31 października 2015, 21:33:44 - dyrovski
Dwa gole Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił dwa gole w wygranym przez AFC Ajax 6-0 (3-0) meczu 11. kolejki holenderskiej ekstraklasy z Roda JC Kerkrade. To jego czwarta i piąta ligowa bramka w tym sezonie. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie i zanotował także dwie asysty - przy bramkach na 3-0 i 4-0.

31 października 2015, 19:45 - Amsterdam (Amsterdam ArenA)
AFC Ajax 6-0 Roda JC Kerkrade
Viktor Fischer 4, 59, Arkadiusz Milik 6, 73, Davy Klaassen 26, 87

żółta kartka: Rostyn Griffiths (Roda).

sędziował: Björn Kuipers (Oldenzaal).
widzów: 50 681.

Ajax jest obecnie liderem tabeli z 28 punktami na koncie.

żabol - 31 października 2015, 21:35:40 - *.215.202.57-internet.zabrze.debacom.pl
Brawo Arek

ree - 31 października 2015, 21:36:12 - *.elwico.pl
Szacun! panowie kogo byście powołali na skrzydła na euro (oprócz pewniaków Błaszczykowski,Grosicki)?

canada - 31 października 2015, 22:01:53 - *.141.139.183
Ja właśnie zastanawiam się dlaczego Nawałka nie powoła Matta Miazgę chłopak jest młody gra na newralgicznej pozycji środkowego obrońcy,myślę o meczu towarzyskim przecież nie mamy niewiadomo ilu dobrych srodkowych obrońców młodego pokolenia.MLS nie jest az tak słaba ligą

Franz - 31 października 2015, 22:10:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale ta druga brama z wolnego zaiste wyborna.

arag - 31 października 2015, 22:18:29 - *.217.194.112
Taki mecz a Barcelona obserwuje Brawo Arek

tteew - 31 października 2015, 22:24:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nawet sędzia z Rody nie pomogl ;]

Jatu - 31 października 2015, 22:24:36 - *.dynamic.chello.pl
Ale się umówili Strzelali kolejno Fischer, Milik, Klaassen, Fischer, Milik, Klaassen.

Stanley - 31 października 2015, 22:27:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Matt Miazga wybrał gre dla USA.
Pozdro dla normalnych ;)

@marcinell - 31 października 2015, 22:33:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trudno ocenić. Fischer też 2 gole i 2 asysty.

jurij - 31 października 2015, 23:23:30 - *.centertel.pl
BRAWO !!!! Arek wraca w po kontu\ji w dobrym stylu oby tak dalej

znafca - 31 października 2015, 23:59:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skład na ten moment się dosyć mocno wykrystalizował:
Fabiański - Piszczek, Glik, Pazdan, Rybus - Zieliński, Krychowiak - Błaszczykowski, Milik, Grosicki - Lewandowski

kosa - 1 listopada 2015, 0:49:53 - *.stargard.mm.pl
Mój skład na Euro :
Boruc - Piszczek,Szukała,Perquis,Boenisch - Polanski,Obraniak,Mączyński - Peszko,Rybus - Sobiech
:D

kris - 1 listopada 2015, 1:11:27 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Arek dał czadu.Super się cieszę dla niego.Żeby formę utrzymał jak najdłużej a utrzyma w co wierzę.

Adams - 1 listopada 2015, 11:13:12 - *.adsl.inetia.pl
To co mnie najbardziej cieszy to gol z rzutu wolnego. Mam na myśli to w kontekście Reprezentacji, bo w tej chwili to chyba jedyny gość, który potrafi to robić. Szacun też za asysty, bo rzadko się spotyka tak mało egoistycznego napastnika

Mądry - 1 listopada 2015, 11:37:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mamy PIŁKARZY i dlatego jedziemy na Mistrzostwa.
Trener jest POLAKIEM i wszyscy mówią po polsku !!!
Mamy fajny stadion Narodowy,rozsądnego prezesa i naprawdę...Kibiców.
Jest dobrze.

kamilson - 1 listopada 2015, 12:51:10 - *.175.84.21
Fabiański - Piszczek Szukała Glik Pazdan Rybus - Krychowiak Zielinski Jodłowiec - Milik Lewandowski.
Rez. Szczęsny, Jędrzejczyk, Błaszczykowski, Wawrzyniak, Grosicki, Linetty, Mączyński , Teodorczyk.

LEO - 1 listopada 2015, 15:00:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest moc Brawo Arek

Mądry - 1 listopada 2015, 20:15:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lewandowski i Milik to super napastnicy rep.Polski.
Ale należy obserwować co u innych.
Dlatego dobrze że wrócił Teodorczyk a Sobiech i Wilczek też troszkę pobiegali w dobrych ligach.

kris - 1 listopada 2015, 22:43:16 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Ciekawe jak się zaprezentuje Arek za tydzień.W najważniejszym klasyku Holandii.Milik vs Kuijt. Jeżeli strzeli gola Feyenoord'owi a i Ajax wygra,będzie na ustach całej Holandii.Jak to mówią "De Echte Klassieker" najważniejszy mecz sezonu.