Dziś wygrywamy zasłużenie \, dumny człowiek Zagłębia.

lućman - 23 października 2015, 20:56:29 - *.146.73.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

jaca - 23 października 2015, 20:56:32 - *.multi-ip.pl

ZS Dabie - 23 października 2015, 20:57:09 - *.xdsl.centertel.pl

zs4life - 23 października 2015, 20:57:24 - *.183.128.9
walczyc trenowac...ZaGleBiE musi
panowac.

aaa - 23 października 2015, 21:01:20 - *.petrus.pl
Chojniczanka kolejny raz dostarcza punkty rywalowi, przykro się patrzy na taką grę... Miała być gra na poziomie ostatniego sezonu, może jakaś niespodzianka i jest, szkoda że tak bardzo na minus. Cała runda to śmiech na sali i brak jakiekolwiek pomysłu na grę.

DGolonog - 23 października 2015, 21:02:24 - *.as13285.net
Smiesza mnie te trolowania w stylu "jeszcze pare punktow i sie utrzymacie"Mamy lidera frajerzy!!!i walczymy o wysokie lokaty

Sosnowiecz - 23 października 2015, 21:02:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawsze i wszędzie kocham cie Zagłębie

Max - 23 października 2015, 21:03:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co sie dzieje z ta Chojniczanka ?!!! Strefa Spadkowa Zenada ! !

steff - 23 października 2015, 21:04:04 - *.dynamic.chello.pl
Ufff są 3 punkty, piąty wygrany macz (szacun), mamy chwilowo lidera ale znowu to samo qr... Zagłębie. Prowadzimy, mamy przewagę i zamiast "dobić" i być spokojnym, to grają na utrzymanie wyniku co mogło się zemścić. Kiedyś to "szczęście" może Zagłębie opuścić, patrz Kluczbork czy poSuwałki. Tak czy inaczej dziękujemy za kolejny wygrany mecz i oby tak do końca

nicek777 - 23 października 2015, 21:11:18 - *.google.com (*.174.164.94)
Sedzia kompletnie nie sprostal poziomowi 1 ligi. Duzo blednych decyzji, ostra gra nie temperowana kartkami. Wprowadzal duzo nerwowosci do gry. Cale szczescie szczesliwe zakonczenie. Brawo ZAGLEBIE mamy lidera.

z Płocka - 23 października 2015, 21:12:01 - *.adsl.inetia.pl
Lidera macie chwilowo, bo w niedzielę Wisła Płock zgarnie 3 punkty. Ale moim zdaniem to Zagłębie Sosnowiec obok Arki Gdynia będzie z Wisłą Płock walczyć o awans. Jesteście czarnym koniem rozgrywek. Mimo animozji między naszymi klubami, życzę aby to Zagłębie awansowało do ekstraklasy wraz z Wisłą Płock.

janbar3112 - 23 października 2015, 21:13:10 - *.dynamic.chello.pl
Super. Mamy lidera, chociaż po słabej drugiej połowie. Ale dalej do przodu. ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aras - 23 października 2015, 21:25:15 - *.156.37.252
A jak zagrał król galerii handlowych, najbardziej utalentowany piłkarz w Europie Patryk Mikita?

dede - 23 października 2015, 21:30:34 - *.cable.smsnet.pl
Bardzo fajna pierwsza połowa w wykonaniu Zagłębia,niestety arbiter z Płocka całkowicie zepsuł widowisko w drugiej odsłonie.

ja rosik - 23 października 2015, 21:32:33 - *.play-internet.pl
Dzis Zaglebie pokonalo Wisle Plock 2:1.

Td - 23 października 2015, 21:33:30 - *.petrus.pl
Napiszcie jak grala chojniczanka.

nicek777 - 23 października 2015, 21:37:56 - *.google.com (*.174.164.94)
W pierwszej polowie mieli jedynie ten rzut wolny posredni z ktorego padl gol, w drugiej atakowali czesto, ale nie potrafili strzelac nawet z 4m.

piastol - 23 października 2015, 21:46:55 - *.34.220.186
miejsce zagłębia jest w ekstraklasie

@Td - 23 października 2015, 21:47:22 - *.cable.smsnet.pl
Pierwsza połowa całkowita dominacja Zagłębia ale sporo niecelnych strzałów.W drugiej połowie Zagłębie troszkę się cofnęło i Chojniczanka miała trzy dobre sytuacje ale Wojtek Fabisiak pokazał że posiada papiery na pierwszą ligę i ładnie po bronił.Sędzia dramat!!!

do aras - 23 października 2015, 21:56:44 - *.petrus.pl
Mikita bardzo na plus, jestem zdziwiony że ma tak kiepską opinię, Patryk dziś w Chojniczance jako jedyny miał jakiekolwiek możliwosci zdobycia bramki

steff - 23 października 2015, 22:17:59 - *.dynamic.chello.pl
Do @LeD. Ty z geografii i historii miałeś "pałe" czy "jedynkę"? A twój podpis należy tłumaczyć jako L-ubiński e-widentny D-ebil? Bo tak mi to wygląda

luka - 23 października 2015, 22:30:00 - *.centertel.pl
Zagłębie i Legia...

miedz - 23 października 2015, 22:43:35 - *.dynamic-ra-4.vectranet.pl
Bravo Zagłębie!!!

BBB - 23 października 2015, 22:45:15 - *.146.5.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W drugiej połowie uratował nas tylko Fabisiak. Chojnice miały 3-4 dwustuprocentowe sytuacje. Prawdą jest jednak, że Zaglebie spokojnie powinno to zakończyć w I polowie

O-E - 23 października 2015, 22:49:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Zagłębie!!! Pozdrowienia z Elbląga

Olej - 23 października 2015, 23:02:05 - *.146.70.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo zagłębie! Szkoda niewykorzystanych sytuacji. W końcu sędzia pozwalający grać. Pierwszy raz brawo Pzpn

Zaglymbi3- - 23 października 2015, 23:10:53 - *.146.129.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Zaglymbie! Nojlepszy Slunski klup! Batory ze zaglymbiem! Sie okompe i piwo wyebe na ex! Pyrsk korole!!!

Intel3ktua - 23 października 2015, 23:15:24 - *.146.129.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
We swiecie pilki, liczom sie ino czi kluby: zagłąbie, legija i fc Erywań ...

' - 23 października 2015, 23:24:44 - *.146.136.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czemu już nie podają frekwencji na tym portalu?

MirekSzopi - 23 października 2015, 23:32:58 - *.internetia.net.pl
Cześć wszystkim kibicom wielkiego śląskiego Zagłębia - chciałem Was tutaj zapytać czy jest coś co Was szczególnie boli? jeśli tak co byście wymienili na pierwszym miejscu?

? - 23 października 2015, 23:38:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chojna dno dno!!

lej - 23 października 2015, 23:52:53 - *.189.136.193
Nie jestem kibicem Zagłębia ale jestem pod wrażeniem wyników i konsekwencji. Życzę awansu.

lol - 23 października 2015, 23:53:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nic nie mam do Zaglebia ale dostana malpiego rozumu niebawem za ta pozycje w lidze. Bez obrazy pozdr.

Rod - 23 października 2015, 23:54:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oj boli że mamy lidera!!!!!! i ma boleć, na pohybel hanysom i innym. Brawo Zagłębie i tak dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!

iro - 23 października 2015, 23:54:47 - *.dynamic.mm.pl
boli...ma bolec

dr.eS - 24 października 2015, 0:09:14 - *.ip.cybergrota.com.pl
Brawo Zagłębie ! Oby tak dalej.

Sebax - 24 października 2015, 8:21:33 - *.pcland.3s.pl
Prawda jest taka że pozycja Zagłębia w tabeli to nie przypadek.Jest tradycja, atmosfera w szatni, umiejętności, akademia na bardzo dobrym poziomie i infrastruktura której może zazdrościć każdy, jest również prezydent, zarząd i trener którzy robią wielką robotę dla Zagłębia. Jedynym minusem to stadion który ma dużo do życzenia ale licencję dostanie

mi(L)ik - 24 października 2015, 8:38:22 - *.bb.sky.com
Nie wielu teraz da sobie ręke uciąć ale awansu z tego nie będzie.Syndrom termlici albo floty sprzed kilku sezonów wstecz.Pozdro dla normalnych !

CKS - 24 października 2015, 8:38:42 - *.czeladz.vectranet.pl
Dlaczego PZPN wyznacza sędziego z Płocka?Przeciez Wisła to rywal do awansu.Sędzia słabiutki a o liniowym nawet nie wspomnę,

RKS - 24 października 2015, 8:52:45 - *.55.64.7
Brawo Zaglebie,oby tak dalej i awans pewny.

eSKa - 24 października 2015, 8:55:34 - *.internetdsl.tpnet.pl
A co z Kubą Arakiem, zszedł z powodu kontuzji dość szybko - coś poważniejszego?

bis - 24 października 2015, 9:59:46 - *.146.64.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawa dla Zagłębia za ambitną grę.
Jednak poziom drużyn od 1 do 8 miejsca jest wyrównany /niewielkie różnice punktowe/ i tym samym, co tydzień może być zmiana lidera.
Dopiero na wiosnę będzie coś wiadomo.

dobry - 24 października 2015, 10:09:19 - *.10.52.248
brawo -extra coraz blizej

Hugo - 24 października 2015, 10:22:06 - *.1000lecie.pl
Chojniczanka przegrała bo nie spała na Śląskim. Jak zawsze tam są to wszystkich leją. Sugestia do sztabu szkoleniowego 😉

bdbd - 24 października 2015, 10:56:47 - *.centertel.pl
Lider po niedzieli juz sie nie zmieni do konca sezonu a jest nim Wielka Wisla Plock

Toruniak - 24 października 2015, 12:03:34 - *.torun.mm.pl
a stadion na środuli kiedy zaczynacie budować? pytam bo widze że dośc szybko bedzie mógł sie na ekstra klase przydać.....

zielony;) - 24 października 2015, 12:25:14 - *.opera-mini.net (*.61.136.83)
Spiewajmy hej sialala Zagłębie 3 punkty ma!!! W Sosnowcu wspaniała gra!!! Spiewajmy hej sialala!!! PDW!!! ZAGŁĘBIE-BKS-LEGIA-OLIMPIA !!!

SO1906 - 24 października 2015, 13:20:25 - *.dynamic.chello.pl
Chojniczanka w drugiej połowie zagrała niespodziewanie dobrze, ale to wina Zagłębia, które do przerwy powinno prowadzić 3:0 i przed Cracovią na luzie dokończyć mecz. Szkoda, że Chojnuce oddały tydzien temu punkty Don Wasyl Team.

kaliber44 - 24 października 2015, 13:45:47 - *.cable.smsnet.pl
Sędziowanie skandaliczne. Odnosiło się wrażenie jakby z gwizdkiem biegał, piłkarz Wisły Płock w przebraniu sędziego. W pierwszej połowie bramkarz Chojniczanki każdy wykop celebrował przez około minutę, beż żadnego upomnienia ze strony arbitra. W drugiej gdy przegrywali nagle okazało się że można to robić w 10 sekund. Brak reakcji na faule widziane nawet z trybun pozostawię bez komentarza.

przemo - 24 października 2015, 14:15:49 - *.czeladz.vectranet.pl
Do bdbd. Wielka Wisła Płock to jest w piłkę,ale ręczną.

vdbd - 24 października 2015, 14:48:20 - *.centertel.pl
W reczna to jest Orlen sekcja Nic wspolnego z noznanie ma to odzielny klub Wisla Plock to mozna a reczna to Orlen Wisla nie zadna Wisla

przemo - 24 października 2015, 15:24:48 - *.czeladz.vectranet.pl
W niedzielę trzymam kciuki za Chrobrym.

yp - 24 października 2015, 16:16:12 - *.146.5.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kaliber. Racja 2karne. Ten

eusebio - 24 października 2015, 17:06:58 - *.dip0.t-ipconnect.de
Zaglebie mo druzyna, ktora moze i powinna powalczyc o extraklasa i tego WOM zycza chociaz jestech Slonzokiem ! Umia docenic i dostrzec wasza pilkarsko klasa. Szkoda ino, ze mocie problemy z waszymi kibolami... TAKO DRUZYNA ZASLUGUJE NA....KIBICOW niy kiboli... to boli... to boli...

ZS - 24 października 2015, 17:28:37 - *.0.115.242
Zagłębie Sosnowiec najbardziej śląski klub

mareczek - 25 października 2015, 11:53:52 - *.centertel.pl
Brawo Zagłębie. Dobrze, że chłopakom się chce i wyniki są. Dobrze, że nowy stadion chcą wybudować.