26 września 2015, 17:17:37 - maciejko
Dwie bramki Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwie bramki dla FC Bayern München w wygranym 3-0 (0-0) meczu 7. kolejki niemieckiej Bundesligi z 1.FSV Mainz 05. To dziewiąte i dziesiąte ligowe gole Polaka w tym sezonie. Tym samym Lewandowski zaliczył setną bramkę w Bundeslidze. Napastnik reprezentacji Polski rozegrał całe spotkanie.

26 września 2015, 15:30 - Moguncja (Coface Arena)
1.FSV Mainz 05 0-3 FC Bayern München
Robert Lewandowski 51, 63, Kingsley Coman 68

żółte kartki: Julian Baumgartlinger - Xabi Alonso.

sędziował: Bastian Dankert (Meklemburgia-Pomorze Przednie).
widzów: 34 000.

W 21. minucie Thomas Müller (Bayern) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Bayern jest liderem tabeli z kompletem 21 punktów w siedmiu meczach.

yut - 26 września 2015, 17:18:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miller sie wpieprzyl na karnego!

Bart - 26 września 2015, 17:18:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Normalka

luki - 26 września 2015, 17:19:40 - *.218.110.196
i ile według 90minut Lewandowski ma bramek w bundeslidze?

vir - 26 września 2015, 17:20:13 - *.master.pl
Słabiutko. spuścił z tonu

ggggggg - 26 września 2015, 17:20:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cieszy zmarnowany karny Mullera

a - 26 września 2015, 17:21:55 - *.106.191.82
ten news powinien być na niebiesko, właśnie z okazji setnej bramki w Bundeslidze

Ares - 26 września 2015, 17:22:10 - *.ssp.dialog.net.pl
nie 100 tylko 101.Ale 90minut dalej swoje :]

kondi192 - 26 września 2015, 17:24:50 - *.icpnet.pl
@Ares ale, że z czym "90minut dalej swoje" ?

weryxv - 26 września 2015, 17:26:52 - *.dynamic.chello.pl
Dla Lewego gratulacje, ale na ten Bayern to się patrzeć nie da. 90 % podań do tyłu albo wszerz, jakby głównym celem meczu piłkarskiego było utrzymanie się przy piłce. Gdyby nie 3 gole w tym meczu, to reszta wyglądała jak klepanie emerytów w parku, którzy nie mają siły już biegać... Strasznie słabo to się ogląda...

Ares - 26 września 2015, 17:27:20 - *.ssp.dialog.net.pl
Z tym że zaliczył 100 bramke a tak na prawdę setke już przekroczył

TSW - 26 września 2015, 17:28:48 - *.219.213.69
"Ares"...ale przed bramką nr.101, jest chyba gol nr.100, nieprawdaż ?!.
więc, zostało napisane, że Lewandowski zaliczył setne trafienie w Budeslidze.
Kogo obchodzi bramka nr.101 ?!
chyba tylko fanów "101 Dalmatyńczyków".

ja - 26 września 2015, 17:28:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wróci Robben i zakończy strzelanie Roberta

oneTwo - 26 września 2015, 17:29:23 - *.dynamic.chello.pl
A to dalej, że w sezonie 2012/13 Lewy strzelił 24 bramki a 90minut zalicza mu 23, chociaż wszystkie inne serwisy w tym oficjalny Bundesligi zalicza mu 24.

do Ares - 26 września 2015, 17:30:44 - *.dynamic-ra-4.vectranet.pl
Zaliczył 100 bramke w momencie strzelenia pierwszej w dzisiejszym spotkaniu.Czy to takie ciężkie dla Ciebie do zrozumienia???

G - 26 września 2015, 17:31:50 - *.echostar.pl
Na szczęście akurat zdobył dziś dwa gole i mogli bez problemu napisać, że strzelił setnego... jednak woleli ten fakt przemilczeć. Przypadek? Nie sądzę.

trampek - 26 września 2015, 17:34:14 - *.dynamic.chello.pl
Klasa. Początek piątego sezonu, stówa pękła. Gość.

trampek - 26 września 2015, 17:36:10 - *.dynamic.chello.pl
Oczywiście początek szóstego sezonu, ale i tak klasa.

PATA - 26 września 2015, 17:38:11 - *.play-internet.pl
G - spisek jak nic

Ares - 26 września 2015, 17:39:09 - *.ssp.dialog.net.pl
@do Ares Lewy w sezonie strzelił nie 23 tylko 24 gole ;) Tak trudno zrozumieć ?

MichTHM - 26 września 2015, 17:49:18 - *.warszawa.vectranet.pl
Mało tego - Lewandowski przygotował podkoszulek z nr "100", który pokazał po pierwszej strzelonej bramce, no ale najwyraźniej nie zagląda na 90minut, bo by się tak nie cieszył ;p No chyba że drugą strzelił specjalnie dla redakcji ;)

hehehe - 26 września 2015, 17:50:18 - *.opera-mini.net (*.26.182.33)
Dajcie mu spokój, Ares jest typowym psychofanem Lewego, który za jednego samobója nieprzypisanego mu będzie rozszarpywał - dla tekich jak on Lewandowski 100m biega szybciej od Bolta

MichTHM - 26 września 2015, 17:56:23 - *.warszawa.vectranet.pl
A co Wy do tego Aresa się czepiacie? Proponuję zajrzeć na oficjalne statystyki bundesligi i porównać je z tymi z 90minut... zrozumiecie o czym mówi Wg. 90 minut setną bramką była dzisiejsza druga, bo kiedyś bardzo szybko dodali newsa, pospieszyli się i głupio było do błędu się później przyznać ;)

sat - 26 września 2015, 18:09:54 - *.dynamic.chello.pl
znów zaczął w 51 minucie

Mądry - 26 września 2015, 18:29:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lewandowski skuteczny a Błaszczykowski wyróżniony !!!
Oj, czuję że Rep.Polski zajmie pierwsze miejsce.

Ziutas - 26 września 2015, 18:41:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po "nr" nie daje się kropki !!!

sfg - 26 września 2015, 18:44:53 - *.play-internet.pl
Ok, brawo za gole, ale zauważcie też tą prawidłowość Douglas Costa zszedł z boiska i Lewandowski nagle gra słabo.
Zle to wygląda gdy piłkarz jest uzależniony od podań tylko jednego gracza, teraz wystarczy aby rywale w następnym meczu zneutralizowali Costę i Robert gra słabiej.
Wszystko zweryfikuje mecz ze Szkocją...

DIEGO - 26 września 2015, 18:47:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Seria trwa i bardzo dobrze

Leon - 26 września 2015, 18:49:13 - *.zabrze.vectranet.pl
Robert co tak słabo? Gratulacje świetnego tygodnia.

Rafał - 26 września 2015, 18:59:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Druga bramka lewandowskiego ze spalonego. Nie po raz piwrwszy w tym sezonie sędziowie pomagaja bayernowi.

luka - 26 września 2015, 19:09:09 - *.internetia.net.pl
Wszystko fajnie cacuś glancuś ale czuje wrecz jestem przekonany ze w meczach najwazniejszych dla Polaków zagra jak ostatnia szmata i cos widze jak wychodzi sam na sam ze szkockim bramkarzem i trafia mu w nogi.Nie jarajcie sie tym bo wielkośc to moze pokazac w kadrze a nie Bayernie gdzie mu wykładaja pilke najlepsi asystenci na swiecie.yle w temacie.

Rafał - 26 września 2015, 19:17:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
luka: 100 % racji

sfg - 26 września 2015, 19:20:34 - *.play-internet.pl
Trzeba go chwalić to fakt ale trzeba też widzieć jego słabe strony, przesłodzenie Lewego zweryfikowały: El.MŚ 2010, Euro 2012, El. MŚ 2014.
Pamiętajcie zasadę która zawsze się sprawdza: Pycha zawsze kroczy przed upadkiem także trochę pokory i dostrzeganie błędów jest równie ważne jak słodzenie.

Clicker - 26 września 2015, 19:21:27 - *.114.169.245
To ile tych bramek ma? ;-)

krechu - 26 września 2015, 19:33:59 - *.net011-g2.isko.net.pl
przecież Bayern to druga Legia sędziowie pomagają i te kluby nie darzone są sympatią

kibiccc - 26 września 2015, 19:38:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu Muller jest burakiem i nie dał strzelać Robertowi karnego??

H7 - 26 września 2015, 20:47:46 - *.retsat1.com.pl
Akurat to jest kuriozalna decyzja Bundesligi, że zaliczyli tę sporną bramkę Lewemu i brawa dla 90minut za konsekwencje. Jak ktoś chce, może sprawdzić samemu, 14.11.2012 z Augsburgiem. Ewidentny gol Reusa

Mariusz - 26 września 2015, 21:33:46 - *.dynamic.chello.pl
Wielki Piłkarz !

^H7 - 26 września 2015, 22:40:09 - *.106.191.82
za co brawa dla 90minut? a gdyby padła bramka po spalonym, to co, oni [90minut] by jej nie uznali? też byś pisał "brawa dla 90minut bo gol nie powinien być uznany"? Oficjalna strona bundesligi zaliczyła bramkę Lewemu i taki jest fakt

judasz - 26 września 2015, 22:42:42 - *.dynamic.chello.pl
Do H7 - taaaa brawa dla 90min. bo raz zaliczaja komus raz nie. Jak Jovanovic w poprzednim sezonie oddał strzał na bramke a piłka przypadkowo otarła sie o nogę Porcelisa to zaliczyli Porcelisowi, a Lewandowskiemu w takiej samej nie. Brawo za zmienianie zasad w zależności kto strzela.

mundrus - 26 września 2015, 23:35:14 - *.centertel.pl
krechu Ciebie tez nikt nie darzy sympatią.

Bartt - 27 września 2015, 0:24:27 - *.biznes.mm.pl
@H7 14.11.2012 Polska grała z Urugwajem. Borussia z Augsburgiem grała 10.11 i ewidentnie dwie bramki zdobył Lewandowski. https://www.youtube.com/watch?v=EXd9T-XIhDA

kriss - 27 września 2015, 0:42:19 - *.static.orange.sk
ooooo co news ! myślałem że bomba atomowa wybuchła

konradstw - 27 września 2015, 0:45:03 - *.33.174.7
Chodzi o mecz Mainz - BVB z sezonu 2012/2013. Strzał Reusa. Sytuacja sporna i żadne powtórki nie są w stanie wyjaśnić czy Lewy dotknął piłki czy też nie. On sam twierdził, że tak. Zresztą mniejsza o to, oficjalnie jemu zaliczono tą bramkę. Długo tu na 90minutach nie uznawali tej bramki Lewemu. @H7 Być może i kuriozalna to sytuacja, bo najpierw zaliczyli bramkę Reusowi, ale prawda jest taka, że oficjalnie strzelcem bramki jest Lewy. Żadne żale kogokolwiek już tego nie zmienią. I żeby nie było, sam nie jestem w stanie powiedzieć, kto faktycznie strzelił tą bramkę. Dla mnie nie ma to żadnego znaczenia. Oficjalnie stoi, że Lewy i nie ma co z tym dyskutować.

Giovanni - 27 września 2015, 8:25:58 - *.play-internet.pl
Zeby Lewy tak strzelał dla reprezentacji

obserwator - 27 września 2015, 14:55:21 - *.92.249.2
@Giovanni Jak będzie miał z kim grać to i dla kadry będzie tak strzelał.

mohammed - 27 września 2015, 18:33:57 - *.as43234.net
Slaby ten polski lewandowski w poprzednim meczu 5 a teraz 2 bramki -
Za nie dlugo nie bedzie stadionow w niemczech - shariat i meczet na alianz arena .
skonczymy z ta niepoboznoscia , rywalizacja i alkoholem .

mohammed - 27 września 2015, 18:35:33 - *.as43234.net
coraz wiecej polskich kobiet i waszych bylych zon wychodzi za nas by ustrzec sie piekla .