10 października 2015, 18:25:55 - Monki
Wygrana Belenenses w Pucharze Ligi

CF "Os Belenenses" wygrał na wyjeździe 2-0 (1-0) w meczu II rundy portugalskiego Pucharu Ligi z Atlético Clube de Portugal. Gości 26 listopada czeka rewanżowy mecz fazy grupowej Ligi Europy z Lechem Poznań.

10 października 2015, 16:30 - Lizbona (Estádio da Tapadinha)
Atlético Clube de Portugal (Lizbona) 0-2 CF "Os Belenenses"
Tiago Silva 11 (k), Fábio Sturgeon 50

Belenenses: 1. Ricardo Ribeiro - 2. João Amorim, 37. Gonçalo Silva, 13. João Afonso, 19. André Geraldes - 27. João Traquina (46, 17. Fábio Sturgeon), 8. André Sousa (46, 6. Rúben Pinto), 18. Ricardo Dias, 10. Tiago Silva, 14. Dálcio Gomes (79, 92. Fábio Nunes) - 9. Tiago Caeiro.

żółte kartki: Gianmarco Gerevini - Gonçalo Silva, Fábio Nunes.
czerwone kartki: Pierre Mbemba (10. minuta, Atlético, za faul taktyczny) - João Amorim (62. minuta, Belenenses, za faul taktyczny).

LEO - 11 października 2015, 17:30:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wygląda to dobrze

Lenin - 13 października 2015, 0:00:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z kim wygrali ? jakiś trzecioligowy Clube de Portugal - też mi wyczyn - a z mocniejszymi po 0:6 w plecy