24 października 2015, 18:49:15 - bartekwr9
Bramka Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki zdobył bramkę dla Stade Rennais FC w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 11. kolejki francuskiej ekstraklasy z FC Lorient Bretagne-Sud. To trzeci ligowy gol reprezentanta Polski w tym sezonie. Grosicki wszedł na boisko w 52. minucie za Ludovica Baala.

24 października 2015, 17:00 - Lorient (Stade Yves Allainmat)
FC Lorient Bretagne-Sud 1-1 Stade Rennais FC
Raphaël Guerreiro 25 - Kamil Grosicki 68

żółte kartki: Lamine Koné - Giovanni Sio.
czerwone kartki: Lamine Koné (67. minuta, Lorient, za drugą żółtą) - Giovanni Sio (84. minuta, Rennes, za drugą żółtą).

sędziował: Benoît Bastien (Lotaryngia).

Stade Rennais ma na koncie 17 punktów i zajmuje siódme miejsce w tabeli ligowej.

bramke Gro - 24 października 2015, 18:53:38 - *.kielce.vectranet.pl
sposnoruje goal line technology

kris - 24 października 2015, 18:55:30 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Bardzo dobry Grosik choć w końcówce zmarnował świetną okazję,mając tylko bramkarza.Ogólnie Kamil brał udział i w ataku i skutecznie też w obronie.Myślę że dostanie wysoką notę,mimo że nie grał całego meczu.

Le Amaro - 24 października 2015, 19:08:47 - *.internetia.net.pl
Z dumą patrzę na kadrowiczów, oby tak dalej chłopcy !

dino - 24 października 2015, 19:34:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cztery żółte w meczu dostało tylko dwóch zawodników.

Rafał - 24 października 2015, 20:47:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl