6 listopada 2015, 22:21:40 - bartekwr9
Gol Tomasza Wisia

Tomasz Wisio strzelił bramkę dla SKN Sankt Pölten w meczu 17. kolejki austriackiej Erste Ligi (drugi poziom rozgrywkowy), w którym jego drużyna wygrała na wyjeździe z SC Wiener Neustadt 3-2 (2-2). 33-letni obrońca rozegrał cały mecz i został ukarany żółtą kartką. Jest to jego druga bramka w tym sezonie.

6 listopada 2015, 20:30 - Wiener Neustadt (Wiener Neustädter Stadion)
SC Wiener Neustadt 2-3 SK Niederösterreich Sankt Pölten
René Seebacher 27, Balakiyem Takougnadi 36 - Patrick Schagerl 16, Tomasz Wisio 38, Manuel Hartl 48

żółte kartki: Mustafa Yavuz - Lukas Thürauer, David Stec, Manuel Hartl, Tomasz Wisio, Christoph Riegler.

sędziował: Alan Kijas.
widzów: 1700.

W 77. minucie w drużynie gospodarzy na boisku pojawił się były piłkarz Wisły Kraków Danijel Klarić. Wszedł w miejsce Mario Stefela.

SKN Sankt Pölten ma na koncie 32 punkty i zajmuje drugie miejsce w tabeli ligowej.

bob - 6 listopada 2015, 23:18:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
DO REDAKCJI: Gol Tomasza Wisio !!!!!

Gmoch - 6 listopada 2015, 23:30:11 - *.icpnet.pl
DO boba : gol Tomasza Wisi

SS - 7 listopada 2015, 0:24:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Gmoch: Gol Wisi Tomasza

kracjusz - 7 listopada 2015, 0:25:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
DO SS: Tomasz Wisi Gola