1 listopada 2015, 14:24:55 - dyrovski
Wygrana Fiorentiny w lidze

ACF Fiorentina, który jest rywalem Lecha Poznań w grupie I Ligi Europy, wygrał na własnym boisku z Frosinone Calcio 4-1 (4-0) w meczu 11. kolejki włoskiej ekstraklasy.

1 listopada 2015, 12:30 - Florencja (Stadio Artemio Franchi)
ACF Fiorentina 4-1 Frosinone Calcio
Ante Rebić 24, Gonzalo Rodríguez 29, Khouma Babacar 31 (k), Mario Suárez 43 - Alessandro Frara 87

Fiorentina: 12. Ciprian Tătărușanu (71, 24. Luca Lezzerini) - 4. Nenad Tomović, 2. Gonzalo Rodríguez, 32. Facundo Roncaglia (59, 22. Giuseppe Rossi) - 11. Ante Rebić, 5. Milan Badelj, 18. Mario Suárez, 14. Matías Fernández, 20. Borja Valero, 23. Manuel Pasqual - 30. Khouma Babacar (46, 21. Joan Verdú).

żółta kartka: Luca Paganini (Frosinone).

sędziował: Michael Fabbri.

Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Jakub Błaszczykowski, a w drużynie gości całe spotkanie z ławki rezerwowych obejrzał były zawodnik Lecha Poznań - Aleksandyr Tonew.

Zespół z Florencji jest liderem tabeli z 24 punktami na koncie.

Rewanżowe spotkanie Lecha z Fiorentiną odbędzie się 5 listopada o 21:05 w Poznaniu.

Kuba - 1 listopada 2015, 14:26:30 - *.96.59.102
Ni i SUPER. Fiora weszła na ścieżkę zwycięstw :] W czwartek będzie srogi rewanż hehe

Mądry - 1 listopada 2015, 15:40:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl