18 października 2015, 22:51:08 - maciejko
Gol Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki zdobył bramkę dla Stade Rennais FC w przegranym 1-4 (0-1) meczu 10. kolejki francuskiej ekstraklasy z OGC Nice-Côte d'Azur. To drugi ligowy gol Polaka w tym sezonie. Grosicki wszedł na boisko w 52. minucie za Stevena Moreirę.

18 października 2015, 21:00 - Rennes (Roazhon Park)
Stade Rennais FC 1-4 OGC Nice-Côte d'Azur
Kamil Grosicki 88 - Mathieu Bodmer 14, Hatem Ben Arfa 53, Mahamane Traoré 75, Saïd Benrahma 80

żółte kartki: Gelson Fernandes, Giovanni Sio - Valère Germain, Mahamane Traoré.

sędziował: Benoît Millot (Île-de-France).

Stade Rennais FC zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów.

Portowiec - 18 października 2015, 22:53:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl