27 września 2015, 17:52:34 - dyrovski
Ligowa wygrana Midtjylland

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy FC Midtjylland wygrał na wyjeździe z Randers FC 2-0 (0-0) w meczu 10. kolejki duńskiej ekstraklasy.

27 września 2015, 16:00 - Randers (AutoC Park Randers)
Randers FC 0-2 FC Midtjylland
Patrick Banggaard 64, Morten Rasmussen 66

Midtjylland: 31. Mikkel Andersen - 28. André Rømer, 26. Patrick Banggaard, 4. Erik Sviatchenko, 70. Filip Novák - 77. Daniel Royer (77, 20. Francis Dickoh), 7. Jakob Poulsen, 3. Tim Sparv, 17. Kristoffer Olsson (85, 11. Marco Ureña), 27. Pione Sisto (72, 19. Marco Larsen) - 9. Morten Rasmussen.

żółte kartki: Filip Novák, Morten Rasmussen (Midtjylland).
czerwona kartka: Patrick Banggaard (74. minuta, Midtjylland, za brutalny faul).

sędziował: Kenn Hansen.
widzów: 7764.

Piotr Parzyszek wszedł na boisko w barwach gospodarzy w 82. minucie, zmieniając Nicolaia Poulsena, a Patryk Wolański znalazł się poza składem gości.

Rewanżowe spotkanie Legii z Midtjylland odbędzie się 26 listopada o godz. 21:05 w Warszawie. W pierwszym meczu Duńczycy wygrali 1-0 (0-0).

Midtjylland zajmuje w tabeli pierwsze miejsce z dorobkiem 21 punktów.

jarjar - 27 września 2015, 19:52:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl