Arka: 13. Konrad Jałocha - 32. Przemysław Stolc, 29. Michał Marcjanik, 3. Krzysztof Sobieraj, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius, 6. Antoni Łukasiewicz, 19. Miroslav Božok, 28. Grzegorz Tomasiewicz (46, 14. Michał Nalepa), 7. Michał Renusz (46, 11. Rafał Siemaszko) - 9. Paweł Abbott (90, 15. Damian Mosiejko).

Sandecja: 1. Marek Kozioł - 20. Adrian Danek, 22. Mateusz Bartków, 4. Przemysław Szarek, 24. Kamil Słaby - 37. Bartłomiej Dudzic (86, 6. Filip Piszczek), 11. Matej Náther, 33. Bartłomiej Kasprzak (67, 23. Ołeksandr Tarasenko), 10. Łukasz Nowak (64, 44. Josef Čtvrtníček), 8. Maciej Małkowski - 9. Arkadiusz Aleksander.

żółte kartki: Renusz, Stolc, Nalepa, Marcus Vinícius - Kasprzak, Słaby, Tarasenko, Kozioł.

źródło: własne / Arka Gdynia / arkowcy.pl

Sand75 - 26 września 2015, 19:25:07 - *.218.113.206
Piąty mecz z rzędu w którym tracimy przynajmniej dwie bramki. Słodko.

lechhiscia - 26 września 2015, 19:25:11 - *.gdynia.mm.pl
Wygramy z tom lechijom i bendziem mieli majstra co nie jo

Lol - 26 września 2015, 19:26:22 - *.dynamic.chello.pl
Ale 2 polowa w wykonaniu Arki gdyby nie bramkarz gosci to by moglo byc z 7~1 Bravo

sdj@o2.pl - 26 września 2015, 19:27:37 - *.dynamic.chello.pl
beznadziejna pierwsza połowa Arki. Fantastyczna druga.
Szacunek kibiców dla Aleksandra. Pieknie przywitany w Gdyni. Oklaski za gola.
W drugiej połowie taka gra ze az nie mozna było wierzyć ze to ARKA

damek - 26 września 2015, 19:28:15 - *.net011-g2.isko.net.pl
M ichał Nalepa zdobył gola ze spalonego ten Pan z Bytomia nie zauwazył

holo - 26 września 2015, 19:29:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Josef Ctvrtnicek to najwieksze drewno jakie Sandecja nabyla.... kto jest odpowiedzialny za ten transfer? Sandecja gra ok w ofensywie ale pewne porzadki trzeba zrobic z linia obrony. to nie do przyjecia , że wchodzi na boisko zawodnik o nazwisku Słaby co on moze zzaoferowac?? nic!!! Koziol do wymiany!!! idz Pan w Ch... z takim bramkarzem!!!!

arkowiec - 26 września 2015, 19:33:31 - *.dip0.t-ipconnect.de
Ten pan z Bytomia nie zauwazyl tez ewidentnej reki w polu karnym.

karolzhh - 26 września 2015, 20:10:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Sobieraj jest beznadziejny,czyzby nie bylo lepszego od niego,czy ma takie chody u trenera?

kibic - 26 września 2015, 20:17:54 - *.gdynia.mm.pl
Panie moderator ,prosilbym o zmiane tabeli!

grzesiek1 - 26 września 2015, 20:25:16 - *.adsl2.static.versatel.nl
Za Ctvrtnicka niestety ale odpowiedzialność ponosi trener Kasperczyk,widzi go w drużynie.Sandecja nie broni skutecznie zwłaszcza w drugiej połowie,byle do zimy dotrwać i wzmacniać obronę dubeltowo na każdej pozycji.Jeśli chodzi o bramkarza mieliśmy rodzime talenty,teraz jakoś brakuje.

wurst - 26 września 2015, 21:31:32 - *.dynamic.mm.pl
bardzo słaby sędzia. Oba zespoły mogłyby mieć pretensje.

nyrol - 26 września 2015, 23:54:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
3600 coraz Was mniej rumia , hel jastarnia nie dojechały był milicjny klub z koszlina!!!!!!!!Tylko Bałtyk i Vitomino Old Baltyk Gwardia lać te net gimbusy z arki drukarki !!! Na Wildzie Bez Zmian s....my na fabryke kuchni!!!

mim - 27 września 2015, 0:05:17 - *.gdynia.mm.pl
Zwyrol nie napinaj się tak stary dziadu.Popatrz na frekfencję na innych stadionach,w Gdyni bałtyk tylko w necie.

nyrol - 27 września 2015, 0:18:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mim net fajfusku Derby Gdynii lata 80-90 ste jak Was Baltyk lał net arka a stadion sprzdany na korty arka słabi od lat 70 zgód wiele a jak Walka To Bałtyk Was Lał Na Maxa!!!!!!!!!!

lol - 27 września 2015, 2:03:41 - *.centertel.pl
Nyrol co ty bierzesz ?

dzl - 27 września 2015, 4:14:58 - *.navarinoinfinity.com
Zwyrol uciekał już na Warcie jak raz Arka zajechała w 90tym którymś i nie może tego przeżyć.a sks to jo , szczególnie Vitawa haha

? - 27 września 2015, 9:35:04 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
mecz bardzo fajny 1 połowa dominacja Sandecji,druga dominacja Arki ,gratulacje dla Arki za zwycięstwo co do Sandecji dopiero pierwsza porażka na wyjeżdzie , po raz kolejny w tym sezonie grają jedną połowę fenomenalnie a po przerwie w ciągu kilku minut dają sobie strzelic bramkę do tego brak kilku podstawowych zawodników .Kozioł w bramce to już tradycyjnie dzien ( mecz ) bez puszczonych goli to mecz stracony .

green - 27 września 2015, 11:32:04 - *.jmdi.pl
a gdzie pijacka małpa skacząca po samochodach? w końcu Sandecja poszla po rozum do glowy i konczy z tym pijakiem?

Koko - 27 września 2015, 11:39:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
Widać ze jano jeszcze po cichu pomaga ten Czech to jego wynalazek.fakktycznie bardzo drewniany..

Koko - 27 września 2015, 11:45:17 - *.internetdsl.tpnet.pl

Andi - 27 września 2015, 15:42:54 - *.adsl2.static.versatel.nl
Slowik ,Basta,Szarek,Zbozień,Mujta, Dudzic,Kasprzak,Nather,Małkowski, Korzym,Aleksander. (Bartków,Szufryn,Danek, Łukasik,Słaby,Tarasenko,Ella Keen,Sobotka,Piszczek,Szeliga,Kozioł) Baran niech otworzy warsztat samochodowy.Tak to widzę po zimie, mażenia się spełniają

klose - 27 września 2015, 18:56:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to taki stadion i mniej kibiców niż w 2 lidze ?