Chojniczanka: 12. Dominik Hładun - 25. Wojciech Lisowski, 2. Marcin Biernat, 4. Piotr Kieruzel, 6. Przemysław Pietruszka - 21. Łukasz Kosakiewicz (61, 19. Bartłomiej Niedziela), 18. Jakub Mrozik (61, 14. Dragan Jelič), 5. Paweł Zawistowski, 7. Rafał Grzelak, 20. Patryk Mikita (78, 15. Przemysław Czerwiński) - 10. Andrzej Rybski.

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 93. Konrad Wrzesiński, 7. Daniel Dybiec, 4. Ernest Dzięcioł, 8. Daniel Chyła - 26. Dawid Dzięgielewski (46, 17. Przemysław Rodak), 6. Marcin Paczkowski, 9. Krzysztof Bodziony, 21. Piotr Ceglarz, 10. Mariusz Rybicki (78, 20. Piotr Krawczyk) - 15. Adam Duda.

żółte kartki: Kieruzel, Mikita - Dzięcioł.
czerwona kartka: Ernest Dzięcioł (38. minuta, Pogoń, za drugą żółtą).

źródło: własne / Czas Chojnic

lukas - 14 listopada 2015, 18:57:07 - *.hsi4.kabel-badenwuerttemberg.de
Brawo za walke do konca, ale grajac tyle czasu w przewadze nie mozna doprowadzac do takiej nerwowki panowie!!!

kaszub - 14 listopada 2015, 19:48:29 - *.chojnet.pl
mecz dwóch za...e słabych drużyn. kopanina bez ładu i składu. remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem. Chojniczanka wygrała niezasłużenie grając całą II połowę z przewagą zawodnika nie potrafiła do samego końca wykorzystać swojej przewagi, grając totalny chaos i kopiąc się po czole. panie trenerze Pawlak czas przestać się kompromitować i podjąć w końcu męską decyzje. coraz mniej chętnych w Chojnicach żeby oglądać tą zbieraninę przypadkowych gości spod budki z piwem.

aaa - 14 listopada 2015, 19:57:11 - *.petrus.pl
Chojniczanka miała okazje, dużo okazji, ale standardowo brakuje końcówki. Pogoń bardzo umiejętnie się broniła. Jak dla mnie wygrana MKSu zasłużona w pełni, była poprzeczka, było sporo strzałów, które rewelacyjnie wyjmował Misztal. Pogoń do czerwonej kartki ładnie kontrowała i gdyby nie Hładun objęli by prowadzenie.

Tomek Koźl - 14 listopada 2015, 20:07:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A jak z nieuznana bramka dla Pogoni? Slusznie?

kaszub - 14 listopada 2015, 20:10:22 - *.chojnet.pl
trudno powiedzieć. zresztą bramka została strzelona bezsensownie długo po gwizdku sędziego. zasadność użycia gwizdka może wyjaśnić tylko powtórka.

steff - 14 listopada 2015, 20:12:54 - *.dynamic.chello.pl
Bytów, Chojnice, Grudziądz, Suwałki - to dla mnie spadkowicze...

inter - 15 listopada 2015, 12:08:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile kibiców Chojniczanki w Chojnicach?

td - 15 listopada 2015, 14:15:15 - *.petrus.pl
Bramka strzelona po gwizdku sędziego;tylko powtórka możne to wyjaśnić .Widzów mało może 1.5 tys.Misztal bronił jak w transie .Chojna jeden kłębek nerwów .Musza przed meczem wyzbyć się stresu .Pawlak to myślący Trener zaaplikuje może spacer po Lasku Miejskim lub inny alternatywny sposób na stres.

olaf - 15 listopada 2015, 15:57:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak nie z Siedlcami, to z kim? Chojnice pocisnęły leszczy!

Pogongol - 15 listopada 2015, 17:40:24 - *.17-1.cable.virginm.net
@Olaf...Leszcz To Ci na imię...ledwo wygraliście a My od 30 min w dziesiątkę graliśmy u Was...uważam,że "leszczy" jak Nas nazwales to się goli z 4:0 a tu co??zamilcz wiec wstydu oszczędź...

Kofallus - 15 listopada 2015, 20:40:12 - *.petrus.pl
Chojna bez jakiegokolwiek pomysłu na grę. Rybski bez formy, na bokach Kosa i Grzelu, czyli nienominalni skrajni pomocnicy. jeżeli Pawlak na lewej pomocy z Miedzianką znowu postawi na Grzelaka, to Łobodziński pojeździ sobie i to niemiłosiernie. Mikita starał się, dochodził do wielu sytuacji bramkowych, ale brakuje kropki nad i. Jelic masakra. NAjlepszy piłkarzem był rzecz jasna Misztal. Rybicki też zaprosiłbym do grania. Reszta w obu drużynach do zapomnienia.

axel - 15 listopada 2015, 21:08:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O widzę,że kolega podsumował mecz wedle swojej wiedzy i przekonania i nawet nie musiał się licytować gdzie jes większa wieś. Nie oglądałem więc nie polemizuje ale dzięki za podsumowanie bez podtekstów.

Fan - 15 listopada 2015, 22:02:35 - *.versanet.de
Sttef czy w kazdym komentazu musisz te bzdury pisac ! Walnij sie w lep!