31 października 2015, 21:55:56 - maciejko
Ligowa porażka Midtjylland

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy FC Midtjylland przegrał na własnym boisku w meczu 14. kolejki duńskiej ekstraklasy z Viborg FF 2-4 (1-2).

31 października 2015, 20:00 - Herning (MCH Arena)
FC Midtjylland 2-4 Viborg FF
Mikkel Duelund 34, Erik Sviatchenko 62 - Osama Akharraz 20, 67, Serges Déblé 30, Kian Hansen 89 (s)

Midtjylland: 31. Mikkel Andersen - 28. André Rømer, 2. Kian Hansen, 4. Erik Sviatchenko, 70. Filip Novák - 77. Daniel Royer (68, 27. Pione Sisto), 29. Jonas Gemmer (36, 10. Martin Pušić), 7. Jakob Poulsen, 17. Kristoffer Olsson, 22. Mikkel Duelund - 9. Morten Rasmussen (59, 33. Paul Onuachu).

żółte kartki: Erik Sviatchenko, Daniel Royer, André Rømer - Serges Déblé.

sędziował: Dennis Mogensen (Silkeborg).
widzów: 7068.

Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się Patryk Wolański. Midtjylland jest wiceliderem tabeli z dorobkiem 27 punktów.

Rewanżowy mecz Legii z Duńczykami zostanie rozegrany 26 listopada w Warszawie.

Bromcik - 31 października 2015, 22:03:32 - *.elpos.net
Legia się sfrajerzyła, bo nie wygrała z Brugge. Midtylland ma znaczny spadek formy i gdyby Legia wygrała z Brugge ,to by miała szanse i to duże na wyjście z grupy , a tak , z tak miernej grupy nie wyjdzie. Cienka Legia.

@Bromcik - 1 listopada 2015, 14:37:05 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl