14 listopada 2015, 17:00 - Kołobrzeg (Stadion Miejski)
Dawid Berg 41, 53, Paweł Szutenberg 43 - Damian Warchoł 5, Dawid Kamiński 33, Wojciech Okińczyc 40 (k), Wiktor Witt 58 (s), Wojciech Małecki 86 (s)

Kotwica: 1. Wojciech Małecki - 23. Witold Cichy, 22. Wiktor Witt, 20. Paweł Szutenberg, 10. Tomasz Rydzak - 7. Dawid Berg, 14. Korneliusz Sochań, 93. Bruno Żołądź, 4. Tomasz Bejuk (66, 77. Mateusz Świechowski), 19. Łukasz Kacprzycki (76, 8. Mateusz Wrzesień) - 11. Michał Szubert (56, 32. Błażej Nowak).

Raków: 33. Mateusz Kos - 19. Łukasz Kmieć, 14. Adrian Klepczyński, 16. Błażej Cyfert, 22. Adam Waszkiewicz - 23. Dawid Kamiński, 6. Peter Hoferica (56, 24. Przemysław Mońka), 27. Rafał Figiel, 25. Damian Warchoł (89, 5. Jakub Piątek), 13. Piotr Malinowski (81, 9. Maksym Kowal) - 18. Wojciech Okińczyc (63, 11. Dariusz Pawlusiński).

żółte kartki: Szutenberg, Berg, Wrzesień - Warchoł, Waszkiewicz.

sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz).
widzów: 661.

Shaam - 14 listopada 2015, 18:52:31 - *.96.234.83.tvksmp.pl
Szalony mecz. Prowadzić 3:0, doprowadzić do 3:3 i wygrać po dwóch samobójach 5:3 na wyjeździe... Grunt, że są 3 pkt i awans coraz bliżej...Pozdro FZP.

eme - 14 listopada 2015, 18:55:02 - *.Netcominternet.pl
Twierdza Kołobrzeg zdobyta gratki za 5 bramek i emocje trzymajcie skuteczność w ataku a będzię dobrze ave Raków

Szpakowski - 14 listopada 2015, 18:56:47 - *.centertel.pl
Gdzie jest ta Kotwica!?Co się dzieje!?

Dominik - 14 listopada 2015, 18:57:35 - *.com
Ilu kibicow gosci?

steff - 14 listopada 2015, 18:57:44 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje Raków za wygraną, mecz musiał być emocjonujący biorąc pod uwagę wynik i zwroty akcji, jedźcie do pierwszej ligi! czego wam życzę
Pozdro z Sosnowca

Troll - 14 listopada 2015, 18:58:31 - *.dynamic.chello.pl
Widać że obie drużyny zaparkowały autobus i tylko się broniły. Mecz nudny jak film porno bez rozbierania się.

Kamil84IKS - 14 listopada 2015, 19:11:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo brawo tak trztmać Raków liczę na kolejne wygrane kolejne komplety pkt musicie mieć awans bo tu się Rakoweczek musi marnować oby za kilka miesięcy mogł patrzeć na meczyki Rakowa w tv np.Zawisza-Raków pozdro z krainy Jezior Iławy

Fryzjer - 14 listopada 2015, 19:57:01 - *.By.Evoluso.com
ustawiony mecz !!

Lch - 14 listopada 2015, 20:10:23 - *.dynamic.chello.pl
Zanosiło się na frajerstwo sezonu, z 0-3 na 3-3 w ciągu ok. 10 minut nie wróżyło najlepiej. Na szczęście nasi szybko się otrząsnęli i dołożyli jeszcze te 2 bramki. Oby to była nauczka, bo tu ewidentnie zabrakło koncentracji. Kotwica nie przeprowadziła wcale wybitnych akcji, wykorzystali tylko "wielbłądy" obrony. Najważniejsze jednak, że są 3 punkty. Liczę po cichu, że zimę spędzimy na pozycji lidera.

dworek - 14 listopada 2015, 20:26:20 - *.dynamic.chello.pl
Panowie jak to wyglądało? Meczyk uczciwy waszym zdaniem?

derock - 14 listopada 2015, 20:58:13 - *.dab.02.net (*.67.55.130)
Nie no dworek... Daj spokój takiego czegoś raczej chyba nie da się wyreżyserować. Chyba tylko Hitchcock...

znawca - 14 listopada 2015, 21:07:29 - *.play-internet.pl
Powiem tak kolejny mecz bez Radlera i kolejne zwycięstwo jestem z Myszkowa ale gratulacje dla was zaslugujecie na ten awans mówią o spinie między rakowen a myszkowen a Nie widać tego w mksie trener z Rakowa i 80 % składu pozdro !

gami - 14 listopada 2015, 21:11:53 - *.dynamic.chello.pl
znawca rakow i tak nie awansuje nie maja warunkow .stadion lata 70, licencja na ten stadion malo prawdopodobna,

raków - 14 listopada 2015, 21:33:11 - *.play-internet.pl
Fausz w wiadomości !! Niebylo drugiej samobójczej bramy !! Klepczyński wali bramę z głowy po dośrodkowaniu Pawlusinskiego w 86 min !! Pozdro z knurowa tylko raków olle

Kamil84IKS - 14 listopada 2015, 21:53:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil Olsztyn ma tragiczny stadion i ma liciencje z tym gruzowiskiem na pierwszą lige a Raków ma lepszy stadion

Lch - 14 listopada 2015, 21:53:52 - *.play-internet.pl
@gami W przyszłym roku ma ruszyć budowa oświetlenia i zadaszenia na 500 miejsc. Nie bój się o licencję dla nas. A piąta bramka faktycznie samobójcza, piłka po strzale Klepy odbiła się od słupka, potem od pleców bramkarza i wpadła do siatki.

Kamil84IKS - 14 listopada 2015, 21:55:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warunek oświetlenie muszą zainstalować bo to wymóg pzpn

Fc london - 15 listopada 2015, 1:01:05 - *.as13285.net
Cieszy gromadzenie punktów. Brawo do właściciela za ogarnięte tego syfu co zrobił mroczkowski.
Ave Racovia

RAcovia192 - 15 listopada 2015, 4:39:34 - *.play-internet.pl
A ja powiem Tak... Raków To miał być liderem po tej rundzie a nie wice... Zamieszaniem bylo zwolnienie trenera Mroczkowskiego Wyniki slabe itd.

mobil73 - 15 listopada 2015, 6:57:56 - *.piastlan.net
normalnie jak mecz hokejowy....takich wynikow powinno byc wiecej..rakow ostro na 1lige idzie...mielec jeszcze moze zamieszac ...takie kluby powinny grac wyzej a nie bujac sie po 2 lidze...

aaa - 15 listopada 2015, 9:39:44 - *.55.64.7
Nie piszcie wiecej o panu M.tzw flinston,bo to bylo wielkie nieporozumienie dla klubu.Jedynie czego szkoda,to straconych punktow.

Ko(L)o - 15 listopada 2015, 11:32:31 - *.CNet.Gawex.PL
Ekipa z Rakowa była - dosyć sporo (taki spory autobus) jak na odległość i bardzo kiepska pogode nad morzem ;-). Dobry doping, w drugiej połowie w strojach plażowych przez chwilę ;-).
Kotwica - zamkniety sektor B4, część młyna zgromadzona na skraju trybuny B z dopingiem średnim. W drugiej połowie obustronne śpiewy wychwalajace stróżów prawa.
Mecz ciekawy, choć przegrany dla Kotwicy. Dużo akcji i ... zwrotów akcji. Jednocześnie sporo też błędów technicznych. Jak na 3 ligę to całkiem niezłe widowisko.
Pozdro z Ko(L)obrzegu!

Fanatyk192 - 15 listopada 2015, 13:23:24 - *.play-internet.pl
Do Normalnych - Zasługujemy Na Tą Ligę Wyżej a inni Niech Nam Zazdroszczą!!!! Oglądając Wczoraj Mecz 1 Ligi Stomil-Miedź To Szczerze Mówiąc Takiej Padaki bo trudno to nazwać meczem nie widziałem nigdy w życiu a meczy troszkę już obejrzałem bo larka lecą do przodu każdemu i stwierdzam ze powinni wykupić lepiej 2 ligę do transmisji jak ta padlinę 1!!!! Tu chociaż pada po klka bramek w każdym meczu. Trafia się 1:0 itd.... Ale walką na pewno drużyny 2 ligi nie ustępują tym co grają na zapleczu ekstraklasy. Tylko Raków RKS!!!!

Zaglebiak - 15 listopada 2015, 13:42:44 - *.dynamic.chello.pl
1 liga 1 liga Racovia!!! pozdrowienia z Sosnowca!

olek - 15 listopada 2015, 14:56:15 - *.10.149.254
Macie jakas Fotorelacje z meczu?

1921 - 15 listopada 2015, 15:08:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Raków pozdrawia Zagłębie Sosnowiec!

Medalikarz - 15 listopada 2015, 18:45:02 - *.146.135.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl