2 października 2015, 20:20:01 - euzi
Gol Marcusa Piosska

Marcus Piossek strzelił gola w meczu 10. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi, w którym jego 1.FC Kaiserslautern wygrał u siebie 3-0 (1-0) z Fortuną Düsseldorf. To druga bramka polskiego pomocnika w obecnym sezonie.

2 października 2015, 18:30 - Kaiserslautern (Fritz-Walter-Stadion)
1.FC Kaiserslautern 3-0 Fortuna Düsseldorf 1895
Marcus Piossek 12, Stipe Vučur 54, Antonio Čolak 90

żółte kartki: Kacper Przybyłko, Chris Löwe - Didier Ya Konan, Mike van Duinen, Oliver Fink.

sędziował: Robert Hartmann (Bawaria).
widzów: 24 763.

W barwach Kaiserslautern całe spotkanie rozegrali Kacper Przybyłko i były zawodnik Lechii Gdańsk Antonio Čolak, a Piosska w 74. minucie zmienił Lukas Görtler. Wśród rezerwowych Kaiserslautern pozostali Mateusz Klich oraz Róbert Pich, który reprezentował ostatnio barwy Śląska Wrocław. W drużynie gości cały mecz na ławce spędził Adam Bodzek.

40stopni - 2 października 2015, 20:23:24 - *.play-internet.pl
Klich do kadry. Siedzi na ławie w lepszym klubie niż Lechia.

Typek - 2 października 2015, 20:31:54 - *.icpnet.pl
Ktoś wie dlaczego Bodzek nigdy nie był brany w ostatnim czasie pod uwagę do powołania do reprezentacji?

Hajto - 2 października 2015, 20:33:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ja.

Mądry - 2 października 2015, 20:38:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:40stopni
Masz rację.
A to że siedzi to ATUT !!!
Reprezentacja potrzebuje też wypoczętych i głodnych gry.

jon - 2 października 2015, 20:40:44 - *.220.154.34
do Typek
ostatnio Bodzek jest w słabszej formie po kilku kontuzjach. ale swego czasu nieźle wymiatał na środku obrony i jako defensywny pomocnik.

DIEGO - 2 października 2015, 22:19:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl