CrossRhode - 7 listopada 2015, 18:49:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

lolo - 7 listopada 2015, 18:50:26 - *.centertel.pl

FC Bieruń - 7 listopada 2015, 18:52:45 - *.e-sbl.net

judasz - 7 listopada 2015, 18:58:22 - *.opera-mini.net (*.137.1.202)
zainteresowanie piknikow nowym stadionem spadlo

f.c.d.g. - 7 listopada 2015, 18:59:24 - *.skybroadband.com
magia stadionu mija ... jest was coraz mniej

Baa - 7 listopada 2015, 19:01:16 - *.dynamic.chello.pl
Brawo za walkę do końca. Okuniewicz w końcu strzelił bramkę. Szkoda tylko, że ponad 1000 osób mniej niż 2 tygodnie temu z Nadwiślanem. Ale się nie dziwię ludziom, że olali dzisiejszy mecz, bo ostatnich słabych meczach. Teraz 3pkt z Mielcem i Puławami i z Zambrowem powinno być lepiej.

fan - 7 listopada 2015, 19:02:59 - *.207.111.8
A my dalej swoje w miescie gdzie najlepsze piwo jest gra GKS............najwazniejsze 3pkt a wy kmiotki na swoje podworko!

tyskifan - 7 listopada 2015, 19:11:39 - *.play-internet.pl
Dziwne ze podali taką frekwencje. Na nadwislanie było ponad 5tys a dzisiaj młyn większy i boczne sektory tak samo zapchane. Chyba nie wszyscy przechodzą przez kołowrotki.

iker - 7 listopada 2015, 19:14:59 - *.play-internet.pl
o a ja nie widze najlepszego strzelca tyszan w skladzie? jakis uraz?

silesian - 7 listopada 2015, 19:15:18 - *.146.4.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Tychy!
Znowu odezwią się judasze którzy zazdroszczą stadionu.

pedros - 7 listopada 2015, 19:15:43 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Wielkie brawa dla Chłopaków za walkę - nic się nie stało gramy dalej a Tychy jeszcze gdzieś punkty stracą i ich przeskoczymy - Siarka Nigdy Nie Zginie !!!!!

gosc - 7 listopada 2015, 19:17:26 - *.dynamic.chello.pl
Grzeszczyk pauzuje za kartki

kibic - 7 listopada 2015, 19:22:26 - *.dynamic.chello.pl
Dzisiaj na trybunach mega doping brawo dla kibiców i dla zawodników zagrali z charakterem , kibiców Siarki myślę że autokar około 70 osób

szczepans - 7 listopada 2015, 19:24:07 - *.zdi24.pl
Ale wałek z tym karnym dla Siarki

recenzent8 - 7 listopada 2015, 19:24:13 - *.adsl.inetia.pl
Za tydzien do Mielca ,przyjedzie byla zgoda z lat 90tych a wiec Tyszanie , w sumie macie zgody z naszymi dawnymi jak LKS Lodz czy Cracovia i obecna nasza i Wasza zgoda Sandecja , to tak na marginesie

zzz - 7 listopada 2015, 19:29:20 - *.play-internet.pl
Bardzo,dobra druga polowa tyszan, jezdzili na,dupie siarka nie istniala, tak to ma wygladac, bez gorkiewiczow i gancarczykow, zasluzone 3 punkty

klose - 7 listopada 2015, 19:33:45 - *.146.132.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mało kibiców bo po ostatnich wynikach w ramach protestu miało być mało kibiców ale ponad 4000 to więcej niż np w Gdyni a tam Arka bije się o ekstraklase.daj boże by w 3 lidze na każdym było 4 koła na sektorach .tego wam zawistnikom życzę

kuki - 7 listopada 2015, 19:59:15 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Marudzicie mało kibiców tylko,że na koniec rundy porównamy średnią widzów na meczach u siebie nawet z 1 ligą i zobaczymy jak to wyjdzie. Bez napinki tylko fakty.

v - 7 listopada 2015, 20:05:08 - *.146.129.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale to przecież całkiem po polsku - przyszła jesień, temperatura spadła, nowy stadion oblukany, więc frekwencja lichnie z każdym meczem.
Modę na kibicowanie (takie prawdziwe), to w tym kraju dopiero trzeba odbudować.

tyszanin - 7 listopada 2015, 20:11:09 - *.dynamic.chello.pl
Najpierw o kibicach. Siarki na oko 60-80 os. jak na taką grupe prezentowaliły się bardzo dobrze, cały mecz dopingowali swoich, lecz przy dopingu 1000 gardeł mało słyszalni, ale i tak duży plus dla nich, oby więcej ekip przyjeżdzało do nas bo wtedy i nasz doping jakiś taki wyraźniejszy Dziwi mnie frenkwencja bo według mnie na oko było tyle samo kibiców co z Nadwiślanem, jak nie lepiej. 4 tysiące to i tak przyzwoity wynik choć widać że dużo kibiców przychodzi tylko dla wyników. Niech żałują bo dziś był najlepszy mecz w wykonaniu naszych.
Co do piłkarzy to kopacze Siarki w pierwszej połowie grali troche lepiej od naszych, może inaczej więcej biegali co było milsze dla oka, choć karnego nie było przynajmniej ja go nie widziałem. Nasi w pierwszej połowie zero ambicji, w środku nie istnieli, dużo nie celnych podań ogólnie już myślałem że będzie kolejna padaka w ich wykonaniu. W drugiej miłe zaskoczeni i całkowita dominacja naszych grajków, dużo sytuacji, więcej biegania i celnych podań. Tak naprawdę powinno się skończyć 4:1, ale nie ma co narzekać 3 ptk są najważniejsze i cały czas kontakt z czołowką.
Pozdro dla normalnych

vjjv - 7 listopada 2015, 20:13:04 - *.150.149.126.internetia.net.pl
Panie Grunt mam nadzieje że nie popelnisz pan dzisiaj samobojstwa kiedys sie odblokujesz i bedzie pociecha z ciebie 3maj sie hehehe

Jendrek - 7 listopada 2015, 20:27:03 - *.centertel.pl
Do ludzi z Tychow. Od dawna wiadomo, ze do GKS-u chce przyjsc zagraniczny inwestor, ktorego sie blokuje! Jezeli pan Dz. i reszta nie zajma sie tym tematem, to na nastepny mecz przyjdzie juz tylko polowa tego co bylo dzis. Ta zbieranina to tragedia, z tego nic nie bedzie, zobaczycie!
Bedzie tylko gorzej, bo dzisiaj i poprzednim meczu u siebie, jeszcze szczescie dopisalo. Czas na zmiany!

fritz - 7 listopada 2015, 20:33:24 - *.113.98.209
Wyniku i frekwencji gratuluje katowicki z Kozliny. W przypadku awansu, którego Wam zycze, przekonacie sie najpózniej po meczu z sosnowieckim Zaglebiem lub pucharowym z Ruchem, Wisla czy Legia, co znaczy organizacja imprez masowych podwyzszonego ryzyka w tym kraju.
Pikniki przezyja to byc moze raz albo dwa. Potem zastanowia sie czy przyjda jeszcze raz z dzieciami... A przemawia tutaj wieloletnie doswiadczenie...

E7 - 7 listopada 2015, 20:38:33 - *.rev.ndi.net.pl
Świetny doping młyna dzisiaj. Jeden z lepszych na nowym stadionie - brawo

zxc - 7 listopada 2015, 20:44:55 - *.mielec.mm.pl
recenzent8; niestety GKS do nas nie przyjedzie, bo dostał zakaz po Radomiaku. Jak sektor gości otworzyli po fikcyjnym remoncie hali to teraz takie coś... A tak w ogóle za co ten zakaz dostaliście? Oglądałem skrót z Radomiak Tychy to tam w sektorze gości nie było nikogo. Tylko światełka kabaryn migały za ogrodzeniem i tam dwa autokary widać.

kibic - 7 listopada 2015, 21:00:32 - *.dynamic.chello.pl
Wyjazd był kupione zostały wszystkie bilety na sektor Radomiaka , w Radomiu byliśmy tylko szkoda ze nie na meczu

klose - 7 listopada 2015, 21:01:57 - *.146.132.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Fritz ojciec z synem to piknik ? To nie nie piknik tylko pasja .to jest piękne gdy na stadion chodząppiękne kobiety .a nie tylko riberiki z szrama pod okiem

Aro - 7 listopada 2015, 21:20:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bylem na meczu i dzisiaj bylismy zdecydowanie lepsi,Siarka oddała tylko jeden strzał i to z rzutu karnego którego noe powinno być.Zespół chociaż przegrywał to potrafił sie podnieść i za to szacunek.Piłkarz meczu to zdecydowanie nasz kapitan Zganiacz,dużo podań do przodu i mało strat no i te dwie genialne asysty.Palce lizać.Jeszcze zostały 3 mecze i trzeba w nich zdobyć jak najwięcej punktów,żeby mieć kontakt z czołówką i mieć w miare spokojną zime.Oby tak dalej chłopaki

uuj - 7 listopada 2015, 21:40:07 - *.dynamic.chello.pl
Panie Boczek co pan odpierdziela

STAROTYSKI - 7 listopada 2015, 21:41:39 - *.dynamic.chello.pl
Wiele osób wciąż boli nasza frekwencja. Wróżyli, że to tylko magia stadionu i po dwóch-trzech meczach będzie nas chodziło po 1500-2000 osób. A tu wielkie rozczarowanie, bo w połowie sezonu na drużynę ze środka tabeli w II lidze,która gra słabo, listopad, zimno, padający deszcz przychodzi ponad 4000 ludzi. Na ostatnim meczu z Zambrowem też przyjdzie 4 tysiące kibiców i inni mogą nam tylko zazdrościć takiej frekwencji. A na wiosnę liczba 5 tysięcy na trybunach będzie normą.
Wracając do meczu to pierwsza połowa wyrównana ze wskazaniem na GKS, a w drugiej połowie to już zdecydowana przewaga GKS-u, ale Siarka też miał swoje okazje i równie dobrze mógł być remis.
Ogólnie zasłużone zwycięstwo tyszan. Na plus kibice gości. Przy niewielkiej liczbie (około 80 osób) zaprezentowali naprawdę dobry doping. Mam nadzieje, że w Siarce wszystko się ułoży i klub będzie dalej normalnie funkcjonował. Tego kibicom z Tarnobrzegu szczerze życzę. Szkoda, żeby taki zasłużony klub włóczył się po A-klasach czy innych okręgówkach.

max - 7 listopada 2015, 22:07:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dzisiejsze zwycięstwo oczywiście bardzo cieszy, jednak wygrywać trzeba seriami a my wciąż jesteśmy bardzo chimeryczną drużyną grającą w kratkę. Mimo dzisiejszego zwycięstwa do 3 miejsca które gwarantuje awans tracimy już 5 punktów. Przed nami mecze w których strata punktów spowoduje że czołówka odjedzie jeszcze bardziej. Ale żeby nie było tak pesymistycznie to trzeba dodać iż druga połowa była dzisiaj naprawdę niezła i może to jest dobry prognostyk przed końcówką tej rundy. Oby... Brawa dla wszystkich obecnych na dzisiejszym meczu!!!

kibic - 7 listopada 2015, 22:10:59 - *.dynamic.chello.pl
w Tychach jest niesamowity klimat dla piłki dzisiaj było mega doping powala (cały stadion śpiewa z nami )

Baa - 7 listopada 2015, 23:05:33 - *.dynamic.chello.pl
Co ty gadasz Fritz. To, że u was w Katowicach, albo w Sosnowcu są patologie nie znaczy, że w innych klubach z regionu tak jest. Graliśmy z Wisłą już w PP jeszcze na starym stadionie i było 6 tysięcy i super atmosfera. W tym sezonie z Rakowem, za którym nie przepadamy 11 tysięcy i kulturalny doping z jednej i z drugiej strony.

kib - 7 listopada 2015, 23:21:27 - *.dynamic.chello.pl
bravo dla tych kibiców Siarki co dzisiaj przybyli Tychów robili bdb doping co do liczby pewnie sami to określą pewnie w okolicach 100 ....

remands - 7 listopada 2015, 23:31:39 - *.146.66.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dajcie już spokój z tą frekwencją. Jak drużyna grała w Jaworznie to jakoś tym tysiącom, które teraz chodzą ciężko było się tam pofatygować. Mimo, iż graliśmy ligę wyżej.
Najważniejsze obecnie są wyniki i to by awansować.
A dziś chociaż lepiej, to tak naprawdę ciągle nie zagraliśmy na miarę oczekiwań. Byliśmy lepsi od Siarki, jednak nadal potrzebujemy napastnika, gdyż można było zdobyć więcej goli. Na pewno w zwycięstwie pomogła druga żółta (w sumie nie wiem za co) i w konsekwencji czerwona kartka dla zawodnika Siarki.
Zobaczymy co pokażemy w Mielcu wzmocnieni grajkami pauzującymi za kartki dziś.

dd - 7 listopada 2015, 23:51:30 - *.dynamic.chello.pl
frekfencję podają z kołowrotków a osoby z sektorów D i E które mają karnety nie były dzisiaj zczytywane bo była awaria kołowrotka i wchodzili bokiem rzeczywista liczba widzów na meczu tak jak z Nadwislanem około 5500

Yeti79 - 8 listopada 2015, 7:52:58 - *.dynamic.chello.pl
Najważniejsze są zdobyte 3"punkty Super doping na młynie teraz przywieźć jakieś oczka z Mielca i Puław oczywiście wygrać z Zambrowem i już z niecierpliwością czekam na wiosnę TYlko Tyski GKS

Yeti79 - 8 listopada 2015, 8:27:03 - *.dynamic.chello.pl
Nie rozumie ludzi którzy krytykują druzynejak wygrywa jak przegrywa o co wam do cholery chodzi najważniejsze są zdobyte punkty fakt 1 połowa jak zwykle beznadziejna fakt czerwona kartka ułatwiło zadanie ale druga połowa wyglądała obiecująca była walką agresywne podejście pod przeciwnika dobre dośrodkowanie a ogóle zwycięskiego zespołu się nie osadza takie zangarzowanie jak w 2 połowie i będzie dobrze

karlik 21 - 8 listopada 2015, 9:25:21 - *.150.147.110.internetia.net.pl
Brawo za 3 -punkty bardzo dobry mecz -Wadecki i Szczęsny widać że są przygotowani do sezonu są zwrotni i szybcy i nie biją się brać gry na siebie Radzewicz na swoim przyzwoitym poziomie ,Okuniewicz zrobił to co do niego się wymaga,natomiast Grunt do rezerw niech się ogrywa brak mu cech napastnika zwrotności ,szybkości ,szczału znowu tracimy pierwsi bramkę bo gramy u siebie defenzywnie to jakaś głupota U siebie trzeba od początku zaatakować przeciwnika i go stłamsić pokazać kto tu rządzi a nie grać tyłami LELUM PO LELUM

karlik 21 - 8 listopada 2015, 9:30:43 - *.150.147.110.internetia.net.pl
BRAWO MŁYN BYŁO SUPER -za taki doping warto was wspomagać

gks71 - 8 listopada 2015, 12:00:38 - *.dynamic.chello.pl
brawo GKS nareszczie mozna bylo na cos popatrzec chyba najlepszy mecz w wykonaniu jaki widzialem po Rybniku brawo Panowie BRAWO MLYN BRAWO KIBICE SIARKI za dobry tez doping BYL BEDZIE JEST TYSKI GKS

Radomiak - 8 listopada 2015, 19:44:33 - *.centertel.pl
Tychy pogoniliśmy w Radomiu mimo to ich psy zawinęły

Hahaaaa... - 8 listopada 2015, 20:25:23 - *.33.174.7
Wszystko chłoptasiu pokręciłeś..., albo cię ziomale tak wkręcili... Nie Tychy, tylko Tyskie piwo, i nie pogoniliście..., tylko wypiliście... no a ... JP, jak zawsze...:D

nf-sm - 9 listopada 2015, 10:22:48 - *.internetdsl.tpnet.pl
do radomiak- pogonic to możesz ale starych swoich do kąpieli

gosc - 9 listopada 2015, 13:41:04 - *.dynamic.chello.pl
No i co z tego że wygraliśmy jak i tak gramy piach!

stary kibi - 10 listopada 2015, 20:17:09 - *.dynamic.chello.pl
Nawiązując do komentarza KUKI , obliczyłem , że średnia kibiców na naszym stadionie to 6600 widzów. A dla tych , którzy zazdroszczą nam pięknego stadionu i wyjątkowej liczby kibiców krótka informacja. TYLKO na jednym meczu z rozegranych 144 w I lidze, było więcej kibiców. GKS Katowice - Zagłębie 6700 widzów. Mówi wam to coś ???