9 listopada 2015, 21:53:36 - dyrovski
Ligowe zwycięstwo Belenenses

CF "Os Belenenses", który jest rywalem Lecha Poznań w grupie I Ligi Europy, wygrał na własnym stadionie 2-1 (1-0) z CD Tondela w meczu 10. kolejki portugalskiej ekstraklasy.

9 listopada 2015, 20:00 - Lizbona (Estádio do Restelo)
CF "Os Belenenses" 2-1 CD Tondela
Tiago Silva 20, Tiago Caeiro 72 - Piojo 87

Belenenses: 24. Hugo Ventura - 19. André Geraldes, 4. Tonel, 37. Gonçalo Silva, 20. Filipe Ferreira - 14. Dálcio Gomes (58, 17. Fábio Sturgeon), 18. Ricardo Dias (74, 6. Rúben Pinto), 8. André Sousa, 10. Tiago Silva, 12. Kuca - 9. Tiago Caeiro (83, 11. Betinho).

żółte kartki: Lucas Souza, Nathan Júnior, Piojo, Bruno Monteiro, Kaká (Tondela).

sędziował: Nuno Almeida.

Rewanżowe spotkanie Lecha z Belenenses zostanie rozegrane 26 listopada o godzinie 19:00 w Lizbonie.

Belenenses zajmuje w lidze 10. miejsce z dorobkiem 13 punktów.

pablo - 9 listopada 2015, 22:34:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pory aut do ligi niżej

Pizza - 9 listopada 2015, 23:50:26 - *.play-internet.pl
Czemu nie było wczoraj newsa o wygranej Fiorentiny?

@pizza - 10 listopada 2015, 0:07:42 - *.icpnet.pl
bo juz z nimi Lech nie bedzie gral

on - 10 listopada 2015, 0:09:19 - *.184.21.235
dzięki za kuponik :D

Darek - 10 listopada 2015, 6:48:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Pizza - tak samo jak nie było wyniku meczu Brugge, 90minut.pl podaje tylko wyniki drużyn z którymi zagrają polskie ekipy, z Fiorentiną już żadna nie zagra.

Listonosz - 10 listopada 2015, 11:06:27 - *.play-internet.pl
Ale legia z teoretycznie słabą grupą nie ma już szans a Lech z mocniejszą ciągle ma szanse

a - 10 listopada 2015, 13:57:18 - *.static.gprs.plus.pl