25 października 2015, 19:58:33 - dzyndzej
Ligowa porażka Fiorentiny

Rywal Lecha Poznań w fazie grupowej Ligi Europy ACF Fiorentina przegrał u siebie 1-2 (0-2) w meczu 9. kolejki włoskiej Serie A z AS Roma.

25 października 2015, 18:00 - Florencja (Stadio Artemio Franchi)
ACF Fiorentina 1-2 AS Roma
Khouma Babacar 90 - Mohamed Salah 6, Gervinho 34

Fiorentina: 12. Ciprian Tătărușanu - 32. Facundo Roncaglia, 2. Gonzalo Rodríguez (81, 30. Khouma Babacar), 13. Davide Astori - 16. Jakub Błaszczykowski (61, 22. Giuseppe Rossi), 5. Milan Badelj (61, 14. Matías Fernández), 8. Matías Vecino, 72. Josip Iličić, 20. Borja Valero, 10. Federico Bernardeschi - 9. Nikola Kalinić.

żółte kartki: Facundo Roncaglia, Federico Bernardeschi - Edin Džeko, Alessandro Florenzi, Daniele De Rossi, Wojciech Szczęsny, Mohamed Salah.
czerwona kartka: Mohamed Salah (87. minuta, Roma, za drugą żółtą).

sędziował: Daniele Orsato (Schio).

Jakub Błaszczykowski znalazł się w wyjściowym składzie gospodarzy i przebywał na boisku do 61. minuty, w której zmienił go Giuseppe Rossi. Cały mecz w barwach AS Roma rozegrał Wojciech Szczęsny.

Rewanżowe spotkanie Lecha z Fiorentiną odbędzie się 5 listopada o 21:05 w Poznaniu.

Roma jest liderem tabeli z dorobkiem 20 punktów, Fiorentina jest wiceliderem z 18 punktami.

qwert - 25 października 2015, 20:24:28 - *.gdynia.mm.pl
Lech i Fiorentina zamieniły się formą:-)

judasz - 25 października 2015, 20:25:36 - *.opera-mini.net (*.137.1.202)
smutna wiadomosc dla fanow wisly i lazio

LE - 25 października 2015, 20:46:37 - *.dynamic.chello.pl
W Poznaniu wygrają.

Bromcik - 25 października 2015, 21:43:47 - *.elpos.net
Niby Roma uciułała wygraną, ale Fiorentina miażdzyła Romę w tym meczu. Posiadanie piłki 72:28 dla Violi mówi samo za siebie.

or - 25 października 2015, 21:57:29 - *.rev.pro-internet.pl
Ten koleś w koralikach mówił że zwycięstwo nad Fiorentiną to byl fuks Lecha vel Amica Wronki a teraz jego Legia przegrała fuksem.Tak można tłumaczyć się z porażek...

lechXVI - 25 października 2015, 22:01:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl