8 listopada 2015, 17:53:17 - euzi
Ligowa porażka Basel

FC Basel przegrał u siebie 2-3 (0-2) w meczu 15. kolejki szwajcarskiej Raiffeisen Super League z Grasshopper-Clubem Zurych. Gospodarzy 10 grudnia czeka rewanżowy mecz fazy grupowej Ligi Europy z Lechem Poznań.

8 listopada 2015, 16:00 - Bazylea (St. Jakob-Park)
FC Basel 1893 2-3 Grasshopper-Club Zurych
Davide Callà 62, Breel Embolo 74 - Yoric Ravet 19, Marek Suchý 25 (s), Moanes Dabour 80

Basel: 1. Tomáš Vaclík - 5. Michael Lang, 17. Marek Suchý, 16. Manuel Akanji, 19. Behrang Safari (86, 3. Adama Traoré) - 39. Davide Callà, 33. Mohamed Elneny, 22. Zdravko Kuzmanović (72, 34. Taulant Xhaka), 7. Luca Zuffi, 77. Jean-Paul Boëtius (82, 38. Albian Ajeti) - 36. Breel Embolo.

żółte kartki: Jean-Paul Boëtius - Kim Källström, Moritz Bauer, Alban Pnishi, Alexandre Barthe, Moanes Dabour.

sędziował: Sascha Amhof.
widzów: 31 669.

Rywal Lecha pozostaje liderem z dorobkiem 37 punktów po 15 meczach.

kolejorz - 8 listopada 2015, 18:41:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I by pomyslec ze lech ogral grasshopper 6-0