24 października 2015, 17:18:15 - dyrovski
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla FC Bayern München w wygranym 4-0 (2-0) meczu 10. kolejki niemieckiej ekstraklasy z 1.FC Köln. Kapitan reprezentacji Polski rozegrał cały mecz. Był to 13. gol ligowy Lewandowskiego w obecnym sezonie. Ponadto polski napastnik wywalczył rzut karny, który wykorzystał Thomas Müller.

24 października 2015, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 4-0 1.FC Köln
Arjen Robben 36, Arturo Vidal 40, Robert Lewandowski 62, Thomas Müller 77 (k)

żółte kartki: Rafinha - Matthias Lehmann.

sędziował: Florian Meyer (Dolna Saksonia).
widzów: 75 000.

Cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził Paweł Olkowski.

Bayern jest liderem rozgrywek z kompletem punktów, a Köln zajmuje ósme miejsce z dorobkiem 14 punktów na koncie.

kris - 24 października 2015, 17:34:30 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Bayern,zbytnio się dzisiaj nie wysilił.FC Köln miał może tylko jedną i to niezbyt groźną akcję.Robben w pierwszej połowie grał dobrze,no i co trzeba podkreślić szukał Lewego dość często.Coman nieźle a Costa i Vidal dużo strat w pierwszej połowie.Ogólnie Lewandowski miał kilka sytuacji,chyba więcej w drugiej połowie bo i bardziej był aktywny.Piłkę stracił może ze dwa razy,a brameczkę zdobył przednią.Brawo za trzydziestego gola dla Bayernu.

as - 24 października 2015, 17:35:43 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
wywalczył rzut karny i dał strzelać Mullerowi? miękka faja z niego

alty - 24 października 2015, 17:36:52 - *.87.246.60
Czemu Lewy karnych nie strzela??

:-) - 24 października 2015, 17:46:29 - *.146.72.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Teraz już tyle goli RL nie będzie - bo wrócił łysol-egoista

adam81w - 24 października 2015, 18:13:45 - *.free.aero2.net.pl
Marek bo Lewemu nalezy się złota piłka.

Widzewiak - 24 października 2015, 18:16:45 - *.as13285.net
I CO Z TEGO ZE MIAL DWIE ASYSTY ??? "znawcy " i tak napisz ze tylko czeka wpolu karnym gie jest kon Rafal , dwuch koni juz jest

kris - 24 października 2015, 18:26:11 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Przed chwilą Grosik strzelił ładną bramkę z rzutu wolnego.Mecz na Eurosporcie.

Marek - 24 października 2015, 18:33:56 - *.gdansk.vectranet.pl
adam81w - To byłaby pierwsza Złota Piłka za dwa miesiące dobrej gry w roku

kriss - 24 października 2015, 18:35:43 - *.dynamic.chello.pl
Oooo co za news ! A myslalem ze kosmici przylecieli na ziemie . Skonczcie juz z tym gosciem bo sie zygac chce

kris - 24 października 2015, 18:50:51 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
A o kim byś chciał żeby pisali,skoro nie ma lepszego Polskiego piłkarza.O co Ci wogóle chodzi człowieku?
Nie wiem jak Wy,bo ja oglądałem mecz Bayern-FC Köln ale od 70tej minuty oglądam FC Lorient-Rennes i Grosicki jest dosłownie wszędzie :-) Szkoda że zmarnował setkę w 88 minucie.

fifa uefa - 24 października 2015, 19:01:30 - *.ssp.dialog.net.pl
Lewy słabo tylko jedna bramka zwłaszcza że cały mecz siedział na ławce...

:-) - 24 października 2015, 19:46:47 - *.146.74.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oo, jakiś kriss, co go rozum w główkę cisł...

nie - 24 października 2015, 20:11:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
75 000 widzów o w mordę

abc - 24 października 2015, 20:23:21 - *.dynamic.chello.pl
@alty - żeby przypadkiem Polak nie został królem strzelców, bo by Niemcom ciśnienie skoczyło

shj - 24 października 2015, 20:55:49 - *.dynamic.chello.pl
1 gol normalnie zasługuje na Złotą Piłkę i order wysp Sandwich.

LEO - 24 października 2015, 21:54:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ważne że strzela regularnie o to chodzi Brawo Robert

kartuz - 25 października 2015, 13:33:00 - *.dynamic.chello.pl
Mam pytanie do oglądających mecz: jak wyglądała współpraca Robbena z Lewandowskim? Poprawiło się coś? Ile Robert dostał podań od Robbena?

@nie - 25 października 2015, 13:44:46 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl