7 listopada 2015, 17:17:15 - maciejko
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zdobył bramkę dla FC Bayern München w wygranym 4-0 (4-0) meczu 12. kolejki niemieckiej Bundesligi z VfB Stuttgart 1893. To 14. ligowe trafienie Polaka w tym sezonie. Lewandowski rozegrał cały mecz.

7 listopada 2015, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 4-0 VfB Stuttgart 1893
Arjen Robben 11, Douglas Costa 18, Robert Lewandowski 37, Thomas Müller 40

sędziował: Bastian Dankert (Meklemburgia-Pomorze Przednie).
widzów: 75 000.

Cały mecz w barwach gości rozegrał Przemysław Tytoń.

Bayern jest liderem tabeli z dorobkiem 34 punktów, Stuttgart zajmuje 16. miejsce z 10 punktami.

hej - 7 listopada 2015, 17:18:00 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Król strzelców co raz bliżej

oko - 7 listopada 2015, 17:23:43 - *.bb.sky.com
Myślałem, że w drugiej połowie puszczę pawia. Tego czegoś nie dało się oglądać. Zero szacunku dla kibica.

kris - 7 listopada 2015, 18:07:36 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Druga połowa słaba,fakt. Robben nie podając raz Lewandowskiemu i bodajże Alabie wychodzącym na czystą pozycję,przy czym samemu strzelając niecelnie,utwierdza nas w tym że jest samolubem. Z tymże nie dociera do jego łysej łepetynki,że najlepszą formę ma już za sobą a i obrońcy wiedzą już jak przeciwko niemu grać.

@kris - 7 listopada 2015, 19:40:38 - *.opera-mini.net (*.26.182.25)
Typowa plemienna zazdrość polaczka cebulaczka wobec kogoś kto coś osiągnął brawo!

@kris - 7 listopada 2015, 19:46:25 - *.dynamic.chello.pl
Kris 100% racji. Robena Bayern mógłby się już pozbyć a wziąć kogoś, kto rozumie, że piłka to gra zespołowa.

maradona - 7 listopada 2015, 19:46:41 - *.42.0.153.alfanet24.pl
Celulaczek polaczek ze zmywaka nie moze zdzierzyc ze Robben moze robic co chce, a lewus trze chrzan hehe

Bucano - 7 listopada 2015, 20:05:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten gol nic szczególnego w sumie

ewq - 7 listopada 2015, 20:37:08 - *.dynamic.chello.pl
Lewy wszedł z piłką do bramki, myślę że nawet byle kto by to strzelił z 0,5m od bramki! Tego nie dało się po prostu wbić! Ten mecz przypominał mi towarzyski ze Szwajcarią, Robert albo trafiał w bramkarza, albo nie trafiał w ogóle.

xy - 7 listopada 2015, 21:15:30 - *.edera.cz
Łysa pała samolub ma tutaj swoich niedorzeczników?

klin - 7 listopada 2015, 23:11:15 - *.cable-modem.tkk.net.pl
@maradonaz: bo rację mają. Robić co się chce to może grając w golfa w niedzielę a nie w grze zespołowej, utrudniając podwyższanie wyniku. Robben lecz się.

jasnowidz - 7 listopada 2015, 23:39:42 - *.uznam.net.pl
Ten płaczek sam jest samolub polaczek.Roben poleci pewnie bo oglądać się nie da tego samoluba zadufanego w sobie łysola.

gosc - 8 listopada 2015, 13:55:59 - *.play-internet.pl
widzow na bayernie tyle co w calej naszej extraklasie tam kibice potrafia zapelnic stadion a u nas co pustki

Polaczek c - 8 listopada 2015, 16:09:05 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Skrytykowałem Robbena tylko za te dwie sytuacje a tu już mnie zwyzywano od cebulaków.Stwierdziłem fakt.Oglądałem mecz i w tych sytuacjach powinien podać.A teraz oglądam Milika w akcji,ale póki co (78min) średnio .