123 - 31 października 2015, 18:53:50 - *.212.c93.petrotel.pl
To ta Olimpia, która miała przed sezonem walczyć o awans do Ekstraklasy? Teraz to chyba pozostała walka, żeby nie awansować do II Ligi. :D

Marcin - 31 października 2015, 19:00:43 - *.dynamic.chello.pl

OM - 31 października 2015, 19:03:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo GKS. Piękny wynik, ciekawe jaka gra. Brawo.

Dave1502 - 31 października 2015, 19:05:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pięknie GKS!

or - 31 października 2015, 19:10:00 - *.rev.pro-internet.pl
Ten co zatrudniał Skowronka jako trenera to musi być politykiem bo normalny działacz piłkarski takiego by nie zatrudnił, oczywiście jak zgadza się kasa.

rozzi - 31 października 2015, 19:12:44 - *.adsl.online.nl
Coś się tu nie zgadza... według portalu ekstraklasa.net dwie bramki strzelił Papikjan... może ktoś to potwierdzić?
-belchatow,relacja.html?mecz_id=559d1b92fdeee4f421
52e2fc

zaglebiak - 31 października 2015, 19:13:46 - *.dynamic.chello.pl
Bełchatów bedzie w pierwszej trojce na koniec rundy jesiennej, maja bardzo łatwych przeciwników

Torfiorz - 31 października 2015, 19:18:14 - *.belchatow.vectranet.pl
@rozzi
Pierwszą bramkę dla GKS zdobył Witasik - tak podaje oficjalna strona GKS Bełchatów. Więc zapewne tak jest, bramka padła po zamieszaniu, a z gola cieszył się (jeśli zdjęcie na facebooku jest z tego meczu) właśnie Witasik.

Robin - 31 października 2015, 19:20:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witasik strzelił pierwszą bramkę. Na stronie GKS Bełchatów jest nawet zdjęcie jak Witasik cieszy się z bramki.

taktak - 31 października 2015, 19:57:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Labedzki zawodnik meczu

Pieróg - 31 października 2015, 21:12:33 - *.dynamic.chello.pl
@zagłębiak nie zgodzę się z Tobą, że Chojniczanka i Stomil to będą łatwi przeciwnicy.

kalost - 31 października 2015, 21:45:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Olimpia może spokojnie już przygotowywać się do występu w II Lidze o ile się wcześniej nie wycofa z I Ligi Można śmiało wywnioskować że zamontowane sztuczne oświetlenie na dobre Olimpii nie wyszło

mario - 1 listopada 2015, 7:47:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skowronek odfruń z Grudziądza prosimy

Ja - 1 listopada 2015, 8:45:04 - *.lodz.mm.pl
I po co komu ten GKS ? i po co wygrali?

GieKSiak - 1 listopada 2015, 9:49:48 - *.opera-mini.net (*.205.146.11)
Mecz z gatunku 20 minut kondycji na początku i to by było na tyle. Kłania się brak przygotowania kondycyjnego w przerwie rozgrywkowej. Skowronek zapewne wynaleziony przez naszego Pana Ł. (temu panu powinno się już dawno podziękować). Jego transfery to porażka. Prezesie Jacku wprowadz w czyny swoje obietnice ze spotkania czwartkowego. Mamy 9 pkt. a tabela póki co jeszcze jest płaska, jeszcze możemy się utrzymać, ale tu trzeba działać.
Z meczu duży plus dla Łabędzkiego, reszta przeciętnie, co się dzieje z Wozniakiem to nie ten sam piłkarz (za dużo schudł, za mało ma teraz energii, litości).

Pieróg - 1 listopada 2015, 14:29:09 - *.dynamic.chello.pl
@ja zainteresuj się lepiej swoim czwartoligowym klubikiem z Łodzi, bo zdaje się że coś wam nie idzie.

1234aro - 1 listopada 2015, 14:34:21 - *.tomaszow.mm.pl
A jacys widzowie na meczu byli??? Nigdzie nie jest podany stan widzow. Teraz juz nawet za 5 zł nikt nie przyjdzie , moze jak prezes dorzzuci kiełbaske z grilla to kilku bezdomnych wpadnie na meczyk a tak powaznie to nie da sie nic zrobic ,, po łebkach ,, zatrudniajac pseudo trenerow i takich samych piłkarzy, dawno pisałem juz ze Szczot, Łabedzki i jeszcze kilku to dorabia sobie tylko do emerytury,Asenski podał sie do dymisji po kilku kolejkach sam, wiec pan kanarek czy tam jakis skowronek powinien juz po meczu to zrobic, jak ma honor oczywiscie. CZEKAMY.....

1234aro - 1 listopada 2015, 14:46:19 - *.tomaszow.mm.pl
Sorki ale musze zrobic jeszcze jeden wpis, ogladałem przed chwila konferencje prasowa trenerka Olimpii, NO NIE!!!!!!on mowi ze ma siłe... do czego???? do dostawania w tyłek???!!! ostatnie dwa mecze 1-7 w bramkach , co on za bzdury opowiada, ludzie , trzymajcie mnie........

Dgl - 1 listopada 2015, 18:13:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Labedzki w przerwie zimowej na testy do Chrobrego Glogow,ponoc prawda.

Janko - 1 listopada 2015, 22:50:13 - *.adsl.inetia.pl
Akurat w tym meczu Łabędzki był najjaśniejszą postacią w Olimpii.

1234aro - 2 listopada 2015, 21:04:44 - *.tomaszow.mm.pl
A w Grudziadzu cisza, widac wszystkim wszystko pasuje, moze zwolnic prezesa????
Bo przypominam ze głownym sponsorem jest miasto ktore daje kase z naszych podatkow i kibice tez maja cos do powiedzenia, bo jezeli chodzi o wpływy z biletow to raczej plusu nie bedzie a ciekawe jak pojda karnety na wiosne???

Robin - 3 listopada 2015, 10:17:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Pieróg, mecz ze Stomilem i Chojniczanka to już mecze rundy wiosennej, rozgrywane jesienią. Więc racje ma zagłębiak.