1 listopada 2015, 14:20:42 - euzi
Krzysztof Kamiński obronił rzut karny

Krzysztof Kamiński obronił "jedenastkę" w meczu 39. kolejki japońskiej J2 League (drugi poziom rozgrywkowy), w którym jego Júbilo Iwata wygrało na wyjeździe 3-0 (0-0) z Tokyo Verdy.

1 listopada 2015, 8:00 - Chōfu (Ajinomoto Stadium)
Tokyo Verdy 0-3 Júbilo Iwata
Hayao Kawabe 49, Adaílton 61, 69

żółte kartki: Naoya Tamura, Masaki Chugo, Kazuki Anzai (Tokyo).
czerwona kartka: Shun Morishita (24. minuta, Júbilo, za zagranie ręką).

sędziował: Yudai Yamamoto (Kyoto).
widzów: 16 629.

W 26. minucie Shuto Minami (Tokyo) nie wykorzystał rzutu karnego (Krzysztof Kamiński obronił).

Kamiński rozegrał całe spotkanie, a na ławce rezerwowych gości pozostał były pomocnik Lechii Gdańsk Daisuke Matsui. Júbilo na trzy kolejki przed końcem sezonu jest na dającym awans drugim miejscu w tabeli z 75 punktami na koncie. Klub Polaka ma przewagę dwóch punktów nad strefą barażową.

wuj do xx - 1 listopada 2015, 16:50:41 - *.ssp.dialog.net.pl
Chłopie puknij się w pusty łeb... W Japonii mieszka 127 mln ludzi, w Polsce raptem z 35 mln. 4 razy tyle. Odpowiedź sobie czemu więcej chodzi na mecze?

@wuj - 1 listopada 2015, 17:23:33 - *.lublin.hypnet.pl
Nie ma to jak Holandia czy Belgia,tam przecież frekwencje...a nie,zaraz zaraz....hahahahahah

KKK - 1 listopada 2015, 17:35:26 - *.stansat.pl
Myślę, że więcej ludzi by przyszło, ale mecz był o 8 rano i nie każdemu chciało się wstać.

narko1920 - 1 listopada 2015, 17:45:08 - *.opera-mini.net (*.61.136.247)
brawo Kamyk jak ci sie znudzi w japoni to wracej do nos do Ruchu

LEO - 1 listopada 2015, 18:15:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Japonii wszystko robi wrażenie
Brawo Krzysiek

znawca - 1 listopada 2015, 19:15:21 - *.static.ip.netia.com.pl
KKK ma rację, weźcie to pod uwagę, bo u nas mecze rozgrywane są wieczorem a mimo to chodzi mniej ludzi... A tam w niedzielę (i to we Wszystkich Świętych!) i było ponad 16 tysięcy ludzi!

stanley - 1 listopada 2015, 20:28:22 - *.dynamic.chello.pl
ok

dlnoslazak - 1 listopada 2015, 21:16:24 - *.play-internet.pl
Do xx. Czasami to na Lecha chodzi 40 tys a i na czolowe kluby holenderski czy włoskie po 4-5 tys

Giovanni - 1 listopada 2015, 21:32:31 - *.play-internet.pl
Długi sezon to jest w Lidze Angielskiej 46 kolejek
16 tysi w drugiej japońskiej ??
Jakby u nas była dobra promocja piłkarze by sie nie snuli po boisku były dobre stadiony to też by tyle waliło ludzi na mecze

ZKS - 2 listopada 2015, 10:42:44 - *.146.64.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do jakiego ruchu tam sa same zydy tak jak widzew szmieszny hehehe Wisły Płock tam się wyrobił jako bramkarz.

Mikki - 3 listopada 2015, 1:44:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@znawca a co Wszystkich Świętych ma do rzeczy? Większość Japończyków nawet nie wie o takim święcie.

mobil73 - 3 listopada 2015, 7:01:11 - *.piastlan.net
z takimi warunkami-1.91wzrostu-to kazdego karnego powinien wyciagac....byly golkeeper