żółte kartki: Dąbrowski, Jaroszyński - Dankowski.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

yut - 6 listopada 2015, 22:20:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiesław - 6 listopada 2015, 22:21:16 - *.leczyca.vectranet.pl

wiem - 6 listopada 2015, 22:21:19 - *.adsl.inetia.pl
WKS i Zagłębie 1 liga

wks fun - 6 listopada 2015, 22:21:53 - *.10.238.37
Śląsk!!!

Kibic - 6 listopada 2015, 22:22:50 - *.dynamic.chello.pl
Pierwsza połowa to masakra na Śląsku w wykonaniu Cracovii. Druga to od razu czekanie na końcowy gwizdek.

WKS - 6 listopada 2015, 22:22:54 - *.151.71.191
1 liga 1 liga Malinowe Nosy!!! Brawo Cracovia!!! PoZdro od Zawiszy

LucasKsc - 6 listopada 2015, 22:23:41 - *.dynamic.chello.pl
Pierwsza połowa miazga w drugiej połowie przy takim wyniku trudno się spiąć więc słabsza zdecydowanie połowa.Ogólnie najlepsza jesień od lat

dex - 6 listopada 2015, 22:25:04 - *.tktelekom.pl
Co ten Śląsk wyprawia to woła o pomstę do niebaaaaa !

Ary74 - 6 listopada 2015, 22:28:28 - *.116.35.36 (*.212.84.8)
Hmmmmm. Czemu kibice nie przychodzą na mecze???? Może kogoś jeszcze oddamy ???? Wkłady do koszulek ...

Hajto - 6 listopada 2015, 22:29:06 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Podoba mi się ten Rakels

ree - 6 listopada 2015, 22:29:29 - *.elwico.pl
Na jakiej pozycji w tym meczu grał Kapustka?

pryk stary - 6 listopada 2015, 22:29:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kraków to jest potęga,Kraków najlepszy jest,......oczywiście w naszej zaściankowej peryferian lige.

WKS - 6 listopada 2015, 22:30:04 - *.151.71.191
Cała Polska Jeeee...iee Ślaska!!!

cezarek - 6 listopada 2015, 22:30:05 - *.146.131.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo PASY!!!!!!!

Piciu - 6 listopada 2015, 22:30:48 - *.icpnet.pl
Zieliński do Lecha ;)

Mfj - 6 listopada 2015, 22:33:46 - *.146.8.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo pasy . Panie Jacku tylko po co ten Zjawinski w tym zespole . Trzeba brać Szewczyka !

Daniel - 6 listopada 2015, 22:35:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jendriszek! Zjedz Pawełka!

xx - 6 listopada 2015, 22:36:43 - *.play-internet.pl
Co się dziwić trenerowi, posprzedawali/oddali najlepszych piłkarzy to kto tam ma grać?

Rautenberg - 6 listopada 2015, 22:38:15 - *.adsl.inetia.pl
Cracovia+Smog kontra Slask!

PASY - 6 listopada 2015, 22:49:11 - *.centertel.pl
Cracovia nad Wisłą po rundzie jesiennej - oby tak po 37 kolejkach

m24 - 6 listopada 2015, 22:49:30 - *.static.ip.netia.com.pl
Co to a komentarz tych z canal + , slask i bartkowiak slask i bartkowiak , nie slask a Cracovia wygrala 4:1 !! Wale hejterow w łeb !!

poppo - 6 listopada 2015, 22:50:47 - *.17.164.82.customer.cdi.no
Kto mistrzem jest?
Oczywiście że WKS!
BUHAHAHAHAHAHA !!!!!

pasiak - 6 listopada 2015, 23:10:09 - *.static.chello.pl
Ary74 a weź wytłumacz rozhisteryzowanej żonie, że dzieciakom się krzywda nie stanie jak posiedzą dwie godziny na smogu.

icek blums - 7 listopada 2015, 0:08:26 - *.play-internet.pl
Zapytam wprost. Czy Cracovia ma szansę na mistrzostwo?

icek blums - 7 listopada 2015, 0:11:45 - *.play-internet.pl
Czyżby Cracovia miała zostać pierwszym i ostatnim mistrzem Polszy??? Pozdro dla kumatych

cr - 7 listopada 2015, 0:21:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
bylem - widzialem Dajemy rade - Tylko PASY

SmogWawels - 7 listopada 2015, 0:26:59 - *.dynamic.chello.pl
wyrazy uznania dla trenera Slunska, elokwencja tego pana uderzyła całym impetem w słupek Cracova niczym strzał tego leszcza w pierwszej połowie, gratulacje.

Romek - 7 listopada 2015, 1:19:34 - *.dynamic.chello.pl
Tydzień temu mecz o tej samej porze w piątek 20.30 na Wiśle 13 850 widzów dziś na Kałuży 6 438 jest moc

DP - 7 listopada 2015, 2:23:51 - *.play-internet.pl
Już daaaaawno Cracovia nie miała tak udanego początku sezonu i tylko 6 tys. na meczu? Coś słabiutko.

aldi - 7 listopada 2015, 3:55:55 - *.142.citypartner.pl
do DP
aaaale doping był gardło zdarte

Jack - 7 listopada 2015, 7:10:57 - *.inetia.pl
Mateusz Cetnarski..faken, zapisz Bodzio !

szogun - 7 listopada 2015, 7:22:22 - *.ip.netarea24.pl
Cracovia w Krakowie znaczy tyle co Polonia w Warszawie. bardzo niewiele!

KSK - 7 listopada 2015, 7:30:39 - *.146.135.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Malinowe nosy spaaaaaadeeeeek!!!!!

Leszek - 7 listopada 2015, 7:39:11 - *.centertel.pl
Jestem pełen uznania. Cracovia uzyskała ze Śląskiem wynik o wiele lepszy niż IFK Goeteborg. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym roku w Pucharach Europejskich zagrają 2 kluby z Krakowa.

Jar - 7 listopada 2015, 7:47:21 - *.opera-mini.net (*.146.7.166)
Sląsk 2liga koniec wielkiego sląska.sladem widzewa łks poloni warszawa idą

KSG - 7 listopada 2015, 8:41:29 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
po co komu klub bez kibicow i historii w ekstraklasie?

hyperion - 7 listopada 2015, 8:44:20 - *.markom.krakow.pl
Widac szogun jakie masz pojęcie. Cracovia znaczy wiele i wcale liczba na stadionie o tym nie świadczy. Nawet nie masz pojecia ile osób jest za Cracovia. Znalem takich wiślaków co jak ich odwiedzalem w czasach szkolnych w ich domach to ich ojcowie szklanki z flaga Cracovii mieli w gablotach ze szklem, albo stare szaliki pasów w szafie. Ot taka ciekawostka.

Cracovia - 7 listopada 2015, 8:56:36 - *.dynamic.chello.pl
Co do frekwencji na Cracovii jest zaniżana ,na wiśle odwrotnie .Na Cracovii podają liczby z kołowrotków a co mecz min 1000 osób wchodzi przez otwarcie bram (wszelkie grupy dzieci z opiekunami ,rodzice z dziećmi ).Jak jest wypełniony mecz w mecz sektor rodzinny to można zobaczyć .Wczoraj dodatkowo zabrakło gości a to zawsze podnosi liczbę widzów .Na wiśle karnety rozdawane w telefonice ma je sporo kibiców Cracovii bo zakład jest na terenach Cracovii .Oni na mecz nie idą a i tak są liczeni bo wisla nie podaje faktycznych liczb z kołowrotków tylko kołowrotki plus karnety (nie ważne czy na meczu jest jest liczony ).
I nie ma jak porównywać suche liczby..13500 z ruchem z tego 1000 ruchu i ze 2 tysiące lewych karnetów

ertl - 7 listopada 2015, 9:05:03 - *.115.131.11.wireless.dyn.drei.com
Kiedy pan rozbawiony treneiro Tadzio Pajacowski zrozumie że niszczy swoje dobre imie dawnego piłkarza ??? Pseudo gwiazdeczki futbolu mają bardzo wygodne życie we Wrocku,pozorują wysiłek i ambicje.Przy dużym szczesciu nie spuszczą WKSu do 1 ligue.pozdr dla prawdziwych kibiców Wks u.
Ps. oprawa na Śląsk - Lech , PRZEDNIA , Ekstraklassssa!!!

Andy - 7 listopada 2015, 10:01:41 - *.internetia.net.pl
Brawa dla Pasów z Sosnowca
Mam nadzieje że na koniec sezonu będziecie przed tymi anatorami z Legii
To żadna prowokacja tylko szczere życzenia pozdro dla normalnych kibiców

panzer - 7 listopada 2015, 10:24:18 - *.tktelekom.pl
Jak tam, panie pawłowski, winna porażki jest na pewno Legia, nie?

Krystof - 7 listopada 2015, 10:53:46 - *.dynamic.chello.pl
I pomyśleć że bramkę dla malinowych strzelił wychowanek GÓRNIKA WAŁBRZYCH Michał Bartkowiak.Chłopak po ciężkiej kontuzji prawidłowo się rozwija.Brawo PASY pozdro z Wałbrzycha

Wislak - 7 listopada 2015, 10:58:33 - *.dynamic.chello.pl
Do Cracovia nie prawda na Wiśle są podawane dwie frekwencje ile zostało sprzedanych biletów i ile osób jest na meczu przy czym na 90 minut podają stan ile osób było na meczu wiem bo zawsze to sprawdzam.pzdr.

TS - 7 listopada 2015, 11:47:14 - *.dynamic.chello.pl
Do Hyperion: Czyżbyś kolegom do szafy zaglądał?;) Nieładnie ;) A propos - "Hyperion" Dana Simmonsa to rewelacyjna powieść s-f.Polecam