30 października 2015, 18:00 - Kołobrzeg (Stadion Miejski)

Kotwica: 1. Wojciech Małecki - 23. Witold Cichy, 18. Jakub Poznański, 22. Wiktor Witt, 4. Piotr Azikiewicz - 8. Mateusz Wrzesień (63, 32. Błażej Nowak), 93. Bruno Żołądź, 77. Mateusz Świechowski, 20. Tomasz Bejuk (90, 14. Korneliusz Sochań), 19. Łukasz Kacprzycki (64, 10. Tomasz Rydzak) - 16. Damian Kugiel (72, 7. Dawid Berg).

Znicz: 1. Piotr Misztal - 19. Marcin Rackiewicz (73, 18. Paweł Kaczmarek), 8. Arkadiusz Jędrych, 14. Maciej Mysiak, 3. Michał Kucharski - 17. Mateusz Stryjewski (66, 11. Adrian Grabowski), 4. Andrzej Niewulis, 6. Michał Danilczyk, 7. Maksymilian Banaszewski, 22. Krzysztof Kopciński - 13. Patryk Kubicki (80, 21. Wiktor Płaneta).

żółte kartki: Kacprzycki, Azikiewicz - Rackiewicz, Danilczyk, Kucharski.
czerwona kartka: Piotr Azikiewicz (60. minuta, Kotwica, za drugą żółtą).

widzów: 700.

K.s. - 30 października 2015, 20:32:22 - *.CNet.Gawex.PL
Kotwa się slizga.

luka-kotwa - 30 października 2015, 21:06:51 - *.centertel.pl
Kotwa sie ślizga,człowieku byłeś kiedyś na meczu Kotwicy?!Bardzo waleczni chłopaki walczą z między innymi z sędziami.Właśnie wróciłem z meczu i powiem tak:sędzina bardzo sie starał żeby Znicz wyjechał z kompletem punktów,nawet wyrzucając naszego zawodnika,ale się nie udało.Waleczna Kotwa utrzymała remis grając w 10!

smyczek22 - 30 października 2015, 21:11:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przykre ale prawdziwe sędzia nie był obiektywny i zdecydowanie faworyzował drużynę gości.

Kibic P - 30 października 2015, 22:01:37 - *.tvkboruta.pl
Jeszcze nie spotkałem kibola, który obiektywnie oceniłby , remis lub przegraną swego zespołu .Dotyczy to też Luka 0 Kotwa i Ks

pynek444 - 30 października 2015, 22:37:26 - *.69.144.5
Jednak coś ostatnio jest w tych meczach Znicza...¿¿¿¿¿

heh - 30 października 2015, 23:09:11 - *.adsl.inetia.pl
do kibic P
jednak trzeba być na meczu, żeby mieć swoje zdanie, luka ma rację, chyba jest jakaś spółdzielnia sędziów przeciwko Kotwicy, to co dzisiaj pokazali sędziowie poznaniacy to się w głowie nie mieści, każda walka o piłkę to gwizdek przeciw Kotwicy tak jak w koszykówce, a druga żółta dla Azikiewicza to tylko po to żeby dać czerwoną, na pewno nie było faulu na żółtą kartkę, biegli równo do piłki i Azikiewicz nie faulował tylko w biegu do piłki zniczowiec zmieniając kierunek biegu specjalnie zahaczył o nogi Piotrka i się przewrócił,... można to uznać za faul ale nie specjalny zasługujący na kartkę,... żebyś się ty sędzio już w życiu nie por....ał

painkiller - 31 października 2015, 9:38:33 - *.centertel.pl
Kotwica to powinna uczciwie po koleżeńsku oddać punkty za tą drukowaną farsę z Pruszkowa (1:3) Kibice to nie ślepi idioci.Byłem.Widziałem.

skruszony - 31 października 2015, 10:37:09 - *.adsl.inetia.pl
Sedzia nie chciał zadzierać z mafią pruszkowską.

1916 - 31 października 2015, 12:45:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Zniczu nie widać Adama Dobosza. Kontuzjowany czy nie ma go już w drużynie?

kolo - 31 października 2015, 14:58:12 - *.dynamic.chello.pl