25 października 2015, 19:49:32 - miszel
Midtjylland przegrał w lidze

FC Midtjylland przegrał na wyjeździe 1-2 (1-1) w meczu 13. kolejki duńskiej ekstraklasy przeciwko Brøndbyernes IF. Midtjylland jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy.

25 października 2015, 18:00 - Brøndby (Brøndby Stadion)
Brøndbyernes IF 2-1 FC Midtjylland
Christian Jakobsen 19, Johan Elmander 74 - Jakob Poulsen 43

FC Midtjylland: 31. Mikkel Andersen - 28. André Rømer, 2. Kian Hansen, 26. Patrick Banggaard, 70. Filip Novák - 77. Daniel Royer (57, 45. Awer Mabil), 7. Jakob Poulsen, 3. Tim Sparv, 19. Marco Larsen (84, 24. Mads Thychosen), 22. Mikkel Duelund (87, 42. David Akintola) - 9. Morten Rasmussen.

żółte kartki: Johan Larsson, Frederik Holst - Tim Sparv, Filip Novák.

sędziował: Michael Tykgaard.
widzów: 11 650.

Poza składem Midtjylland znalazł się Patryk Wolański. Midtjylland zajmuje w tabeli drugie miejsce z dorobkiem 27 punktów.

Pierwszy mecz pomiędzy Legią i Midtjylland zakończył się porażką polskiego zespołu 0-1. Rewanż odbędzie się 26 listopada o godz. 21:05.

Lenin - 26 października 2015, 0:22:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
prawda jest taka że pomimo nieudolności Legii w pierwszym meczu Legia tych Duńczyków przewyższa pod każdym względem - od kultury gry po technikę

dolnoslzak - 26 października 2015, 11:46:24 - *.ssp.dialog.net.pl