24 października 2015, 16:58:42 - maciejko
Gol Kamila Króla

Kamil Król strzelił bramkę dla APS Zákynthos w przegranym 1-2 (1-1) meczu 5. kolejki drugiej ligi greckiej z Kallithéa GS. To drugi ligowy gol Polaka w tym sezonie. Król rozegrał cały mecz.

24 października 2015, 15:00 - Zákynthos (Dimotikó Stádio Zakynthíon Olympionikón)
APS Zákynthos 1-2 Kallithéa GS
Kamil Król 3 - Darko Lukanović 37, Aléxandros Arnaréllis 66

żółte kartki: Dimítris Vosnakídis - Tássos Roussákis, Pétros Levéntis.

sędziował: Giánnis Neofytiádis (Korynt).

W 43. minucie Spýros Apostólou (Zákynthos) nie wykorzystał rzutu karnego (Thanássis Michelís obronił).

Zákynthos jest na 17. miejscu w tabeli z dorobkiem czterech punktów.

LEO - 24 października 2015, 21:50:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że to tylko gol na pocieszenie ale zawsze

Szef Amaro - 24 października 2015, 22:26:30 - *.play-internet.pl
Trzeba oddać Królowi , że dzięki piłce jego życie jest bardzo atrakcyjne . Ma piękną kobietę , aktualnie mieszka na pięknym Zakyntos gdzie dodatkowo zarabia dobre pieniądzei codziennie moze leżeć na plaży, a jedynym jego zmartwieniem jest forma piłkarska . Poznał Hiszpanie, USA teraz Grecje. Synku dobrze kombinujesz jeżeli nie jesteś wybitnym piłkarzem wykorzystuj maksymalnie z możliwości jakie masz ile się da , a zaoszczędzone pieniądze ulokuj w jakieś nieruchomości i do końca życia jesteś ustawiony. Pozdrawiam i gratulacje bramki

@Szef Amar - 24 października 2015, 22:48:49 - *.icpnet.pl
nic dodać, nic ująć

Olo - 24 października 2015, 23:25:33 - *.adsl.inetia.pl
Nie licząc Dominika Płazy Kamil to największe drewno jakie oglądałem w życiu. Jak cienka musi być ichnia liga że taki gość ma tam zatrudnienie. No chyba że to on im płci za grę dorabiając gdzieś na zmywaku. Kto widział gościa na żywo wie o czym piszę.

The King - 25 października 2015, 3:18:16 - *.biznes.mm.pl