27 października 2015, 19:54:38 - euzi
Gol Łukasza Teodorczyka w Pucharze Ukrainy

Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla Dynama Kijów w swoim pierwszym meczu w barwach pierwszej drużyny po kontuzji, której doznał w maju. Jego drużyna wygrała 5-0 (2-0) w meczu 1/8 finału Pucharu Ukrainy z Obołonią-Browarem Kijów.

27 października 2015, 18:00 - Kijów (Nacionalnyj sportywnyj kompłeks Olimpijśkyj)
Dynamo Kijów 5-0 Obołoń-Browar Kijów
Denys Harmasz 5, 32, Artem Kulinicz 66 (s), Ołeh Husiew 69, Łukasz Teodorczyk 80

żółte kartki: Wasyl Prodan, Artem Faworow (Obołoń-Browar).
czerwona kartka: Wasyl Prodan (61. minuta, Obołoń-Browar, za drugą żółtą).

sędziował: Mykoła Bałakin (Kijów).

Teodorczyk wszedł na boisko w 64. minucie za Júniora Moraesa.

paprykarz - 27 października 2015, 20:05:07 - *.197.120.155.threembb.co.uk
Przypomnijmy, ze byl to pierwszy ofcijalny mecz po dlugotrwalej kontuzji. Mozna wiec stwierdzic: wejscia smoka... tzn wejscie tea.

23 Teodorczyk
W sztabie szkoleniowym mogą się znaleźć dwie maskotki w postaci Peszki i Mili(ludzie od atmosfery przyp.red.), którzy oficjalnie wpisani będą jako członkowie kadry.(Monolog wróżbity Macieja na temat wyborów selekcjonera w piłce nożnej.)

17wojo - 27 października 2015, 20:16:33 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Teo!

Renata K. - 27 października 2015, 20:53:25 - *.toya.net.pl
Moim zdaniem zasługuje na kadrę
A na pewno bardziej niż Olkowski, Mila czy Peszko

Krzychu - 27 października 2015, 21:11:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No i elegancko! Facet wraca po ciężkiej kontuzji i strzela, na pewno pozytywny kopniak mentalny do powrotu do formy. Jak dla mnie to główny kandydat na trzeciego napastnika w Reprezentacji a na pewno ma potencjał na to by w tej kadrze być.

kicus - 27 października 2015, 21:38:42 - *.bredband.comhem.se
Cel uswieca srodki. 4-3-2-1 z Irlandia nie przejdzie na EURO. Trzech napastnikow to za malo. Potrzeba co najmniej czterech. Bocznych pomocnikow tez jak na lekarstwo. Olkowski i Rybus sa oficjalnie obroncami. Peszko bez formy. Mam cicha nadzieje ze selekcja nadal trwa...

coach - 27 października 2015, 22:24:11 - *.centertel.pl
idealny na ławeczke do kadry

kris - 27 października 2015, 22:28:01 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Za wcześnie żeby wychwalać.Dobrze że zaczął grać i na tym należy się skupić.Ogórkowy przeciwnik w pucharze,także zobaczymy w lidze co najbliższe treningi przyniosą.

Mądry - 27 października 2015, 23:39:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl