4 października 2015, 21:06:21 - dzyndzej
Ligowa porażka Belenenses

CF "Os Belenenses" przegrał na wyjeździe 0-4 (0-0) w meczu 7. kolejki portugalskiej ekstraklasy z FC Porto. Gości 26 listopada czeka rewanżowy mecz fazy grupowej Ligi Europy z Lechem Poznań.

4 października 2015, 19:15 - Porto (Estádio do Dragão)
FC Porto 4-0 CF "Os Belenenses"
Jesús Corona 53, Yacine Brahimi 56, Pablo Osvaldo 80, Iván Marcano 87

Belenenses: 24. Hugo Ventura - 2. João Amorim, 4. Tonel, 28. Gonçalo Brandão, 19. André Geraldes - 12. Kuca (67, 27. João Traquina), 6. Rúben Pinto, 8. André Sousa (67, 18. Ricardo Dias), 22. Carlos Martins (77, 14. Dálcio Gomes), 17. Fábio Sturgeon - 99. Luís Leal.

żółte kartki: Maxi Pereira - João Amorim.

sędziował: Jorge Ferreira (Braga).
widzów: 34 109.

2-5 - 4 października 2015, 21:21:47 - *.adsl.inetia.pl
na daremnego Lecha to wystarczy

nick - 4 października 2015, 21:30:25 - *.stimo.net
Nie chcę być zbyt pesymistyczny, ale Lech/Legia z Porto przegrałby raczej troszkę wyżej. Niesamowita przepaść, szczególnie chodzi o umiejętności techniczne, poruszanie się na boisku.

roro - 4 października 2015, 21:34:48 - *.icpnet.pl
No to Lech był lepszy, tylko 2:5 ;)

DIEGO - 5 października 2015, 16:39:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl