24 października 2015, 19:50:59 - dyrovski
Status lidera Piasta uwiera

W jednym z sobotnich spotkań 13. kolejki Ekstraklasy lider ligi - Piast Gliwice przegrał na własnym boisku z Koroną Kielce 0-1 (0-1). Jedyną bramkę w tym spotkaniu w pierwszej połowie zdobył Bartłomiej Pawłowski.

W 10. minucie Martin Nešpor podał do Patrika Mráza, a ten oddał strzał sprzed pola karnego, ale źle trafił w futbolówkę i strzał okazał się niecelny. Dziewięć minut później Nešpor mocno uderzył zza szesnastki, jednak piłka poleciała wysoko nad bramką. W 23. minucie na prowadzenie wyszli goście. Jakub Szmatuła zbyt słabo wybił futbolówkę i ta spadła pod nogi Nabila Aankoura, który podał na lewą stronę do Bartłomieja Pawłowskiego. Skrzydłowy Korony minął Kornela Osyrę i oddał strzał w kierunku dalszego słupka, a Szmatuła nie miał szans na skuteczną interwencję. Siedem minut później Aankour sfaulował w polu karnym Gerarda Badíę i sędzia odgwizdał rzut karny. Piłkę z jedenastu metrów kopnął Kamil Vacek, lecz Zbigniew Małkowski obronił ten strzał.

W 47. minucie goście krótko rozegrali rzut rożny. Łukasz Sierpina zagrał do Rafała Grzelaka, a ten uderzył na bramkę, jednak kąt był zbyt ostry i piłka trafiła w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Szmatułę. Sześć minut później Mráz dośrodkował w pole karne, futbolówkę głową zgrał Josip Barišić, ale z najbliższej odległości Marcin Pietrowski nie zdołał skierować piłki w kierunku bramki. W 72. minucie goście mieli stuprocentową okazję do podwyższenia prowadzenia. Airam Cabrera zagrał do Sierpiny, który przebiegł z piłką jeszcze kilkanaście metrów i w sytuacji sam na sam trafił wprost w interweniującego bramkarza Piasta. Cztery minuty później Sierpina podał do Marcina Cebuli, a pomocnik Korony oddał strzał bez przyjęcia, jednak Szmatuła bez trudu złapał futbolówkę. Chwilę później Tomasz Mokwa zagrał z prawej strony pola karnego do Barišicia, ale piłka po strzale Chorwata poleciała nad poprzeczką. W doliczonym czasie gry Mateusz Mak zacentrował w pole karne, jednak nikt nie trącił futbolówki i ta trafiła w słupek.

24 października 2015, 18:00 - Gliwice (Stadion Miejski)
Piast Gliwice 0-1 Korona Kielce
Bartłomiej Pawłowski 23

Piast: 1. Jakub Szmatuła - 5. Marcin Pietrowski, 28. Kornel Osyra (65, 22. Tomasz Mokwa), 88. Uroš Korun, 91. Hebert, 2. Patrik Mráz - 25. Kamil Vacek, 9. Radosław Murawski, 21. Gerard Badía (58, 19. Mateusz Mak) - 90. Josip Barišić, 16. Martin Nešpor.

Korona: 1. Zbigniew Małkowski - 28. Vladislavs Gabovs, 32. Radek Dejmek, 23. Maciej Wilusz, 2. Kamil Sylwestrzak - 15. Łukasz Sierpina, 8. Vlastimir Jovanović, 27. Rafał Grzelak, 19. Nabil Aankour (46, 7. Marcin Cebula), 10. Bartłomiej Pawłowski (59, 87. Aleksandrs Fertovs) - 18. Airam Cabrera (84, 9. Przemysław Trytko).

żółte kartki: Mráz, Murawski - Aankour, Gabovs, Fertovs.

sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
widzów: 6002.

W 30. minucie Kamil Vacek (Piast) nie wykorzystał rzutu karnego (Zbigniew Małkowski obronił).

pp - 24 października 2015, 19:51:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nice one

Fred - 24 października 2015, 19:52:04 - *.lublin.hypnet.pl
I upada ten Wasz "kolos", który miał zapewnić sobie mistrzostwo po 30 kolejkach.

krzysztof7 - 24 października 2015, 19:58:34 - *.dynamic.chello.pl
Nie zasną dziś Kielce i inne miejsca, gdzie są sympatycy tego zespołu - np. Katowice!!! Zwycięstwo w Gliwicach ma szczególny smak!

hsv - 24 października 2015, 19:59:11 - *.dip0.t-ipconnect.de
kazdy moze wygrac z kazdym. przypadek ?

Bromcik - 24 października 2015, 19:59:12 - *.elpos.net
Hhahaha, już Piast spuszcza z tonu. Było to do przewidzenia i cały czas to powtarzałem. Nie maja żadnych szans na zdobycie mistrza, a po dzieleniu pkt. to już Piast ni będzie istniał.

Wiesław - 24 października 2015, 19:59:31 - *.leczyca.vectranet.pl
do pr.
Kielce raczej zasną szybko bo niestety vive przegrało w LM z Vardarem aż 10 bramkami.

kibica wol - 24 października 2015, 19:59:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dlaczego w 75 minucie wszystkie fagi i doping miejscowych się skończył no i 5900 jak na sobotę 18 lider 200000 miasto lipa straszna

maestRo - 24 października 2015, 20:00:21 - *.internetia.net.pl
Vacek - brawo TY

supertytul - 24 października 2015, 20:00:34 - *.play-internet.pl
Bardzo kreatywny tytuł. Dobra robota admin bq

spec - 24 października 2015, 20:00:56 - *.centertel.pl
wie ktos dlaczego w ogole nie gral Zivec ??

art - 24 października 2015, 20:02:32 - *.dynamic-ra-4.vectranet.pl
Zatego karnego sędzia powinien być zawieszony przynajmniej na 10 meczy

bob1 - 24 października 2015, 20:03:40 - *.as13285.net
Legło , ległooooo Gliwice ległoooo , ległooooo Gliwice , legło legło Gliwice legło ooooo legło Gliwice .
Oleeeeee heja hejaho oleeeeee hejaaaa heejjjjja aaaa hoooo llaaaaa la la la lal lala la la la alal ala ala.
W poniedziałek zwycięstwo z podbeskidziem I będzie pięknie .
w zimowym okienku nespor wraca do sparty , mraz idzie do legii .
Koniec PIASTA!!!!! hehehehehehheheheheheh

MattCK. - 24 października 2015, 20:03:51 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Piekna bramka Pawlowskiego i szacun dla Malkowskiego za obronionego karnego Znowu fajnie bylo ogladac nasza Korone. Brawo!

kor win - 24 października 2015, 20:04:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dzisiaj Korona wygrała, to dobry znak - jutro też wygra!!!

szymson - 24 października 2015, 20:07:15 - *.tsunami.pl
Życie dilera noc nie umiera.

ja - 24 października 2015, 20:08:14 - *.adsl.inetia.pl
@kor win
Kielce zawsze za Korona takze jutro Korona triumfuje

kielczanin - 24 października 2015, 20:08:15 - *.221.160.105.reserved.voxility.com
Ogromne brawa i gratki moja ukochana Koroneczko!Oby tak dalej.

bij lidera - 24 października 2015, 20:10:49 - *.kielce.vectranet.pl
Korona Kielce - wyjazdowa potega Ekstraklasy ! Karny z dupy, sedzia ma fart ze obroniony

do kibica - 24 października 2015, 20:11:22 - *.188.101.pools.vodafone-ip.de
6 tys. z 200 tys. to 3%, gdyby taka frekwencja była w Warszawie, na Legię chodziłoby 60 tys. osób. Także zastanów się raz jeszcze czy to tak mało

1948 - 24 października 2015, 20:21:33 - *.dynamic.mm.pl
Wiadomo w Gliwicach wiecej Zaboli dlatego tak to wyglada

systane - 24 października 2015, 20:22:12 - *.20.ftth.classcom.pl
Dziady gliwickie. Śmieszna drużynka łatana z Czechów i Słowaków, to nie to samo co najlepsze kluby z Chorzowa i Zabrza. Ruch i Górnik przynajmniej mają tradycję i 14 mistrzostw Polski na koncie, a Piast nie ma i nie będzie miał ani jednego. Nie ta klasa.

okk - 24 października 2015, 20:24:51 - *.adsl.inetia.pl
Tylko Tylko

kibica wol - 24 października 2015, 20:26:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na piasta średnio jakieś 2,5% mieszkańców na legie średnio 1% mieszkańców sam nie mogę tego zrozumieć no gliwice miasto górnika ale warszawa to kupa słoików i polonia klub typowo warszawski

dam - 24 października 2015, 20:29:07 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
Czeskie pipulki lider od siedmiu boleści, tysiąc piknikow na pseudoblaszaku żenada

taran - 24 października 2015, 20:32:28 - *.bielskobiala.vectranet.pl
brakło sędziego który podyktowałby karnego i dupa

Piast - 24 października 2015, 20:35:09 - *.dynamic.chello.pl
Korona za Brosza gra jak Piast za Brosza. Zero umiejętności tylko fura szczęścia. Dobry mecz Piasta szkoda że nic nie wpadło. Korona jedna akcja i gol z niczego.

as - 24 października 2015, 20:39:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piast hehehe bajki to nie na tym forum

VIP - 24 października 2015, 20:40:00 - *.cws.sco.cisco.com (*.133.200.129)
Mecz ustawiony jak nic. Nie mam pretensji do piłkarzy. Kasa poszła dla działaczy albo etoto.

ueo - 24 października 2015, 20:41:06 - *.79.127.136
nie czuje jak rymuje

Kuba - 24 października 2015, 20:42:06 - *.96.59.102
Tak czy siak Piast nadal liderem kibole od siedmiu boleści he he Niech legiunia pierw dogoni Pepików z Gliwic

Kurs - 24 października 2015, 20:45:01 - *.146.64.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piast chyba widziałeś inny mecz, zaangażowanie pastuchy zostawiły , my nie mamy reprezentantów ale mamy wilkie serducho i wole walki tak samo jak nasz trener , dziękujemy chłopaki i trenerze Brosz

Urbi - 24 października 2015, 20:51:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pewnie nikt się nie spodziewał, że jaki kolwiek lider , będzie wygrywał prawie seryjnie, za słaby poziom ligi.

sadam - 24 października 2015, 20:55:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny ewidentny, łapanie za koszulkę było widać nawet z przeciwległego sektora na stadionie. Korona dobrze w obronie, ale miała dzisiaj sporo szczęścia, bo wygrała z zespołem lepszym od siebie.

koeln1 - 24 października 2015, 21:01:13 - *.dynamic.chello.pl
do PIAST,,mistrzu ty chyba w teatrze byłeś nie na meczu.a wdrugiej połowie kontra korony na dwa zero to co?i karnego w gratisie mieliście to kto tu miał farta.

Diego - 24 października 2015, 21:02:37 - *.hfc.comcastbusiness.net
Kiedy bankrutowi fart sie skonczy.

PG - 24 października 2015, 21:03:04 - *.146.8.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Systane jesteś wielkim śmiesznym pajac.em który na samą myśl o Piaście dostaje wzwodu .Ciebie bardziej interesuje Piast niź to coś z żebża .Nie porównuj Ruchu do szczew bo to nie ta liga i osiągnięcia im tego nikt nie dał jak wam..Jesteście tworem która nie powinien istnieć.Pewne spiker juź wam powiedział nie napinajcie się bo i tak nic nie ściągnięcie a to co było to było sztuczne i złodziejstwo.Komornik licytował te wasze niby puchary Ale stwierdził źe są nic nie warte i dał sobie spokój

znafca - 24 października 2015, 21:09:20 - *.dynamic.chello.pl
Korona spadek ;)

judasz - 24 października 2015, 21:19:44 - *.dynamic.chello.pl
Do sadam - karnego nie było bo ciągnięcie za koszulke było przed zagraniem piłki, znafco. Nawet sedzia wam nie wydrukował zwycięstwa mimo że starał się jak mógł. 1000 wolnych przy kazdym dotknięciu dla Piasta, w 2 stronę takich nie widział.

r2d2 - 24 października 2015, 21:32:13 - *.ip.fortes.com.pl
Pozdrowienia dla wszystkich hejterów i trolli internetowych, którzy twierdzili, że Korona to będą chłopcy do bicia ! Psy szczekają a karawana jedzie dalej.

sadam - 24 października 2015, 21:54:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Judasz: włącz sobie stopklatkę to się przekonasz kiedy było łapanie za koszulkę.

mistrz - 24 października 2015, 21:58:22 - *.dynamic.chello.pl
szkoda

r2d2 - 24 października 2015, 22:04:13 - *.ip.fortes.com.pl
@sadam - żadnego karnego nie bylo !! - zobaczymy co jutro powie Pan Stępniewski. Sorry ale takich karnych sie nie gwiżdże - sędzia w ogóle w całej I-szej połowie był fatalny - powinien wrócic chyba do 1-szej, 2-giej ligi zanim znow bedzie gwizdal cos w E-klasie !

LEO - 24 października 2015, 22:11:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczęście kiedyś się kończy

SO1906 - 24 października 2015, 22:13:59 - *.dynamic.chello.pl
Ludzie, a czy ktoś z was był w Gliwicach? Ja byłem kilka razy. Tego nie da się opisać. To są jakieś dziwaki, wiocha to mało powiedziane. Do dziś nie wiado o jak było z tą radiostacją. Wąchock- Gliwice to jedno.

lolo - 24 października 2015, 22:46:05 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@r2d2.... czyli idąc faulować można tylko gdy gdy pilka jest w grze? a gdy nie jest w grze można faulować, kopac po kostkach, ciagnac za koszulke...

ok - 24 października 2015, 22:52:43 - *.internetia.net.pl
wie ktoś może dlaczego Sasa Zivec nie zagrał ??

olo - 24 października 2015, 23:08:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Probierz,pucuj buty Broszowi bucu..!

obserwator - 24 października 2015, 23:10:21 - *.na5.pl
Siermiężnie, ale skutecznie. Dzisiejszy mecz był najgorszym widowiskiem w tym sezonie. Trener Brosz triumfował (zaleczył dzięki temu trochę zadry w sercu). Korona ustawiła się 7-8 piłkarzami na 20-25 metrze i to wystarczyło. Na razie jest to skuteczne. Korona wybitnie Piastowi nie leży. Nie można na pewno odmówić Piastunkom ambicji, ale brak było pomysłu na taką skomasowaną obronę. Do rozgrywania piłki zmuszeni obrońcy (najczęściej Kornel Osyra). Piłka szła górą, zgrania niedokładne i Korona tylko przeszkadzała. Antyfutbol wziął górę dzisiaj, ale zasłużenie. Takie mecze czasem po prostu się zdarzają. Karny dla Piasta nawet wg mnie kibica gospodarzy mocno naciągany. Vacek wystarczyło, żeby przymierzył tak jak ostatnio dwa razy pod poprzeczkę. Badia jeden z najsłabszych na boisku, ale to ostatnio standard. Ani szybkości ani techniki. Jak Mak dojdzie do siebie i więcej pogra Moskwik to będzie grzał ławę. W Piaście najlepszy dziś Nespor - walczak na całego. Generalnie szczęście dzisiaj było przy Kielczanach. Szkoda tylko, że wygrywają grając taki antyfutbol. Trenerowi Broszowi życzę powodzenia, a za tydzień mecz będzie na pewno lepszy dla oka. Przyjeżdża bowiem drużyna, która nie będzie tak defensywnie nastawiona. Hej Piast!

olaf - 24 października 2015, 23:11:28 - *.centertel.pl
co to za lider??

1973 - 24 października 2015, 23:16:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzięki kochana Koronko!
Muszę coś napisać.
Gdyby w Kielcach był lider po 13 kolejkach jestem przekonany że byłoby 12 tys. na meczu, a w meczach topowych pewnie by zabrakło biletów. Szacun dla Brosza. Niech kibice piłki ręcznej zweryfikują swoje myślenie. Kasa to nie wszystko. Pozdrawiam kibiców Vive.

robercik - 24 października 2015, 23:59:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie jarać się dzieci. TSP wygra w Zabrzu

bob1 - 25 października 2015, 0:21:46 - *.as13285.net
Inwazja na Zabrze - 3000 tyś kibiów piasta incognito - zadyma wszechczasów w Zabrzu .

ksgks - 25 października 2015, 0:32:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
na śląsku są dwa wielkie kluby:górnik i ruch.I pamiętajcie kury raz na zawsze że to nigdy się nie zmieni.wychowani jestescie na nienawisci do nas,a na tym wielkosci klubu sie nie buduje.to takie trudne zrozumiec ze moze byc obok ktos większy pod każdym względem?

ryba - 25 października 2015, 1:22:26 - *.53.155.187
miodzio na moje serducho
już w Bielsku miały być baty gdyby nie sędzia
z Wa-wy

' - 25 października 2015, 1:27:19 - *.146.74.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kibicami to się Piast pochwalić nie może - 200-tysięczne miasto, sezon - marzenie, a tu 10-tysięcznik zapełniony ledwo w połowie... Lipa.

l - 25 października 2015, 1:55:26 - *.dynamic.chello.pl
karny kapeluszarnia straszna.wręcz żenujące to było

MauroPB - 25 października 2015, 2:24:17 - *.play-internet.pl
"Dziady gliwickie. Śmieszna drużynka łatana z Czechów i Słowaków, to nie to samo co najlepsze kluby z Chorzowa i Zabrza. Ruch i Górnik przynajmniej mają tradycję i 14 mistrzostw Polski na koncie, a Piast nie ma i nie będzie miał ani jednego. Nie ta klasa. "
Ile masz lat ? 12? jesli tak to kliknij się ..wherever.
Chociaz brak błędów świadczy że zdobyles wykształcenie natomiast rozumu brak.
Co Cie chłopie gniecie,Piast nadal liderem oby na przekór wszystkim jak nadłużej rusz tępą pałą że ta liga jest tak cienka i nieprzewidywalna że jest co jest.
Piast na 90 % imo nie zdobędzie majstra. Ale chłopaki (głównie zza południowej granicy) pokazują naszym flejom za kilkadziesiat (!!!) tys /miech jak się gra.

scyzor - 25 października 2015, 6:42:32 - *.play-internet.pl
Dawać kolejnych ogórki do ogolenia

scyzor - 25 października 2015, 6:56:01 - *.play-internet.pl
Miało być kolejne ogórki oczywiście. Taki lider to z d..y wzięty, wygrać z Piastem to niby radocha w Kielcach? Ludzie zejdźcie na ziemię, ot mecz z Gliwicami jak z Łęczna czy Podbeskidziem, nic szczególnego.

Cekin - 25 października 2015, 8:19:47 - *.dynamic.chello.pl
Jaka jedna sytuacja..? A w 2 połowie Sierpina sam na sam..., za to Piast nie stworzył ani jednej klarownej !!

Barti - 25 października 2015, 8:28:11 - *.96.233.61.tvksmp.pl
Piast dzisiaj z 20 procentowym zaangażowaniem.Bukmacherka rządzi.Taka jest prawda.trzeba być ślepym,żeby tego nie zauważyć

judasz - 25 października 2015, 8:40:08 - *.opera-mini.net (*.137.1.211)
@so1906
co w sosnowcu jest najlepsze
autobus do katowic

rzymianin - 25 października 2015, 8:56:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jestem kibicem ZAWISZY, cały poprzedni sezon oglądałem Bartłomieja Pawłowskiego, cieszę się żę gra i strzela bramki (w Lechii na ten czas mógłby nie łapać się nawet na ławkę) Oby Korona miala z niego pożytek (a później i cała Polska - jest na to szansa)

AGKŚ - 25 października 2015, 9:05:59 - *.play-internet.pl
przy pierwszym potknieciu wysyp zawistnych fletow...
Piast do mistrza ma daleko,ale zycze im pierwszej 5 na koniec

olo - 25 października 2015, 9:39:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Panie Bufonie Probierz, pucować buciki Panu Broszowi! Brawo Brocha, kiedyś będziesz selekcjonerem reprezentacji.

johnyksg - 25 października 2015, 9:46:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Koniec farta.Frekwencja już się kończy...mlyn chyba z 80 dzieci.Wstyd.

Probierz - 25 października 2015, 11:01:07 - *.172.99.84.rev.sfr.net
Ta ja wam teraz ..... pokarze.

enke - 25 października 2015, 12:05:48 - *.dynamic.chello.pl
"Korona dobrze w obronie, ale miała dzisiaj sporo szczęścia, bo wygrała z zespołem lepszym od siebie." - skoro przegrali to raczej lepsi nie są.

Gliwice - 25 października 2015, 12:55:11 - *.net.brewet.pl
Antyfutbol zwyciężył, ale takiego meczu trzeba było się spodziewać, Brosz tak musi grać bo ma taką kadrę jaką ma, autobus przegubowy w polu karnym i parę kontr w meczu to wystarczy, Piast nie jest Bayernem aby wszystko wygrał, ogarnijcie się zakompleksieni znaFcy, szczególnie ci zza miedzy, gramy dalej, za tydzień przyjeżdża zespół który gra w piłkę , nie to co ci z Kielc, więc mecz będzie na wyższym poziomie.Liderujemy nadal,więc nie ma paniki.

judasz - 25 października 2015, 14:10:50 - *.dynamic.chello.pl
@Gliwice - drużyna co gra w pilkę, jest coś takiego w pilce jak taktyka. A w lidze trzeba zdobywać punkty, a nie ładnie grać w pikę. Ciekawe czy po tym jak Lech wygrał w LE to nikt nie mówił antyfootball tylko chwalił za konsekwencje i dobrą organizację.

gregor102 - 25 października 2015, 14:29:50 - *.7-4.cable.virginm.net
Nie uważacie, że "ktoś" to wszystko układa...? Wiadomą rzeczą jest, że i Piast i Pogoń za bardzo odskoczyć reszcie stawki nie mogli... A najlepiej było to widać podczas wczorajszego meczu Cracovia-Pogoń, no myślcie co chcecie, ale aż taka różnica klasy pomiędzy tymi zespołami raczej nie istnieje...to co robiła wczoraj defensywa Pogoni, "to śmiech na sali"...chłopcy na osiedlowych boiskach mają więcej pomysłów jak bronic się przed strata bramki, a to jednak są zawodowcy...

1973 - 25 października 2015, 20:29:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korona potrzebuje dobrego, środkowego, ofensywnego
pomocnika. Jest taki w Chrobrym Głogów. Nazywa się Marcel Gąsior. Ma 21 lat, 185cm/76 kg.

Macisław - 25 października 2015, 20:47:18 - *.adsl.inetia.pl
brawo korona

Gliwice - 25 października 2015, 23:27:10 - *.net.brewet.pl
@judasz--Włosi na pewno pisali i mówili że Lech grał antyfutbol, bądź tego pewien, tak samo legioniści o drugiej połowie meczu z Lechem, tylko taka różnica że Korona gra taki antyfutbol od początku tego sezonu.

19PG45 - 26 października 2015, 11:39:42 - *.95.94.128.milenium.jotanet.pl
do so1906 popatrz na swoj smierdzacy sosnowiec ty pajacu

Kaster - 26 października 2015, 14:33:47 - *.centertel.pl
Co z tego, że Piast miał przewagę w posiadaniu piłki jak nic z tego praktycznie nie wynikało. Ani jednej 100% sytuacji...!! W rożnych i celnych strzałach przewaga korony, znamienne.....

luki - 26 października 2015, 22:42:28 - *.play-internet.pl
@Zabol Patrzac na wasza napinke, historie, 14 tytulow, ilosc sezonow w ekstraklasie, nowo otwarte trybuny i hordy kibicow Gornika od Wroclawia po Krakow powinniscie miec komplet do momentu oddania calych 3 trybun, a ludzie pod kasami powinni sie zabijac o bilety... Tymczasem taki Piast bez sukcesow, od niedawna w ekstraklasie, do okola same wielkie kluby a ma podobna frekwencje co wy. A Tychy to juz was bija na leb na szyje...

fajdek - 27 października 2015, 12:15:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zabrakło Żivca i Piast
nie istnieje.

IreQ - 28 października 2015, 22:00:42 - *.38.63.254
Korona ma swoje patenty i jak się da je zastosować to wygrywa. Np przez jakiś czas wygrywała ze Śląskiem Wrocław albo dawała ciała z Wisła Płock. Na wyjazdach to nie jest typowy kontraatak, więc na razie wszyscy się dają ogrywać.
Korona nie kupuje meczów, bo nie ma kasy.