[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


26 września 2015, 17:52:46 - euzi
II liga: Olimpia Z. 2-0 Legionovia

26 września 2015, 16:00 - Zambrów (Stadion Miejski)
Olimpia Zambrów 2-0 Legionovia Legionowo
Dominik Lemanek 37, Kamil Zapolnik 67

Olimpia: 1. Piotr Czapliński - 6. Arkadiusz Mroczkowski, 15. Łukasz Piłatowski (36, 8. Krystian Pomorski), 5. Mariusz Gogol, 2. Wojciech Dziemidowicz - 17. Michał Hryszko (68, 19. Piotr Murawski), 20. Łukasz Grzybowski, 7. Michał Kuczałek, 10. Dominik Lemanek (79, 9. Przemysław Jastrzębski), 11. Patryk Szymański (85, 21. Karol Buzun) - 18. Kamil Zapolnik.

Legionovia: 24. Mikołaj Smyłek - 16. Mikołaj Grzelak, 19. Michał Grudniewski, 5. Leon Leuštek, 18. Maciej Goliński - 3. Marcin Kozłowski (69, 10. Mateusz Kwiatkowski), 22. Paweł Garyga, 2. Łukasz Kopka (69, 9. Karol Ziąbski), 8. Mariusz Zawodziński, 17. Samuelson Odunka (84, 26. Sebastian Milewski) - 11. Rafał Jankowski (46, 14. Michał Kitliński).

żółte kartki: Dziemidowicz - Leuštek, Kozłowski.

sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz).
widzów: 450.

Fucek - 26 września 2015, 17:57:48 - *.warszawa.vectranet.pl
CO wy ROBICIE wy NASZĄ NOVIĘ HAŃBICIE. Won Ziąbski, Kopka i reszta nieudaczników i darmozjadów. Rozgonić tę objazdowa trupę cyrkową - dograć juniorami - zacząć na zdrowych zasadach od nowego sezonu. Coście zrobili z Tym klubem dranie........

robert - 26 września 2015, 17:58:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ziąbal zabieraj tych swoich kolesi i sp................aj won z naszego klubu,który niszczysz zajmij się czyszczeniem kanału i swojego vice tak będzie będzie najlepiej

robert - 26 września 2015, 18:06:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ziąbal zabieraj tych swoich kolesi i sp................aj won z naszego klubu,który niszczysz zajmij się czyszczeniem kanału i swojego vice tak będzie będzie najlepiej

Cwałek - 26 września 2015, 18:07:16 - *.231.31.110.koba.pl
Nie róbcie w skarpety wasza novia była słabsza i temu dostała w plecy. Brawo kochany ZKS ZAMBRÓW lidera mamy na honza go nie oddamy!!!!!!!

gadzina - 26 września 2015, 18:08:39 - *.231.31.110.koba.pl
Legionovia po co wy gracie jak wy kibiców nie macie sialalalala brawo ZKS teraz już tylko w górę tabeli a może niedługo będzie mieli nawet ultrasów!!

Fucek - 26 września 2015, 18:11:30 - *.warszawa.vectranet.pl
Do dwóch przedmówców z Zambrowa. Nie wiecie jaka jest sytuacja w Legionovi to się nie napinajcie to po pierwsze, a po drugie nazwy klubów piszemy z dużej litery tak wymagają podstawy kultury, której jak witać w gimnazjum Was jeszcze nie nauczono....
Coście zrobili z Tym klubem dranie..........

wwwwwww - 26 września 2015, 18:15:58 - *.play-internet.pl
Wreszcie 3 punkty u siebie. Brawo

Zes - 26 września 2015, 18:20:51 - *.77.87.89
Zapalnik jak Lewandowski ,co mecz to bramka.Nie glupio wam Wigry?

and5 - 26 września 2015, 18:29:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zobaczymy formę Olimpii z tydzień w Kołobrzegu,
dla mnie jest to w dalszym ciągu jeden z kandydatów do spadku.
Legionovia po zmianie trenera i zawirowaniach w
klubie gra totalny piach, żal na to patrzeć.
Chciałem wierzyć w trenera Wieczorka ale jak na razie potwierdza się jego od kilku lat fatalna passa.Żeby nas tylko nie spuścił do III ligi.
Zespół prezentował się zdecydowanie lepiej z poprzednim trenerem i była nadzieja w perspektywie na coś więcej.Teraz jest dno.

Podlaskie - 26 września 2015, 18:36:28 - *.231.31.110.koba.pl
Tylko czego Zapolnik w Wigrach skoro tam tylko ręczniki podawał?

Kulo444 - 26 września 2015, 19:17:11 - *.centertel.pl
Dobrze ze 2:0 gdyby nie wpuścił Milewskiego byłoby 3:0 albo 4:0 , wszedł najlepszy na placu.Jedyne co Cieszy to dobra zmiana mlodego wychowanka. Brawo

Ronin - 26 września 2015, 19:46:24 - *.146.133.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Prezes Z. to niech dzwoni szybko do Trenera Bartoszka i błaga o wybaczenie..!!!!!!!!
Albo niech sam odejdzie jak ma honor....!!!!!!!

shabow - 26 września 2015, 20:24:04 - *.play-internet.pl
koledzy z Legionowa i Suwalk nie zwracajcie uwagi na malolatow napinajacych sie w necie. W Legionovii widac po zmianie trenera cos nie tak. Brawo Olimpia za walke. Pozdr dla normalnych kibicow

fazi - 26 września 2015, 22:05:02 - *.legionowodom.pl
Lagionovia dostała baty choć była lepsza od Zambrowa przynajmniej tak uważam.Potwierdza sie moja obawa nowy trener synek prezesa gra czyli klika zaczyna działać.Jedno jest pewne dopóki nowy trener będzie tańczył tak jak mu zagra Prezes Ziąbal i Kopka nie ma obaw do zmiany trenera. Panie Ziąbski bolało jak synek grzał ławe lub nie łapał sie w 18.Jeszcze jedno P.Buze niech Pan nie tańczy tak jak gra P. Ziąbski. Prosze nie pisać głupot w gazecie jak nie wie Pan co dzieje sie w Klubie. A rozumie nie chcecie mieć Pani i Syn zakazu wstępu na stadion.Panie Ziąbski niech ma Pan honor i odejdzie czas minoł

majki - 26 września 2015, 22:13:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Olimpia! Pozdro z Białego!!!

Old Jaga - 26 września 2015, 23:19:34 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Pozdro!!! Zambrowskim kibicom Jagi!!!

fredy - 26 września 2015, 23:32:58 - *.dynamic.chello.pl
Pan buze napisał chyba artykuł sponsorowany. Za takie wypociny to nikt mu nie powinien podać ręki (albo i nogi jak tak lubi cytować byłego prezydenta) Pisze o pozbyciu się człowieka z powodu braku kultury wobec sędziów. Pan Z. chyba zapomniał jak w zeszłym sezonie sam zwyzywał sędziów po meczu.

Black red - 27 września 2015, 8:02:58 - *.113.introlan.pl
Olimpia spadnie i to było wiadome już od początku. Gadzina wy też kibiców nie macie. Na meczach u siebie przyjdzie z 70 osób(15-17 lat),a wyjazdów nie zaliczacie. Więc o was też tak mogą mówić/pisać.

wiedzący - 27 września 2015, 15:18:29 - *.centertel.pl
Panu Buze to już podziękujemy.Tak się dawać sterować i pisać artykuł, bo dwóch dobrych znajomych poprosiło go o to(po treści i wymownym zdjęciu pod artykułem można się domyśleć kogo miał na myśli ). Dziennikarz powinien informować a nie stawać po jednej czy drugiej stronie.To czytelnik powinien po informacjach dostarczonych przez dziennikarza wyrabiać sobie opinię o sprawie.Widocznie Pan Buze uważa czytelników gazety TOiOWO za stado baranów którym należy wskazać jedyny i właściwy w jego mniemaniu kierunek myślenia.(W latach młodości Pana Buzego była jedyna słuszna linia dla Polski i tak mu niestety zostało).
Kiedyś Pan Buze przynajmniej dawał szansę wypowiedzi jednej i drugiej stronie sporu.Teraz tylko jedyna słuszna linia Ziąbskiego i spółki obowiązuje w gazecie TOiOWO
Ale lata lecą Panie Jurku i ostrość widzenia już nie ta, i słuch przytępiony na prawdziwe fakty.
A fakty są takie ,że to Bartoszek miał dosyć tego całego bałaganu organizacyjnego w Legionovii i po powiedzeniu sobie z Ziąbskim paru ostrzejszych słów złożył rezygnację a nie Zarząd mu "podziękował"w trosce o dobre wychowanie młodzieży.Też byli mimowolni świadkowie tego zdarzenia.Gwoli ścisłości Bartoszek pojechał do Mielca jako trener Legionovii bo rezygnację złożył z dniem 14.09.2015 więc nie był tam jak Pan napisał incognito bo mecz odbył się 13.09.2015r.Ale rozumiem Panie Jurku lata swoje robią i pamięć już nie ta i rzetelność dziennikarska też nie ta sama co kiedyś. Mam nadzieje że w gazecie TOiOWO Pan Buze da szansę wypowiedzenia się trenerowi Bartoszkowi i poznamy jego opinię co do kulisów jego rezygnacji. O ile nowy "naczelny gazety TOiOWO" Ziąbski mu na to pozwoli.

J - 27 września 2015, 20:06:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak

Fucek - 27 września 2015, 20:23:20 - *.warszawa.vectranet.pl
Za miedzą prowadzony przez Trenera Papszuna Swit nie przegrał od 15 meczów i jest wiceliderem tabeli .
Szymon Lewicki jest najlepszym strzelcem I zaplecza ekstraklasy.
Calderon z powodzeniem gra w liderze I ligi.
Romańczuk z powodzeniem występuje w ekstraklasie.
Oni wszyscy byli pracownikami Legionovii za kadencji Prezesa Gębarowskiego, na stadion regularnie przychodziło po 500-1000 osób. Atmosfera wokół piłki wracała do tej z najlepszych czasów.
Teraz pytanie co zrobiliście wy nowi włodarze po "Przewrocie Pałacowym" - co poprawiliście? Pytanie retoryczne - nic. Jest bajzel, chyba gorszy niż w osiedlowym klubie B - klasy. Czas sobie chyba dać spokój, niech niespełnione ambicje pozostaną niezaspokojone. O redaktorze B i pseudo tygodniku wypowiadać się nie będę bo szkoda po prostu....
Coście zrobili z tym Klubem dranie.....

tdk - 28 września 2015, 12:58:30 - *.play-internet.pl
W ciągu ostatnich 20 lat nie było zarządu Legionovii wywołującego tak dużo negatywnych emocji.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas