26 września 2015, 19:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Znicz Pruszków 1-4 Stal Stalowa Wola
Paweł Kaczmarek 45 - Przemysław Oziębała 11, 63, Dawid Jabłoński 90, 90

Znicz: 1. Piotr Misztal - 4. Andrzej Niewulis, 8. Arkadiusz Jędrych, 14. Maciej Mysiak, 3. Michał Kucharski (73, 21. Wiktor Płaneta) - 18. Paweł Kaczmarek, 6. Michał Danilczyk (67, 15. Arkadiusz Górka), 10. Maciej Machalski, 7. Maksymilian Banaszewski, 17. Mateusz Stryjewski (68, 13. Patryk Kubicki) - 9. Przemysław Kita.

Stal: 1. Tomasz Wietecha - 9. Adrian Bartkiewicz, 5. Grzegorz Wawrzyński, 21. Michał Bogacz, 7. Mateusz Kantor (73, 15. Marcin Kowalski; 79, 2. Michał Mistrzyk) - 26. Przemysław Oziębała, 8. Michał Kachniarz (63, 23. Paweł Giel), 10. Damian Łanucha, 20. Radosław Mikołajczak, 6. Dawid Jabłoński - 18. Tomasz Płonka (90, 13. Przemysław Stelmach).

żółte kartki: Danilczyk, Jędrych, Kita - Bogacz, Wawrzyński.

sędziował: Marcin Zarwalski (Gdańsk).
widzów: 780.

marcin - 26 września 2015, 20:52:21 - *.tvkstella.pl
macie za transmisje:D

Stal - 26 września 2015, 20:54:50 - *.interblock.pl
Stalówka hahahaha brawo pany teraz czas na row!

rzezio - 26 września 2015, 20:55:45 - *.134.65.158
I co? Mam być grzeczny i nic nie pisać?Panu B.pora podziękować

Emigracja - 26 września 2015, 20:57:40 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Tylko STAL tylko ZKS!!!!

SarmaciPol - 26 września 2015, 20:58:57 - *.nyc.res.rr.com
Nigdy tak wielu nie zawdzieczalo tak niewielu (Polscy Bohaterzy)
Stalowka Nowy Jork

Adam - 26 września 2015, 20:59:35 - *.146.66.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fusy ze znicza zawaliliscie mi kupon

rzezio - 26 września 2015, 21:01:56 - *.134.65.158
Się pan M. nie zgodził na transmisję bo myślał,że rodziców młodych piłkarzy na mecz zapędzi.Jakieś współzawodnictwo sobie wymyślił.Tata z Mamą przyjdą Twoja drużyna zbierze więcej punktów.Za dwa tygodnie to pewnie tylko PROFESJONALNA agencja ochrony mecz będzie oglądała.Chyba,że kibice z Syrii dojadą.

rzezio - 26 września 2015, 21:04:27 - *.134.65.158
Pewnie napędy do bram będą się teraz sprzedawały jak świeże bułeczki-marketing to podstawa.

Dionizy79 - 26 września 2015, 21:06:50 - *.54.108.172
Brawo Stalówka pokazaliście klase,teraz 3pkt z ROW.

ja - 26 września 2015, 21:08:56 - *.dynamic.chello.pl
Podkarpacie 9pkt ;)

stalowiak - 26 września 2015, 21:09:31 - *.38.85.68
Pieknie Stalóweczka lecimy z rowem u siebie

mamrot - 26 września 2015, 21:11:44 - *.146.133.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Hmmm nie wiem czy tutaj podają zły wynik czy na podkarpacielive.pl bo tam pokazali 1-5

rzezio - 26 września 2015, 21:13:31 - *.134.65.158
Bez przesady-4 nam wystarczą

Ciekawe - 26 września 2015, 21:13:45 - *.146.4.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
O rzezio jesteś. Jak były trzy wygrane z rzędu to cicho siedziales.

Ciekawe - 26 września 2015, 21:15:39 - *.146.4.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nieudaczniku

rzezio - 26 września 2015, 21:17:52 - *.134.65.158
Pnowie kibice-wracajcie do domu i wrzucajcie mi ile chcecie.Ja wiem swoje-panie B.panie M.i POŁOWA DRUŻYNY-DAJCIE SOBIE SPOKÓJ NIE RÓBCIE OBCIACHU.

mielcok - 26 września 2015, 21:18:51 - *.mielec.mm.pl
Brawo z Mielca!!! Tylko Podkarpacie !!!Prawdziwy kibic

rzezio - 26 września 2015, 21:20:17 - *.134.65.158
Odezwał się-dalej mam cicho siedzieć?Były wygrane więc myślałem,że jest OK,A TO NIE JEST PORAŻKA TO POPROSTU WSTYD

kiki - 26 września 2015, 21:21:17 - *.tktelekom.pl
Podkarpacie 11-3 reszta Polski ;)
brawo Stalówka!!

Ciekawe - 26 września 2015, 21:22:19 - *.146.4.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Albo jesteś po prostu nieudacznikiem i nic innego nie potrafisz. Życzę udanego wieczoru ;-)

stal - 26 września 2015, 21:23:04 - *.interblock.pl
Całe podkarpacie punktuje nasze miejsce w 1 lidze!

rzezio - 26 września 2015, 21:31:29 - *.134.65.158
Mieszkam w Pruszkowie od 1986,może mi ktos przypomni wynik 1-4 z drużyną niżej notowaną w tabeli niż Znicz.

rzezio - 26 września 2015, 21:34:07 - *.134.65.158
Nie widzę powiązania słowa-nieudacznik,z tym co napisałem

88 - 26 września 2015, 21:42:02 - *.tktelekom.pl
Kolejna konkretna wycieczka Stalówki. tym razem jednak nie udaje się dotrzeć pod stadion.
Jesteśmy zawsze tam !!!
HEJ STAL

tomala8024 - 26 września 2015, 21:42:05 - *.fbx.proxad.net
W podziękowaniu za zgodę na transmisję meczu CH.W.D Pruszkowskim działaczom.Piłka nożna dla kibiców. A do działaczy Stalowki w rewanżu 15 minut przed meczem ze Zniczem oddajcie im za bilety i wypie..cie za bramę stadionu! Na Lajfach niech obserwują jaki wynik.

ksS - 26 września 2015, 21:45:27 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
No nieźle Stal baaa Oziębała @rzezio, no jasne ziomuś - z Siareczką tudzież 1-4, pod koniec maja 2013 ;p

Stal1938 - 26 września 2015, 21:54:34 - *.38.82.169
taa,faktycznie Oziębała.sam jestem w szoku...

HMMMM - 26 września 2015, 21:55:26 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
3 sezony wczesniej 4-0 albo 4-1 z Siarka ktora zajela ostatnie miejsce w tabeli wtedy :D

z Płocka - 26 września 2015, 21:59:47 - *.adsl.inetia.pl
Dawid Jabłoński, wypożyczony do Stalowej z Wisły Płock. Pewnie na rundę wiosenną powrót do Płocka. Dla ludzi z Płocka w Stalowej jest chyba dobre powietrze, bo Sekulski też z Płocka, i wiadomo jak grał, i gdzie teraz jest. Do tego kolejny wychowanek Wisły Grzegorz wawrzyński. Powodzenia w lidze i awansu do 1 ligi.

tolek - 26 września 2015, 22:06:35 - *.38.83.197
Duże "H" działaczom z Pruszkowa za odmowę transmmisji! Duże "H" Stalówce, że nie potrafili tego załatwić. Duże gratki dla całej drużyny a wynik i dla Siary i MIelca - PODKARPACIE GÓRĄ!!!

ajgor - 26 września 2015, 22:29:19 - *.42.20.134
Wawrzyński - niech ktoś tego chłopaka oglądnie na meczu ligowym. Ten chłopak ma zadatki na grajka na ektraklase!

Ł3 - 26 września 2015, 22:33:02 - *.dynamic.chello.pl
Banasik!!!Co???Kompromitacja i śmiech na trybunach...praktycznie 2 graczy wygrało mecz.

Raper BZC - 26 września 2015, 22:44:27 - *.play-internet.pl
Brawo Stalówka !!!!
Teraz rozwalić u siebie Rów Rybnik
3 Października 😉 😉

P - 27 września 2015, 1:31:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzòw 800.Z tego poļowa to dzieci.Znicz ten mecz to mògł nawet wygrać.Od 75 minuty do trzeciej bramki to co minuta mogła paść bramka dla Znicza.Dobrze bronił bramkarz Stali.Najlepszy w Zniczy to ten z nr 7.A i na trybunach był Dariusz Kubicki.

Płock - 27 września 2015, 1:47:29 - *.065.c71.petrotel.pl
Brawo Dawid ! Ogrywaj się do końca rundy w Stali, a potem wracaj do Nas i walczymy o Ekstraklasę.

btw - 27 września 2015, 10:19:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to co wyprawiał wczoraj sędzia to jakaś patologia. Leci piłka, wybija zawodnik Znicza, nie ma roznego dla Stali tylko Znicz zaczyna od bramki. Jakiekolwiek sporne sytuacje, auty? na czuja, wszystko w jedna albo w druga strone jak w tym momencie pasowalo (liniowy tez nie lepszy). Karny dla Znicza ewidentny kiedy pilkarz Stali łapał piłkarza Znicza za koszulkę. dramat.

Stal1938 - 27 września 2015, 12:00:50 - *.38.82.169
faktycznie jakieś dobre powietrze,dobry klimat jest u Nas w Stalówce.wszędzie niechciani,grający kichę zawodnicy przychodzą do Stali i się odradzają.coś ta Hutnicza ma w sobie.ja wiem co.trzeba przyjechać i zobaczyć.trzeba chodzić na mecze od 30 lat.

rand - 27 września 2015, 13:59:58 - *.play-internet.pl
Jestem tu nowy. O co chodzi z tą transmisją ? Liczę, że ktoś życzliwy wyjaśni, będę wdzięczny.

piknik - 27 września 2015, 14:34:46 - *.dynamic.mm.pl
Bawo Stalowa Wola. Pozdrowienia z Tarnobrzegu

2fff - 27 września 2015, 15:24:59 - *.63.111.27
Z tym odrodzeniem to chyba troche przesadziles, odrodzil to sie jeden pilkarz na 10 lat - Sekulski, ktory swoja droga grzeje ostro lawe w Jadze; teraz po 10 kolejkach nasz najlepszy snajper ma 3 bramki nie wiem gdzie ty widzisz to odrodzenie;

Stal1938 - 27 września 2015, 16:31:44 - *.38.82.169
do 2fff:a gdzie był wcześniej Sekul?2 liga a ekstraklasa to różnica,jest konkurencja,nie wykorzystasz 1-2 setek i siedzisz.Oziębały nie chciał nikt,a gość biega i szuka gry.to co grał w Siarce to padaka.Jabłońskiego,podobnie jak Sekulskiego nie chcieli w Wiśle a gość też gra fajnie.zobaczymy jak na obronie poradzi sobie Wawrzyński,którego tez chwalą kibice z Płocka.chyba ze odrodzeniem albo postępem nazywasz od razu przykład nie wiem Mili,Piechny.nie wszyscy się tu odnależli jak Sacha czy Kovacevic ale akurat ci grają zdecydowanie lepiej niż w poprzednich klubach,co Nas cieszy.widzę że zaczęła się dyskusja pt.''to ja,polski malkontent.''

2fff - 27 września 2015, 19:21:20 - *.63.111.27
moim zdaniem Oziębała dalej gra padake, nic sie nie zmienilo w tym przypadku, Jabłoński strzelił pierwszego i drugiego gola od początku sezonu oba w 90min gdzie bylo po meczu, nie wiem ja na to po prostu inaczej patrze minelo 10 kolejek atak u nas wyglada dramatycznie słabo

tralala - 27 września 2015, 23:58:46 - *.38.84.181
Jabłonski swojego pierwszego gola strzelil w ... pierwszym meczu sezonu wiec wygladasz dramatycznie jak nasz atak(niby wedlug Ciebie) .. a teraz zgas sobie swiatlo i idz spac

rzezio - 28 września 2015, 22:26:40 - *.134.65.211
Panie trenerze WKD co parę minut więc chyba nie ma problemu z powrotem do WARSZAWY.