26 października 2015, 19:47:56 - euzi
Gol Mateusza Piątkowskiego

Mateusz Piątkowski strzelił gola dla APÓEL-u, a jego drużyna rozgromiła na wyjeździe 9-0 (4-0) w meczu 8. kolejki cypryjskiej ekstraklasy AS Néa Salamís Ammochóstou. Dla Polaka to pierwsze trafienie w barwach cypryjskiego klubu.

26 października 2015, 18:00 - Larnaka (Stádio Ammóchostos Epistrofí)
AS Néa Salamís Ammochóstou 0-9 APÓEL (Nikozja)
Giórgos Efrém 2, Semir Štilić 21, Dragan Žarković 44 (s), Tomás De Vincenti 45, 51, Vinícius 61, Fernando Cavenaghi 82, 86, Mateusz Piątkowski 88

żółta kartka: Marko Andić (Néa Salamís).

sędziował: Avraám Tsoúkkas.

Piątkowski wszedł na boisko w 60. minucie za byłego pomocnika Lecha Poznań i Wisły Kraków Semira Štilicia, a całe spotkanie rozegrał były obrońca Legii Warszawa Iñaki Astiz. Z kolei w barwach gospodarzy całe spotkanie rozegrali byli piłkarze Górnika Zabrze Pāvels Šteinbors oraz Dimityr Makrijew. W drużynie Néa Salamís nie zagrał Weselin Marczew (w przeszłości Flota Świnoujście). APÓEL jest liderem z 22 punktami po ośmiu meczach.

obiektywny - 26 października 2015, 19:57:21 - *.146.9.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Mateusz Jaga pamięta... powodzenia i udowodnij "znawcom" futbolu co stracili w Białym

BI - 26 października 2015, 20:12:49 - *.static.ip.netia.com.pl
Mateo, proszę ustrzel coś 9 listopada w derbach!

LEO - 26 października 2015, 20:17:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niezła jatka szkoda że tylko jednego strzelił ale jeden gol jest lepszy niż żaden Brawo Mati

alty - 26 października 2015, 20:30:15 - *.87.246.60
To Šteinbors chyba pobił rekord kariery

Wiesław - 26 października 2015, 21:03:04 - *.leczyca.vectranet.pl
Chciałbym żeby zespół z Nikozji nie zdobył mistrzostwa. Mam nadzieję że ligę cypryjską wygra ANorthosis Famagusta albo AEK Larnaka.

@@@ - 26 października 2015, 21:11:34 - *.opera-mini.net (*.254.145.20)
Na niebiosa, jak ten czas ucieka! Pamiętam jak dziś jak na mecz IV ligiwego wtedy Rakowa z rezerwami Girnika przychaly młode wiazdy że szkółki Interu, Dimitar Makijew i Aco Stojkow, a dziś obaj są już u schyłku kariery, i w sumie żaden nie zrobił jakiejś powaznieszej kariery

kamilson - 26 października 2015, 21:30:24 - *.175.84.21
Śmieszna ta liga jest 9:0 na wyjezdzie hehe.

pablo - 26 października 2015, 22:26:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bo jak zgarna majster to w pucharach pykna Leszka Amica Wronki i legia słoik warszawa.