7 listopada 2015, 17:28:02 - bartekwr9
Bramka Adriana Cieślewicza

Adrian Cieślewicz strzelił gola dla The New Saints FC, a jego drużyna wygrała na wyjeździe 4-3 (3-1) w meczu 14. kolejki walijskiej Premier League z Llandudno FC. To drugie trafienie Polaka w tym sezonie.

7 listopada 2015, 15:30 - Llandudno (Parc MBi Maesdu)
Llandudno FC 3-4 The New Saints FC
Marc Williams 1, 76, Lewis Buckley 90 - Adrian Cieślewicz 9, Steve Evans 14, Mike Wilde 31, Christian Seargeant 68 (k)

sędziował: Mark Petch.

Cieślewicz znalazł się w wyjściowym składzie, w 75. minucie został zmieniony przez Robbie'ego Parry'ego.

TNS ma na koncie 34 punkty i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ligowej.

Nutek - 7 listopada 2015, 17:43:51 - *.dynamic.chello.pl
Normalnie news miesiąca! Dzięki niemu wiem, że Walia to nie tylko Swansea i Cardiff. MA LIGĘ!!!

@Nutek - 7 listopada 2015, 19:41:30 - *.opera-mini.net (*.26.182.31)
Do książek, może jeszcze sie paru rzeczy nauczysz

z - 8 listopada 2015, 15:59:48 - *.ssp.dialog.net.pl
czyli TNS zagra pewnie w el LM i wyeliminuje z ligi mistrzow (20 raz z rzedu ) :D jakis Polski klub :D

mobil73 - 9 listopada 2015, 8:35:52 - *.piastlan.net
podobno damian nawrocik tez w walii siedzi z kolejorza...poradzil by sobie w tej lidze...

kaptain ha - 9 listopada 2015, 9:26:48 - *.play-internet.pl