27 września 2015, 19:51:53 - dyrovski
Legia zderzyła się ze słoniem

W przedostatnim meczu 10. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa zremisowała na własnym boisku z Termalicą Bruk-Betem Nieciecza 1-1 (0-0). Bramkę dla gości zdobył Martin Juhar. Dla gospodarzy trafił Nemanja Nikolić.

Pierwsza część spotkania nie była porywającym widowiskiem. Na początku meczu Dušan Kuciak zaliczył spokojną interwencję po strzale głową Martina Juhara. W dalszej części meczu gra toczyła się w głównej mierze w środku pola. Zarówno gospodarze jak i goście nie potrafili stworzyć sobie choćby jednej stuprocentowej okazji do zdobycia bramki. W 28. minucie Stojan Vranješ podał do Aleksandra Prijovicia, który odegrał Bośniakowi piłkę piętą, po czym pomocnik Legii oddał strzał bez przyjęcia, ale Sebastian Nowak bez trudu złapał futbolówkę. Do końca pierwszej połowy obraz gry się nie zmienił i na przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym remisie.

Druga połowa także rozpoczęła się sennie, ale w końcu padły w niej bramki. W 56. minucie Dawid Plizga podał do Bartłomieja Babiarza, a pomocnik gości uderzył bez przyjęcia z dalszej odległości, lecz piłka poleciała obok bramki. Dwie minuty później Termalica Bruk-Bet zdobyła bramkę. Plizga zagrał do Juhara, a Słowak potężnie uderzył na bramkę i Kuciak nie miał szans na skuteczną interwencję. Chwilę później ponownie był remis. Ivan Tričkovski podał na lewą stronę boiska do Tomasza Brzyskiego, obrońca gospodarzy dośrodkował w pole karne, a Nemanja Nikolić strzelił gola. W 80. minucie Juhar oddał kolejny mocny strzał z dalszej odległości, jednak tym razem futbolówka poleciała obok słupka. Pięć minut później z rzutu wolnego strzelił Plizga, ale golkiper gospodarzy zdołał wybić piłkę. Następnie Babiarz podał do Plizgi, a skrzydłowy gości oddał strzał, lecz Kuciak z trudem obronił.

27 września 2015, 18:00 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 1-1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Nemanja Nikolić 60 - Martin Juhar 58

Legia: 12. Dušan Kuciak - 28. Łukasz Broź, 25. Jakub Rzeźniczak, 2. Michał Pazdan, 17. Tomasz Brzyski - 6. Guilherme (81, 19. Bartosz Bereszyński), 37. Dominik Furman, 23. Stojan Vranješ (70, 47. Rafał Makowski), 99. Aleksandar Prijović, 18. Michał Kucharczyk (58, 20. Ivan Tričkovski) - 11. Nemanja Nikolić.

Termalica Bruk-Bet: 82. Sebastian Nowak - 17. Dalibor Pleva, 18. Pavol Staňo, 2. Dawid Sołdecki, 27. Dariusz Jarecki - 10. Dawid Plizga (90, 7. Tomasz Foszmańczyk), 6. Bartłomiej Babiarz, 25. Mateusz Kupczak, 77. Mario Lička (80, 21. Emil Drozdowicz), 20. Jakub Biskup (68, 24. Wojciech Kędziora) - 99. Martin Juhar.

żółte kartki: Broź - Jarecki, Pleva.

sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
widzów: 14 153.

Dan - 27 września 2015, 19:52:17 - *.lublin.hypnet.pl
Jestem ciekaw co jeszcze musiałaby zrobić Legia, żeby Koralik pożegnał nieudolnego Norwega.

kamień ryb - 27 września 2015, 19:52:28 - *.adsl.inetia.pl
Wyniki marzenia dla Piasta, same remisy wszędzie  i ew, porazki innych

Gula - 27 września 2015, 19:52:42 - *.183.129.226.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Chyba nigdy nie widziałem tak słabej Legii.

lysy - 27 września 2015, 19:52:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Buhaha

a - 27 września 2015, 19:52:55 - *.106.191.82
dzięki Nieciecza za walkę, pozdro z Gliwic ;)

zczymdolud - 27 września 2015, 19:54:06 - *.class98.petrotel.pl
Lech był mistrzem lekko z przypadku, ale Legia z taką grą i łysym na ławce może go przebić. Kolejny wyrównany mecz, w którym ciężko stwierdzić kto był bliżej zwycięstwa. Na pewno nie legioniści

KSG - 27 września 2015, 19:54:08 - *.google.com (*.41.83.16)
Stolica 1 - 1 Wieś

kameleon - 27 września 2015, 19:54:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Całe szczęście, że Kuciak prezentuje odpowiednią formę :D Defensywa Legii dzisiaj bardzo statycznie, pomoc również nic ciekawego nie pokazała.
Patrząc na Babiarza, to jest zdecydowanie lepszym modelem do reprezentacji niż Mączyński xD

FG(L) - 27 września 2015, 19:55:45 - *.master.pl
nie do wiary.Kto to jest ten Berg?sam Ferguson go polecił,to jest profanacja piłki nożnej.

Gutek - 27 września 2015, 19:55:54 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Nieciecza, lać miastowych!

Pogoń - 27 września 2015, 19:55:59 - *.stargardszczecinski.vectranet.pl
Brawo Nieciecza!!!

cezarenko - 27 września 2015, 19:56:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wstyd i kompromitacja na cala polske zeby nie wygrac z termalica .BRAWO NIECIECZA

gość - 27 września 2015, 19:56:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch - Nieciecza 4:1
Ruch - Legia 1:4
Legia - Nieciecza 1:1 (a gdyby nie Kuciak...)
.
Takie rzeczy tylko w najbardziej badziewnych ligach podwórkowych
X
Swoją drogą gdyby nie Nemanja - to Legia chyba sąsiadowałaby w tabeli z Lechem

sethi - 27 września 2015, 19:56:49 - *.adsl.inetia.pl
Gratulacje dla Legii że wyrwali szczęśliwie punkt Niecieczy. Ps. jaki budżet ma Termalica ?

obkt - 27 września 2015, 19:57:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Termalici, stracili 2 punkty. Byli wyraźnie lepsi.

ccc - 27 września 2015, 19:57:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czyli jednak Piast na majstra.

Ketald - 27 września 2015, 19:57:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile Niecieczy w Warszawie? W transmisji tv wyglądało na dobrze ponad 100...

Bolo - 27 września 2015, 19:58:18 - *.dynamic.chello.pl
Słoiki vs Słoniki 1-1

Slasher - 27 września 2015, 19:59:11 - *.xmission.com
kolejny drugi już szczęśliwy remis Legii na własnym boisku z beniaminkiem

PG - 27 września 2015, 20:00:42 - *.dynamic.chello.pl
Gliwice gratulują i dziękują Niecieczy!!!

Kartuz - 27 września 2015, 20:00:46 - *.dynamic.chello.pl
Przy obecnym systemie punktowym w Ekstraklasie (czyli dzieleniu wszystkich zdobytych punktów na dwa, po 30 kolejkach) - ten wynik nie ma większego znaczenia. Na chwilę obecną Legia miałaby 4 pkt starty do Piasta a więc b. niewiele i wiadomo, ze taka startę w 7 meczach rundy dodatkowej z nawiązką nadrobi. Po co więc Legia miałaby akurat teraz grać każdy mecz "na maksa"? Dla Legii prawdziwa rozgrywka, "na poważnie" - zacznie się od 31 kolejki a wszystko co przed nią - to własciwie sparingi. Stary system punktowy jednak wymuszałby na niej większą mobilizację wcześniej - a tak, już drugi rok z rzędu (bo dopiero drugi rok obowiązuje taka punktacja) Legia ma zaledwie 30-40% zwycięstw (co w poprzednich latach nie zdarzało się) a i tak wiadomo, że jest najpoważniejszym kandydatem do tytułu.

@gość - 27 września 2015, 20:06:38 - *.15-cloud.fr
W badziwnej hiszpańskiej lidze Bilbao wygrywa z Barceloną i przegrywa z Eibarem

slazak - 27 września 2015, 20:09:26 - *.adsl.inetia.pl
Ekstraklasa pełna niespodzianek Odwróć tabelę Lech na czele, Termalica na 8, a mistrzem może zostać Piast. Niesamowite! Gratulacje dla słoników!

cesio - 27 września 2015, 20:12:27 - *.warszawa.mm.pl
Boże mój Boże cóżem Ci uczynił,że zostałem
kibicem Legii.Od roku1967Legia nigdy nie grała tak słabo.Łysy odejdź bo zmarnujesz mi ostatnie lata życia.

Okocimski - 27 września 2015, 20:12:46 - *.68.92.138.mielec92.tnp.pl
Brawo NIECIECZA! Pozdrowienia z Brzeska . Oby tak dalej

Raul35 - 27 września 2015, 20:14:53 - *.play-internet.pl
Tylko w Polskie para lidze żartobliwie nazywanej tylko ekstraklasą drużyna z prawie 2mln miasta z gigantycznym jak na Polskie realia budżetem remisuje u siebie z drużyna z miejscowości gdzie mieszka 700 mieszkańców.Tylko w para lidze aktualny mistrz Polski zajmuje ostatnie miejsce z tabeli i my dalej się dziwimy ze od 19 lat nikt z naszych klubów nie grał z LM.

jasnowidz - 27 września 2015, 20:18:23 - *.uznam.net.pl
Powinno być- Legia zapatrzona w Słonie,hehe,Termalica dobry zespół.

cesio - 27 września 2015, 20:22:21 - *.centertel.pl
Do Kartuz.Nie karm się statystykami.Statystyki są po to by zaciemniać obraz rzeczywistości.

cesio - 27 września 2015, 20:23:22 - *.warszawa.mm.pl

rybak - 27 września 2015, 20:25:12 - *.ennet.pl
Dopiero co śmiali się z Lecha heh.

@cesio - 27 września 2015, 20:25:56 - *.eu
a co ty masz do Pazdana?

BenekPG - 27 września 2015, 20:29:16 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Oglądałem drugą połowę i byłem w szoku nie tylko dlatego, że Termalica grała świetnie, ale dlatego, że nie było widać po jej zawodnikach żadnej tremy. Grali tak, jakby grali z Miedzią Legnicy, czy Chrobrym Głogów. Brawo dla Mandrysza, że potrafił ten zespół tak przygotować motorycznie ale i mentalnie. Jeżeli się rozkręcą, to mają szansę na pierwszą ósemkę - zresztą beniaminek bardzo często notuje świetny sezon po wejściu do e-klasy. Co do przewagi Piasta nad Legią. To jest aż osiem punktów, po podziale aż cztery punkty. To mało? To wcale nie mało, zwłaszcza, że nie widzę powodów, dla których Piast miałby grać gorzej na wiosnę. Vacek i Nespor nie odejdą, bo i tak są na wypożyczeniu do końca sezonu. Co do reszty - w Gliwicach są pieniądze, a sponsorów tylko przybywa. Tutaj nikt nie ma noża na gardle i nikogo nie trzeba sprzedawać. Jeśli już, to raczej Legia będzie musiała kogoś opchnąć na wiosnę, żeby ratować budżet. Jeszcze raz gratki dla Termaliki, brawa dla pana Mandrysza i wszystkiego najlepszego. "Jesteście ze wsi ale jesteście najlepsi"! :-)

Diego - 27 września 2015, 20:30:50 - *.centertel.pl
Legia Warszawa - Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS 1:1. Gratulacje za bezcenny remis. Moim zdaniem mogło być lepiej i mogła być wygrana. Na pewno stać piłkarzy z Niecieczy. Trzymam kciuki, że Wasza drużyna się utrzyma w Ekstraklasie, a nawet uceluję nawet pierwszą piątkę, bo na 90minut.pl lub innych portalach się śmieją, że wieś remisuje ze stolicą. Ja tak nie myślę. Nie ważne z jakiej miejscowości jest drużyna - mała miejscowość, czy wielkie miasto - ważny jest potencjał i zaangażowanie. Życzę wielu sezonów w Ekstraklasie oraz w przyszłości pucharów, bo w Polsce jest to możliwe. Powodzenia.

Warszawa liczba mieszkańców1,7 mln - widzów 17 tyś - % 1
Kraków liczba mieszkańców 0,8 mln – (Wisła 0,4 Cracovia 0,4)
Wisła 11 tyś widzów - % 2,8 - Cracovia 8 tyś widzów - % 2

sdf - 27 września 2015, 20:31:01 - *.play-internet.pl
Juhar wyrasta na największą gwiazdę ligi a pomyśleć że był bezrobotny i ostatnio w II lidze Słowacji grał, co prawda w przeszłości grał w Sparcie Praga ale to i tak jest megasensacja jego świetna gra!!!
3 mecze/ 2 gole.

kilo - 27 września 2015, 20:39:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego sędziowie nie pomagają Legiuni przecież ona spadnie

cesio - 27 września 2015, 20:39:29 - *.warszawa.mm.pl
Do Berga a nie Pazdana .Acha na rejsie
pojawił się wpis"BERG IDŹ PROSTO AŻ ZOBACZYSZ OSLO.

Znany - 27 września 2015, 20:39:52 - *.adsl.inetia.pl
i to jest właśnie do przeciwników Termalici i innych jak to mówią wiosek i zwolenników miasteczek w ekstraklasie : I teraz zobaczcie co żle Termalica gra ? na Legii punkt zdobyli a wy mówicie że oni spadają i w ogóle a popatrzcie co by było gdyby jakieś miasteczko weszło typu Płock Gdynia albo te Katowice przecież to pewne 3 punkty dla Legii a tak ?

Simsu - 27 września 2015, 20:44:49 - *.adsl.inetia.pl
Nauka dla Niecieczy.Legia jakby zlekceważyła jednak przeciwnika.

bobek70 - 27 września 2015, 20:51:22 - *.dynamic.mm.pl
Mielec pozdrawia Nieciecze

tomas z na - 27 września 2015, 20:52:51 - *.static.ip.netia.com.pl
Gra Legii to niewyobrazalana padlina... Nikolic coraz bardziej przypomina slynnego spasionego gruzina, reszta blaka sie po boisku bez skladu iladu i ... ciagle spiewy kibicow, tak jakby nie widziwli co sie dzieje na boisku ... to mozliwe tylko w Polsce!

RIposta - 27 września 2015, 20:55:13 - *.centertel.pl
@PIAST - w tamtym sezonie jeden kibic Bełchatowa też prowadził takie pokrętne wyliczenia z których wychodziło mu ile to procentowo ludzi chodzi na mecze w jego prowincjonalnym miasteczku Tylko kogo to obchodzi? Liczy się rzeczywista liczba widzów na meczu, a nie jakieś procentowe udziały jak w sondażach na TVN

Tominho - 27 września 2015, 21:01:51 - *.adsl.inetia.pl
Dziwi to kogoś? Przecież Legia zazwyczaj zbiera łomot grając z beniaminkami ze wsi u siebie Niedawno fachowcy z Przeglądu "Przekłamu" Sportowego prognozowali 5:0 dla Legii i od razu napisałem na pewnym fanpejdżu, że ich poniosło

@riposta - 27 września 2015, 21:04:23 - *.146.139.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ riposta Fakty i dowody kiedy tak bylo. A nie sciemnianie.Poza tym kiedy to Belchatow gral ja Piast, mial tyle punktow przewagi jak Piast, byl tak poukladany
Jak Piast.Ps Ale zeby nie bylo. Celem Piasta jest awans do
Poerwszej ósemki

alfons - 27 września 2015, 21:04:57 - *.254.65.13
Brawo Termalika!

magic - 27 września 2015, 21:06:48 - *.17-176-173.mc.videotron.ca
kiedy wreszcie Lesny zwolni tego nieudacznika henka b.? ile jeszcze remisow musi zrobic lysy heniek zeby go wypier.olic ze stolicy? nie tedy droga do odzyskania mistrzostwa , a wrecz przeciwnie! strata terenu (punktowa) zamiast topniec to sie zwieksza! i dokad tak bedzie ? do momentu az wszyscy w polandzie beda mieli beke z lysego oraz Lesnego i spolki?

@piast - 27 września 2015, 21:07:09 - *.dynamic.chello.pl
Czemu Kraków podzieliłeś na pół? To Poznań też na pół podziel, tam oprócz Lecha jest Warta a w Warszawie oprócz Legii jest Polonia. Co do meczu to powinno być głosowanie nie tylko na + meczu (Nikolić) ale też na minusa meczu. Takim minusem meczu na pewno byłby Furman. Nie dziwię się, że go Tuluza odpuściła, Furman to parodia piłkarza, rusza się jakby miał 50 kg nadwagi, nie potrafi dryblować, nie potrafi zatrzymać przeciwnika nie faulując go. Udał się Furmanowi jeden mecz i wszyscy, że wielka gwiazda i do reprezentacji go. Chyba reprezentacji rugby.

PIAST - 27 września 2015, 21:08:20 - *.play-internet.pl
@Riposta - liczy sie zainteresowanie swoim klubem, ile dane miasto ma % kibiców wśród mieszkańców

obiektywny - 27 września 2015, 21:11:00 - *.free.aero2.net.pl
Do takiego składu jak ma Jagiellonia dodać Quintanę i Tuszyńskiego lub Piątkowskiego i Mistrzostwo Polski pewne w tym sezonie....Panie Kulesza pomyśla Pan trochę bo drugiej takiej okazji nie będzie. Analogiczna sytuacja jest z Pogonią i Sląskiem- dodać im po dwóch wartosciowych grajków, robiacych różnicę i też mają MP.

f.c.d.g. - 27 września 2015, 21:11:35 - *.dynamic.dsl.as9105.com
kupon do kosza !

do sdf - 27 września 2015, 21:21:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do sdf:
ja bym się jednakl tak nie cieszył z tego, że niechciani u Czechów bezrobotni rezerwowi: Juhar, Nespor i Vacek rozkładają polską ligę na łopatki - bo
1) to tylko świadczy jakim ta "ekstraklasa" jest dnem
2) inni prezesi widząc co się dzieje - pójdą tym tropem za rok w polskiej lidze, dzięki idiotycznie sformułowanemu przepisowi o cudzoziemcach - będzie grał sam tani czesko słowacki szrot, a Polaków do kadry trzeba będzie szukać na Seszelach czy w 3 lidze cypryjskiej.

ciastko - 27 września 2015, 21:26:21 - *.centertel.pl
Ta liga to jest po prostu jakaś tragikomedia... już nawet brakuje słów żeby komentować ten cyrk.

Giovanni - 27 września 2015, 21:31:37 - *.play-internet.pl
Już kompleksiarze szaleją już się chcą podbudować psychicznie a każdy by oddał wszystko żeby przespacerować się po Nowym Świecie

gunfire - 27 września 2015, 21:45:04 - *.32.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Proszę nie pisać na forum Piast tylko proszę używać zwrotu WIELKI PIAST! uwagę tę kieruję do ogórków które były,są i będą skrojone przez najlepszy obecnie zespół w Polsce!!!!Czapki z głów!

Legia Fan - 27 września 2015, 21:46:49 - *.dynamic.chello.pl
Kompromitacja to za mało powiedziane. Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów na określenie postawy piłkarzy Legii w tym meczu. Może oni próbują zwolnić Berga ?

Mikson - 27 września 2015, 21:50:01 - *.adsl.inetia.pl
Oglądałem ostatnie 30 minut - ładnie Nieciecza cisnęła i mogła nawet wygrać - jakoś w tej lidze mnie to nie dziwi.
PS. Ilu kibiców przyjezdnych?

revi87 - 27 września 2015, 21:54:21 - *.gliwice.vectranet.pl
Celem Piasta Gliwice jest mistrzostwo Polski tylko,że nikt z zarządu tego głośno nie mówi by ściągać z chłopaków stres, gdyby Legia była z taka przewagą nad resztą każdy by dziś tu pisał : Legia znowu zmierza po mistrzostwo Polski o Piaście nikt tego nie powie i niech tak zostanie my robimy swoje a w maju Feta na rynku i niech się dzieje co chcę. Zobaczcie na roszady w klubie z odeszłych żal wilczka, króla strzelców.

Tomek - 27 września 2015, 21:57:26 - *.devs.futuro.pl
Czemu PZPN Legia Warszawa nie dostala karnego z kapelusza? Przeciez jak tak dalej beda sedziowac sedziowie to Nieciecza z 600 mieszkancami rozgromi Warszawe z 2 mln ludnosci.
Legia mniejsze posiadanie pilki, mniej strzalow, mniej rzutow roznych.
Legia z taka kasa to poprostu zenada i wstyd dla Warszawy.

max - 27 września 2015, 21:57:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gliwice-180 tys w tym większość za Górnikiem
jedyne miasto na świecie którego mieszkańcy kibicują w większości klubowi z sąsiedniego miasta pomimo tego że ten od lat 26 nic nie osiągnął i to jest rzeczywisty ewenement jak otworzą w Zabrzu stadion do krykieta to na jednym meczu będzie frekwencja z 5 meczów w Tesco

1911 - 27 września 2015, 21:59:48 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
Legia? Skądś to przyszło i dokądś pójdzie. Warszawa to Polonia.

jarCK - 27 września 2015, 22:03:17 - *.dynamic-ra-4.vectranet.pl
najlepsza liga na świecie POLSKA czy wam podoba się real barca ,bayern i może dortmund, psg i nikt,murinio i mu, a może proszek do prania bez konkurencji

Portowiec - 27 września 2015, 22:04:25 - *.play-internet.pl
Pogoń Szczecin śmieje się z "wielkiego piasta", który został niedawno w Szczecinie pokazowo obity...

Cesiek - 27 września 2015, 22:06:28 - *.221.132.154
Ino Legio.

jo - 27 września 2015, 22:06:57 - *.adsl.alicedsl.de
Wies = Stolica

prawda - 27 września 2015, 22:10:10 - *.dynamic.chello.pl
Wstyd=Warszawa.

Kamil84IKS - 27 września 2015, 22:11:34 - *.146.66.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co to jest zenada wielka

Mati - 27 września 2015, 22:13:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak każdy się śmiał z Termalicy a tu środek tabeli ciekawe jak dalej bo moim zdaniem tak środek tabeli zostanie.
Kiedyś na 90 minut był taki koleś co pisał że niby jeździł od meczu na mecz z dziadkiem i jadł hotdogi piszę on jeszczę ? :D

jac - 27 września 2015, 22:16:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Biskup był dramatycznie słaby, nie zdziwił bym się, gdyby trener próbował go udusić po meczu

Adam - 27 września 2015, 22:19:53 - *.tmodns.net
ok słabo graja zdarza sie ale dlaczego tak długo biegają jakby im jaja podwiazali nie maja świeżości
niech sobie graja ale powinni grać przy pustych trybunach alb wejście za darmo
wstyd żeby drużyna z wiochy która grała dno na początku kupiła kilku dziadków i zaczęła ogrywać niby tuzów
żadnego dopingu nie powinno byc ach boje sie oglądać ich w czwartek jak napoli sie weźmie to po15 min bedzie po zawodach
WSTYD

Normalny - 27 września 2015, 22:26:23 - *.146.139.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@portowiec .Legia zerwala z wami sztame bo jestescie i tchorzami. Cala Polska poza zakompleksionymi szczewami z zebrza gardzi wami

kibicpol - 27 września 2015, 22:36:11 - *.cheeloo.net
Oglądając ten mecz trzeba przyznać, że to Termalica straciła 2 punkty, a nie że Legia zdobyła jeden ! Jakby nie Kuciak...

GOL - 27 września 2015, 22:38:55 - *.azeronline.com

zielony - 27 września 2015, 22:39:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje dla Legii z Zielonego Radomia, brawo, tak trzymać!

@HenioBerg - 27 września 2015, 22:55:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moje opinie od dzisiaj na Twitterze! Legia nie jest wcale taka słaba! Naprawdę!

bob1 - 27 września 2015, 22:59:18 - *.as13285.net
Piotr Mandrysz - trenerem roku !!!!
Kto by pomyslal pare lat temu ze kiedys dojdzie do takiego meczu a wynik - cos pieknego - heheheh-gratulacje dla niecieczy .

me-how - 27 września 2015, 23:04:05 - *.adsl.inetia.pl
zauważył ktoś, że sędzia był z Siedlec?

Legia Fan - 27 września 2015, 23:07:29 - *.dynamic.chello.pl
I mimo tego że czuję się fatalnie stać mnie na to żeby pogratulować, więc gratuluję piłkarzom Niecieczy dobrego meczu i remisu z Legią w Warszawie. A nasza Legia nie zasłużyła na zwycięstwo z taką grą, grają fatalnie i naprawdę się dziwie braku reakcji zarządu klubu w sprawie Berga. Nie wiem na co czekają, na następne upokorzenia. Mecz z Ruchem to jak widać był jednorazowy wyczyn.

chopek - 27 września 2015, 23:11:04 - *.as13285.net
Piotrek Mandrysz!

krk - 28 września 2015, 0:08:06 - *.27.160.40
Spokojnie, Piast jeszcze złapie zadyszkę jak Bełchatów w zeszłym sezonie ;)

tomek - 28 września 2015, 0:20:33 - *.dynamic-ra-1.vectranet.pl
o zadzyszcze Piasta która ma przyjść piszecie już od 5 kolejki i jakoś jej nie widać

max - 28 września 2015, 1:01:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
powinienies napisać Torcidzie z Śośnicy Torcidzie z Kopernika Torcidzie z Łabęd Torcidzie z Brzezinki Torcidzie z Wilczego Gardła i tak dalej
pokaż proszę drugie takie miasto na świecie -racja mosz to jest pośmiewisko a bym zapomnioł jak tam po ostatnim oklepie w Szczecinie dosz rada już wyleżć z doma czy nie -tam wos tak załatwili że nie było kaj uciec

Oleg - 28 września 2015, 2:04:38 - *.dynamic-ra-1.vectranet.pl
jesteś pijany max? twoja wypowiedż nie trzyma się kupy nic z niej zrozumieć nie można

34t - 28 września 2015, 2:17:00 - *.play-internet.pl
Żadna niespodzianka, Polska liga to dno.
Po obejrzeniu pierwszej połowy oślepłem.
2miejsce, a 14miejsce dzieli tylko 6pkt...

^max - 28 września 2015, 2:30:42 - *.106.191.82
zapomniałeś o Katowicach

Erich - 28 września 2015, 7:03:59 - *.tktelekom.pl
Ten mecz przeszedł do historii. Stolica zremisowała u siebie z wioską (mającą poniżej tysiąca mieszkańców).
Porównajcie- potencjał stolicy i wioski.

anty Piast - 28 września 2015, 7:29:21 - *.97.30.192
Termalica pojechała do Warszawy większą ekipa niż WIELKI PIAST hahahaha potencjał kibicowski Patologii z Gliwic

^^^ - 28 września 2015, 8:42:54 - *.bielskobiala.vectranet.pl
ale jaja pucharowy wielki klub męczy się z Termalicą... teraz macie Nieciecz ,a od przyszłego sezonu jeszcze Dolcan.

kliooo - 28 września 2015, 9:25:38 - *.warszawa.vectranet.pl
Fan-Club z Otwocka Elephant Boys nie dotarł do Warszawy na najbardziej prestiżowy dla siebie mecz.Około 20 osobowa ekipa zatrzymana przez tych co zawsze na rogatkach miasta.Bravo słonie za wynik!

warszawa - 28 września 2015, 9:35:39 - *.host.pobb.as13285.net
Legia powinna wrócić na Wołyń. i tam grać mecze. wstyd ze coś takiego mamy w stolicy. w Warszawie są tylko dwa kluby Polonia i Marymont . pora wracać na wieś!

Filip - 28 września 2015, 9:42:58 - *.devs.futuro.pl
Legia wstyd i zenada. Kuciak Uratowal Legii 2 punkty.

@Erich - 28 września 2015, 10:12:32 - *.17.196.156
Ale to nie był mecz mieszkańcy Warszawy kontra mieszkańcy Niecieczy.

@cesio - 28 września 2015, 10:14:47 - *.17.196.156
a ten Berg to z którym numerem grał?

kaki - 28 września 2015, 10:33:47 - *.net011-g2.isko.net.pl
brawo Termalica wynik nie powiem dobry

DK - 28 września 2015, 10:48:01 - *.nowaruda.mm.pl
Hoffenheim (German pronunciation: [ˈhɔfənhaɪ̯m]) is a village in Rhein-Neckar-Kreis, Baden-Württemberg, Germany. It belongs to the municipality of Sinsheim and, as of 2006, it has a population of 3,272.
WYLECZCIE SIĘ Z KOMPLEKSÓW LUDZIE, NIE MA ZNACZENIA CZY TO WARSZAWA, NIECIECZA, RYKI, PYZDRY, WROCŁAW ZNACZENIE MA TO CZY JEST W DANYM MIEJSCU JEST KASA, BO TAM GDZIE JEST KASA JEST SPORT . PONADTO NIECIECZA NIE JEST WYJATKIEM PATRZ TSG HOFFENHEIM.

varadi - 28 września 2015, 10:58:07 - *.ssp.dialog.net.pl
W przyszłym sezonie dojdą jeszcze Ząbki i będą mecze L z nimi i Termą.

seba - 28 września 2015, 11:03:02 - *.95.31.34
@DK
dokladnie - swiete slowa i doskonale przeslanie: LECZCIE SIE Z KOMPLEKSOW
szczegolnie ze mnostwo ludzi ktorzy sie w miastach dorabiaja, buduja sie wlasnie na takich wsiach jak Nieciecza i maja gdzies mieszkanie w blokach czy kamienicach. Nie jeden z piszacych tutaj by chcial...
A niektorzy dalej siedza mentalnie w XIX wieku chyba. Role miasta i wsi w obecnych czasach jesli chodzi o poziom zycia w duzej mierze sie odwrocily - niektorym ciezko to zaakceptowac, oj ciezko

do DK - 28 września 2015, 11:28:40 - *.adsl.inetia.pl
Swego czasu czeskie Blsany. Nawet w pucharze lata grali

Bart - 28 września 2015, 12:13:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
przez Stolycę przejechał Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach ;)

odpust - 28 września 2015, 12:14:35 - *.centertel.pl
oby tak Legia z Neapolitańczykami jak Niećka z Wawą

ver - 28 września 2015, 12:23:20 - *.warszawa.vectranet.pl
Jeszcze do EXTRAKLASY niech awansują BYTOVIA i DOLCAN i schodzimy w tych rozgrywkach na psy.

xwy - 28 września 2015, 12:24:09 - *.host.pobb.as13285.net
a RC Lens miasto 30tys a klub gra w pierwszej lidze i pucharach grał

xwy - 28 września 2015, 12:30:28 - *.host.pobb.as13285.net
powtarzają się czasy amici i groclinu. kluby sobie budują stadiony a niedługo grać będą w niższych ligach. przykład górnik. natomiast mało znane wioski z kapitałem grać będą w ekstraklasie.jaki kraj taka liga.

Goa"L" - 28 września 2015, 12:35:50 - *.146.139.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widze ze konfitury z pogoni i tchorze z zabrza trzymaja sie razem. Sa warci siebie. Dwoje napietnowanych ktorymi wszyscy gardza

Seba - 28 września 2015, 13:09:35 - *.95.31.34
@xwy
normalny nie jestes. To się nazywa kapitalizm cwaniaku.

do Piast - 28 września 2015, 14:36:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bądź konsekwentny:
NIECIECZA 800 mieszkańców, 4.000 kibiców - 500 %
i gdzie tu ten twój śmieszny czeski lider?

aqq - 28 września 2015, 15:00:58 - *.wroclaw.mm.pl
Czerczesow za Berga.. czyli spadek.

19PG45 - 28 września 2015, 15:56:10 - *.123.210.222.centrum.pirx.pl
@Portowiec Piast lanie w Szczecinie ? Okey pokonaliscie nas ( Lepiej w jednym meczu dostac 3 bramki niz w 3 po 1 ) A porazka wynikla ze zmeczenia zespolu, poniewaz gdy cala liga podczas przerwy reprezentacyjnej sie opierdzielala, to Piast ciezko trenowal w Wiśle, i wyszlo to m.in. w meczu z Lechia i Sląskiem hej Wielki Piast !

Ino_KSG - 28 września 2015, 16:56:29 - *.3s.pl
Haha Portowcy oklepali Piasta aż miło a wiela wos tam było? haha wielki piastek chyba co jezdzi na wyjazdy w 30 chopa. Tera mocie swoje 5 minut ale te wasze czeskie panienki zaroz zacznom wtopy zaliczac. MKS i KSG!

@ino_KSG - 28 września 2015, 17:18:26 - *.dynamic-ra-1.vectranet.pl
a od kogo twoje KSG dostało oklep? a w sumie niepotrzebnie pytam chyba od wszystkich łącznie z Piastem hahahaha

XardasKSP - 28 września 2015, 18:17:43 - *.nav.no (*.84.5.12)
Co wy porownujecie jakas Termalice ktora jeden raz z legia zremisowala nad kanalkiem z Dyskobolia ktora potrafila wygrac wisla 4-0 na Reymonta lub ogrywac legie 4 razy z rzedu. Zagrac z Manchesterem City i Hertha niczym druzyna nie z Polskiej ligi. Nigdy sie nie osmieszyc z ogorkami w pucharach..... szkoda ze to wszystko sie musialo skonczyc Krolem ktory naraz zalatwil Polonie i resztki wspomnien po Dyskobolii...

kra - 29 września 2015, 14:05:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fajny tytuł

^do Piast - 29 września 2015, 18:50:08 - *.106.191.82
Nieciecza gra w Mielcu i 80% publiczności to byli mieszkańcy Podkarpacia, którzy chcieli sobie zobaczyć mecze Ekstraklasy