CFR Cluj

żółte kartki: Paweł Golański, Pablo Brandán, Saša Balić, Iván González - Camora, Claudio Voiculeț, Davide Petrucci, Ionuț Larie, Lucian Goian, Vítor Bruno, Cristian López.
czerwona kartka: Paweł Golański (90. minuta, Târgu Mureș, za drugą żółtą).

sędziował: Pavel Cristian Balaj (Baia Mare).

ASA Târgu Mureș ma na koncie 18 punktów i zajmuje szóste miejsce w tabeli.

pącki - 25 września 2015, 22:56:02 - *.malbork.mm.pl
skoro już jesteśmy w temacie warto przypomnieć skład Polski z meczu z Portugalią w 2006 roku: Kowalewski - Golański, Lewandowski, Bąk, Bronowicki - Błaszczykowski, Radomski, Smolarek, Sobolewski - Rasiak, Żurawski

Hattric - 25 września 2015, 23:19:28 - *.bb.sky.com
Kiedy Lewandowski zagra taki mecz jak Smolarek z Portugalią ??

pan piotr - 25 września 2015, 23:30:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Same rumuńskie nazwiska

S - 26 września 2015, 0:40:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Od kiedy golanski gra w rumuni, przecież grał w koronie?
Poza tym nie interesuje mnie bo kosze 20 tysiecy, kosząc trawę i zboże

gość - 26 września 2015, 9:46:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no tak, polscy "sędziowie" pozwalają rzeźnikom świętym krowom na bezkarną chamską grę - to potem ci rzeźnicy myślą że tak jest wszędzioe. I efekty: kiedyś zdziwiony restaurator, że sędzia karnego w pucharach podyktował, teraz inny rzeźnik wylatuje z boiska.
"Sędziujta" tak dalej ulubieńcy Przesmyckiego, sędziujta

plastak - 26 września 2015, 14:02:24 - *.146.128.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaki Smolarek w tym meczu to Bronowcki rządził na boisku.

k - 26 września 2015, 14:41:44 - *.upc-d.chello.nl
gość, akurat Golański to rzeźnikiem nigdy nie był.

Piast - 26 września 2015, 18:06:22 - *.google.com (2003:7a:ef23:2ca:19b1:db62:5d3c:cd92)