21 listopada 2015, 16:00 - Mielec (stadion MOSiR)
Andreja Prokić 3, Robert Trznadel 11 (s), Michał Bierzało 34, Jakub Żubrowski 80 - Bartłomiej Setlak 75 (k), Idrissa Cissé 77, Daniel Kutarba 78

Stal: 1. Tomasz Libera - 5. Sebastian Duda (79, 13. Damian Bożek), 2. Sebastian Zalepa, 3. Michał Bierzało, 23. Krystian Getinger - 15. Tomasz Prejs, 8. Jakub Żubrowski, 10. Bartosz Nowak, 22. Łukasz Żegleń (59, 11. Bartosz Papka), 9. Mateusz Cholewiak - 17. Andreja Prokić (86, 6. Piotr Marciniec).

Polonia: 1. Marcin Michalak - 7. Robert Trznadel, 19. Jacek Broniewicz (69, 14. Sebastian Pączko), 3. Mariusz Malec, 30. Norbert Radkiewicz (53, 16. Daniel Kutarba) - 22. Daniel Lika (74, 24. Łukasz Rylukowski), 13. Wojciech Mróz, 20. Kamil Zalewski, 21. Bartłomiej Setlak, 10. Damian Michalik (46, 9. Dawid Cempa) - 29. Idrissa Cissé.

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 2712.

źródło: własne / relacjelive.net

FKSiak - 21 listopada 2015, 17:51:37 - *.hfc.comcastbusiness.net
uffffff... ale ulga z 3-0 do 3-3 i w koncu 4-3! Brawo Stal!! Mielec Miasto lidera!

adamscki - 21 listopada 2015, 17:57:06 - *.protonet.pl
Panie Jacku! Może w końcu Pan dokona jakiś rewolucji w defensywie, bo co mecz narzekania jak można tracić w taki czy taki sposób gole , a obrona cały czas w tym samym zestawieniu! W moim sercu Polonia i na dobre i na złe! Pozdrawiam!

stalowiak3 - 21 listopada 2015, 17:58:32 - *.42.22.115
Gratulacje ze Stalowej

czarny - 21 listopada 2015, 17:59:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jest jakaś stronka żeby te bramki zobaczyć????

adamscki - 21 listopada 2015, 17:59:13 - *.protonet.pl

kibol - 21 listopada 2015, 18:02:03 - *.opera-mini.net (*.26.182.27)
brawoSTAL k...a ale zestresowaliuscie mnie

RKS - 21 listopada 2015, 18:09:08 - *.138.134.189.mobile.tre.se
gratuluję awansu bo do niego już tylko o krok !

9391 - 21 listopada 2015, 18:09:25 - *.play-internet.pl
Żuber rewelacyjna bramka na 4-3. Cała drużyna rewelacja + Libera.

9391 - 21 listopada 2015, 18:11:21 - *.play-internet.pl

ja - 21 listopada 2015, 18:12:25 - *.dynamic.chello.pl
Karny wątpliwy po czym psychika Stali siadła dobrze że tylko na 5 min;) Brawo Stal !!

wol - 21 listopada 2015, 18:17:24 - *.giga-komputer.pl
ilu było z Bytomia kiboli wie ktoś?

Xxxd - 21 listopada 2015, 18:18:35 - *.dynamic.chello.pl
Bramkę na 3-3 dla Poloni strzelił Kutarba

elo - 21 listopada 2015, 18:19:03 - *.146.129.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak to bywa, jak się myśli że przy 3:0 jest już po meczu. Karny dla Bytomia z d... Brama Żubrowskiego stadiony świata. Zimujemy jako lider i to najważniejsze !

joka - 21 listopada 2015, 18:21:45 - *.186.109.142
brawo stal charkter jest to śię szanuje pozdro z pogóża dozobaczenia w niepołomicach

kibic - 21 listopada 2015, 18:22:12 - *.dynamic.chello.pl
ta wygrana swiadczy o wielkosci zespolu brawo stal mielec.dramaturgia i emocje o to chodzi w pilce .z czego byl karny

wol - 21 listopada 2015, 18:38:21 - *.giga-komputer.pl
wie ktoś czy nie ilu było Polonistów?

luka - 21 listopada 2015, 18:40:20 - *.dynamic.mm.pl
Szacunek dla kibiców z Bytomia - 3-0 do przerwy a chłopaki z sercem za drużyną cały czas doping ....Ultrasi z Mielca dobra oprawa i doping !! w sumie ekstra widowisko , 7 bramek dużo emocji , a o to chodziło , tyle kontr co Stal wyszła to z 6 bramek mogło wpaść ! 5 minut przestoju Stali , a zrywu Polonii to za mało żeby zdobywać przez nią pkt !!

StalM71 - 21 listopada 2015, 18:44:02 - *.play-internet.pl
Witam kolege RKS. Dzieki za dobre slowo ale do awansu jeszcze brakuje bardzo dużo punktów i wiele kasy w budżecie, co zdecyduje o wyglądzie tabeli na Koniec. Dzisiaj przy 3:0 też tak wyglądało ale taka jest piłka a najważniejsza walka to budżet. Mecz ciekawy , dużo bramek, doping z obu stron i drużyna, która podniosła się po szoku na 3:3.

ja - 21 listopada 2015, 18:44:52 - *.dynamic.chello.pl
@luka
Dokładnie 3:0 w plecy a oni nawet na przerwie dopingują Szacunek sie należy. Warto zauważyć że mecz praktycznie bez wyzwisk (nie liczę wyzwisk w stronę POlicji i arabów).

ja - 21 listopada 2015, 19:01:17 - *.dynamic.chello.pl

FKS - 21 listopada 2015, 19:14:30 - *.dynamic.mm.pl
do@wol-kibiców Polonii w Mielcu widziałem 2 autobusy.Szacun dla nich,dopingowali cały czas,nawet przy stanie 0-3...W meczu 2-krotnego Mistrza Polski z 2-krotnym Mistrzem Polski,lepszy mistrz z Mielca ;)Ave Stal Mielec

EncePence - 21 listopada 2015, 19:14:43 - *.adsl.inetia.pl
do "ja - 21 listopada 2015, 18:44:52"
myślisz że teraz PiSlicja będzie lepsza? żałosny jesteś

fryt - 21 listopada 2015, 19:16:11 - *.dynamic.chello.pl
Na moje oko Poloni max 150

Zbyszek195 - 21 listopada 2015, 19:18:50 - *.dynamic.chello.pl
W czerwcu 1961 też było 4:3 dla stali tylko inaczej padały bramki 1:0 dla stali 1:1 2:1 dla stali 2:2, 3:2 dla stali, 3:3, 4:3 dla stali i polonia już nie zdążyła Wyrównać a ja byłem na tym meczy

Zbyszek195 - 21 listopada 2015, 19:19:53 - *.dynamic.chello.pl

zxc - 21 listopada 2015, 19:20:36 - *.dynamic.mm.pl
broniewicz przy 2-0 powinien wyleciec z boiska z drugą zółtą. pierwszy gol to też swojak, gdyby nie obronca to gola by nie bylo, bo prokic nie trafil z metra.

ja - 21 listopada 2015, 19:22:51 - *.dynamic.chello.pl
@EncePence
Ojoj jestem żałosny? Przepraszam.

FKS - 21 listopada 2015, 19:26:12 - *.dynamic.mm.pl
do@ksS-kontrolujesz mecz,wygrywasz 3-0,jesteś o klasę lepszy od przeciwnika,a tu nagle w ciągu 3 minut tracisz 3 bramki i robi się 3-3...Czujesz ten temat???To był szok,na szczęście tylko chwilowy i Stal podniosła się po tym...Sam wynik jest mylący i nie odzwierciedla tego,co się działo na boisku-prawda jest taka,że Stal była o klasę lepsza od Polonii,dominowała na boisku przez 80 minut meczu, a tu takie emocje nam zafundowano...Miasto lidera,Stal Mielec miasto lidera!!!

kibol - 21 listopada 2015, 19:27:36 - *.opera-mini.net (*.26.182.33)
karny z kapelusza to obronca byl podciety

FKS - 21 listopada 2015, 19:34:55 - *.dynamic.mm.pl
do@Zbyszek195-"Stal Mielec(Mistrz Polski 1973, 1976) z Polonią Bytom(Mistrz 1954, 1962) spotkała się dotychczas 31 razy. Bilans jest korzystny dla drużyny z Mielca (12 zwycięstw Stali,13 remisów.6 zwycięstw Polonii, bramki 37:27 dla Stali)".

Combo - 21 listopada 2015, 19:36:17 - *.dynamic.chello.pl
Brawo że obyło sie bez wyzwisk z obu stron. Jednak kibice pamiętają starą zgodę.

FKS - 21 listopada 2015, 19:45:23 - *.dynamic.mm.pl
9365,wideo:_stal_mielec_-_polonia_bytom_4-3_%5Bbra
mki%5D.html

EjEjEj - 21 listopada 2015, 19:48:09 - *.play-internet.pl
Nie przesadzajcie z tą dominacją. Gra tylko z kontry nie zdabegzaminu w 1 lidze.

elo - 21 listopada 2015, 19:49:07 - *.146.129.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Prokić faktycznie z metra w pustą bramkę nie trafił. Jakby nie obrońca to by nie wpadła.

FKS - 21 listopada 2015, 20:02:33 - *.dynamic.mm.pl
do @ EjEjEj-Stal dominowała praktycznie przez całą I połowę i prawie całą w II połowie,z wyjątkiem może 10 minut,gdzie tracili bramki,była zespołem wyraźnie lepszym

EjEjEj - 21 listopada 2015, 20:08:29 - *.adsl.inetia.pl
do @ FKS - nie dominowała niestety grała to co gra od dawna czyli czeka schowana na swojej połowie na kontry. Gramy kolejny mecz bez napastnika. Żegleń jest przeciętny. Prokić jest świetny ale na skrzydle. Dziś kapitalnie grał Duda. Ten chłokak gdzie by nie grał to zagra dobrze.
Stal musi się poważnie wzmocnić jeśli chce awansowac na dłużej niż jeden sezon.
Łętocha na wiosnę nie będzie grał cudów, trzeba 1 a może nawet 2 napastników. Bramkarz też nam jest potrzebny.

LEO - 21 listopada 2015, 20:26:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale się działo

Max - 21 listopada 2015, 20:29:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zwycięzców się nie sądzi. Polonia 70% czasu przy piłce, zamykała nas dzisiaj na 30 metrach jak w hokeja. Stal grała z kontry ale nieskutecznie. Dwie pierwsze bramki to swojaki po akcjach prawą stroną Prejsa. Prokić może podziękować interweniującemu zawodnikowi, że wcisnął piłkę która wychodziła za bramkę. To byłby na prawdę wyczyn z 3 metra nie trafić w bramkę. Ale to cały Andrieja od kilku meczy beznadziejnie słaby. Brawa dla Polonii za determinacje, dążenie do zmiany wyniku. Kibiców z Bytomia 150-180 głów cały czas z dopingiem dla swojej drużyny. Stal Mielec dzięki za walkę i kolejne 3 punkty. W tej lidze każde zwycięstwo trzeba wyszarpać na boisku - dzisiejszy mecz to udowodnił.

FKS - 21 listopada 2015, 20:33:39 - *.dynamic.mm.pl
do@EjEjEj-jak razi cię słowo"dominowała",to użyję innego określenia,które dobrze oddaje przewagę Stali w tym meczu-Stal była dziś"zdecydowanie lepsza",ok?Ja wiem,że w futbolu nie ma sprawiedliwości,ale gdyby dziś Polonia zremisowała,to byłby to ich wielki fuks.A co do potrzeby wzmocnień-jak najbardziej są one niezbędne,o ile mamy w tym sezonie walczyć o coś więcej.Dziś bardzo dobry mecz Prejsa,Dudy,Żubra,na pewno przydałby się jeszcze jeden bramkarz,do tego musi być większy budżet.W zimie parę spraw powinno się w klubie wyjaśnić i wtedy zobaczymy,co dalej;)Nie możemy iść drogą naszych niedawnych rywali-Wigry,Pogoń Siedlce,Rozwój,którzy są w ogonie tabeli I ligi i walczą o utrzymanie...

elo - 21 listopada 2015, 20:39:46 - *.146.129.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A jaką niby drogą mamy iść z potencjalnym budżetem w okolicach 2 mln PLN i to oby takim? Jeżeli awansujemy, to będziemy walczyć w I lidze ostro o utrzymanie, ale i tak warto!

EjEjEj - 21 listopada 2015, 20:44:34 - *.adsl.inetia.pl
Dominowała? Zdecydowanie lepsza? Żartujesz chłopaku albo o piłce nie wiele wiesz. Polonia była gorsza od nas o jedną bramkę.
Jak napisał kolega Max powyżej zamykała nas na naszej połowie i nasi chłopcy czekali tylko na kontry. Tak się nie da grać na dłuższą metę.
Zdejmij różowe okulary.
Oglądałeś wczoraj Zawiszę z Arką? Chłopaku, jakby któraś z tych drużyn nas dopadła to by skończyło się jak Polska- Gibraltar.
Mamy fajnych młodych chłopaków ale to naprawdę za mało na 1 ligę. Jeśli w zimie nie wzmocni się składu o dobrych doświadczonych zawodników to można awansować i dostać w czapkę w 1 lidze i spaść w hukiem i kupą wstydu.

podkarpaci - 21 listopada 2015, 20:46:52 - *.interblock.pl
ideo:_stal_mielec_-_polonia_bytom_4-3_[bramki].htm
l
Skrót meczu.

Gagaa - 21 listopada 2015, 20:51:06 - *.play-internet.pl
Zobaczymy co w zimie się wydarzy. Sparingi powinni grać z mocnymi przeciwnikami zz 1/ligi i extraklasy. Niedaleko jest Kraków Łęczna Nieciecza a nie rezerwy korony!!!

FKS - 21 listopada 2015, 20:52:13 - *.dynamic.mm.pl
@ elo-właśnie to mam na myśli-w tej chwili nasz budżet to 1,2 miliona.Potrzeba conajmniej 2,2-2,5 miliona.W przypadku awansu miasto pewnie da wyższe stypendia,musi zainstalować podgrzewana murawę,TV za transmisje dołoży 300 tysięcy.To nadal mało.Są widoki na to,że może nowy właściciel PZL wejdzie do klubu,czytałem o tym w "Rzeczpospolitej" na stronie klubowej.Prawda jest taka,że dłuższe trwanie w tej II lidze nie ma dla Stali większego sensu.Trzeba stworzyć podstawy finansowe do awansu.Miasto mówiło o większym zaangażowaniu,być może powstanie spółka w klubie.Zobaczymy,co się wydarzy.Fakt faktem,Stal powinna awansować i oby tak było!

FKS - 21 listopada 2015, 21:02:20 - *.dynamic.mm.pl
@EjEjEj-dobrze wiesz,że Stal tak właśnie gra od wielu już kolejek-cofa się i przyjmuje przeciwnika na swojej połowie,tak im każe grać Białek.W I połowie wszelkie próby ataku Polonii były chaotyczne,bez pomysłu na rozegranie,Stal bez problemu to kasowała.Wynik 3-0 nie potrzebuje żadnego komentarza.Dopóki są punkty(a są),to ta taktyka Białka się obroni.Ja też wolałbym,żeby Stal grała tak,jak zaraz po awansie,za Gąsiora,bo to cieszyło oczy.Różowych okularów nie mam.Przeciwnie-mam poważne obawy,co do ewentualnej gry Stali w I lidze,bo wiem,jak jest z kasą w klubie,na bieżąco oglądam też z ciekawości mecze I ligi(powtórki).Zdaję sobie sprawę z tego,że łatwo nie będzie,co pokazują chociażby przykłady Rozwoju,Wigier,Pogoni Siedlce-naszych niedawnych przeciwników w II lidze

kiepasa ko - 21 listopada 2015, 21:23:57 - *.dynamic.chello.pl
jejeje

gureww - 21 listopada 2015, 21:47:51 - *.play-internet.pl
Pozdro z Elblaga pamietamy Stal wiecie co...

Stalfks - 21 listopada 2015, 22:02:29 - *.play-internet.pl
Duda zagrał dobry mecz ? Dwie bramki padły jego strona i był jednym ze słabszych zawodników . Dobrze ze wygraliśmy , szcześliwie ale zwyciestwo to zwyciestwo . STAL FKS !!

StalM71 - 21 listopada 2015, 22:24:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ja tak jeszcze z innej beczki. Mecz bez bluzgow, neutralny ze strony jednego i drugiego mlyna ma jednak wyjatkowy wymiar. Doping Polonii przez 90 minut zrobil wrazenie na wielu, oprawa Stali moze nie wyjatkowa ale znowu pomyslowa, 90 minut emocji na boisku i trybunach daly fajne widowisko. Wiem, ze niektorym bluzgi najlepiej podnosza poziom emocji ale dla mnie kibicowsko byl to jeden z najlepszych meczy. Chyba to wlasnie takich meczow potrzeba a nie bluzgow aby na stadionach przybywalo kibicow a razem z nimi kasy dla klubowych budzetow. Prosze o wiecej.

marcin - 21 listopada 2015, 22:55:26 - *.play-internet.pl
zgadzam sie ze StalM71 jedeż lepszych meczy na Solskiego

bobek70 - 21 listopada 2015, 23:25:05 - *.mielec.mm.pl
Termalice też nikt nie dawał szans w extraklasie a teraz wszyscy sie z nią liczą nawet lider wygrał z bidą.

Kibic - 21 listopada 2015, 23:25:29 - *.166.203.65
No panie Wjejacha-pinokio dziewięciu punktów tojuz nie będzie co PAN teraz pocznie?

9391 - 22 listopada 2015, 0:09:02 - *.dynamic.mm.pl
jaki karny!! gdzie tam był karny!!?? sędzia dałeś du..y przy tej akcji!!

mario - 22 listopada 2015, 8:10:21 - *.telnetropczyce.pl
widzów więcej niż na otwarciu stadionu w Niecieczy

scyzor - 22 listopada 2015, 8:50:35 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Stal, życze awansu, pozdro z Kielce.

wrw1908 - 22 listopada 2015, 9:41:47 - *.toya.net.pl
Bodzio W dwa dobre kluby pozdro z bialej Lodzi

asa - 22 listopada 2015, 10:06:31 - *.cheeloo.net
Jak się ma 3:0 to nawet karny z kapelusza nie ma prawa spowodować strate 2 natępnych bramek w 2 minuty. Tu Biały masz pole do popisu bo obrona i bramkarz dali d..py. Prokić słabiutki juz kolejny mecz> Sędzia do momentu karnego z kapelusz ok. póxniej stronniczy i ciągnacy za uszy Polonię. Sprawiedliwy wunik to powinien być 7:2.

Kamillo - 22 listopada 2015, 10:20:45 - *.adsl.inetia.pl
W napadzie to przydałby się Cygan. Pamiętam go oj pamiętam z tal 90-tych.
Prokicia nie obwiniajcie, bo chłopak naprawdę ma pojęcie o piłce.
To rozprężenie z 3-1 na 3-3 było niesamowite. Niebywałe że tak szybko tracili te bramki.
Nie mam czasu w przyszły weekend bo bym chętnie zobaczył jak zagrają ostatni mecz sezonu. Z tego co wiem kilku ciekawych gości ma być na trybunach.

???? - 22 listopada 2015, 10:27:05 - *.adsl.inetia.pl
nie było żadnej dotakminacji Stali. wygrali ale na kolana nie rzucili.

ja - 22 listopada 2015, 10:41:08 - *.dynamic.chello.pl
Jedni pisali że Stal była zdecydowanie lepsza a drudzy że Polonia miała 70% posiadania piłki i dlatego wrzuciłem statystyki. Osobiście uważam jednak że Stal zasłużenie wygrała.

bytomianin - 22 listopada 2015, 10:42:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
mam pytanie ile jeszcze te trio nieudaczników będzie trenować moja Polonie kolejny mecz i blamaż jego kolegów

lopez - 22 listopada 2015, 12:37:25 - *.dynamic.chello.pl
spoko ten młyn Stali Mielec widać na zdjęciach, że są to dzieci w wieku 15-17 lat hehe Władcy Podkarpacia hehe dobre!!!

marcin - 22 listopada 2015, 12:58:47 - *.play-internet.pl
Sektor N niech się uczy przyśpiewki: za te 20 lat upadku klubu smak na pierwszą lige przyszedl czas hej stal mielec fks!!!

ja - 22 listopada 2015, 13:04:44 - *.dynamic.chello.pl
@omar77
hehe nie obrażaj głąbów hehe!!!

recenzent8 - 22 listopada 2015, 13:20:58 - *.adsl.inetia.pl
lopez nie podniecaj sie kozaku , do goscia z Elblaga , Ty chyba niepowazny jestes , co miala Stal dwa lata temu Wam odpuscic i przegrac na zywca , zremisowala i co straszna sprawa bo spadliscie , Stal miala sie polozyc ??? co do meczu , to niestety prowadzimy i znowu sie cofamy na swoja polowe , zadnej mega dominacji nie bylo, tak nie mozna grac, mamy sporo szczescia , ale szczescie ponoc sprzyja lepszym, ciesza punkty i pozycja w tabeli , Prokic nadal cuduje zamiast szybko podawac lub strzelac, ma przyspieszenie , to jak nie trzeba to zwalnia tempo akcji, umiejetnosci i predyspozycje ma... pozdro dla Polonii Bytom za zgode sprzed lat

recenzent8 - 22 listopada 2015, 13:31:36 - *.adsl.inetia.pl
Ktos podal przyklad Wigier , Siedlec i Rozwoju w 1 lidze , co bedzie to bedze ,a zobacz jak Sosnowiec sobie radzi , Kluczbork nie najgorzej nie liczac ostatniej wtopy, takze roznie to bywa po awansie, w kazdym razie ani Wigry ani Siedlce w tamtym sezonie nie spadly jako beniaminkowie

placek - 22 listopada 2015, 13:56:16 - *.dynamic.mm.pl
Lopez masz racje jest dużo małolatów u nas w młynie ale gdzie ich nie ma? zreszta to dobrze rokuje na przyszłosc. Jeszcze cos ci powiem to my rzadzimy u nas na stadionie i po kilku rozmowach wychowawczych z "dziennikarzami"wiedzą co moga a co nie. Dlatego też nie zobaczysz zdjec młynowych, chłopaków od ultraski czy ogarnietych osób. To był 5 mecz z piro u nas w tej rundzie i obeszło sie bez zadnego zakazu co jest naszym sukcesem. My robimy swoje a dzieci internetu niech dalej żyja zdjeciami ;)
Ps. mecz spoko w koncu z kibicami gości, atmosfera tez fajna oby wiecej takich meczów.

Fan - 22 listopada 2015, 14:15:37 - *.tktelekom.pl
Brawo

mobil73 - 22 listopada 2015, 14:54:44 - *.play-internet.pl
zycze awansu stali mielec--kibol z poznania...takich klubow brakuje lige wyzej...a nie jakies wiochy typu niecicza...zabki itp

+30 - 22 listopada 2015, 16:22:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
do lopez a bujaj się ty wypuczyno

FKS - 22 listopada 2015, 17:46:14 - *.dynamic.mm.pl
@lopez-w Mielcu nikt nie mówi"władcy Podkarpacia",nie używamy takiego określenia,bo Stal to najbardziej utytułowany,z największym stażem w ekstraklasie(25 sezonów)klub ale w całej wschodniej Polsce,czyli w woj.warmińsko-mazurskim,podlaskim,lubelskim,podkar
packim.Bo ani Stomil Olsztyn,ani Jagiellonia,ani Motor,ani Stal Rzeszów nie grała ani połowy tego,co Stal w ekstraklasie,ani tez żaden z tych klubów nie osiągnął w extraklasie takich sukcesów,jak Stal Mielec.Po drugie-gdybyś przyjrzał się młynowi na Legii czy Lechu to byś widział,że jest tam sporo młodych kibiców wieku 17-18 lat.I to właśnie cieszy,że poza starą gwardią na młyn przychodzi sporo młodzieży,tak powinno być,zmiana pokoleniowa musi być.Brawo!

MisiekPB - 22 listopada 2015, 18:00:35 - *.dip0.t-ipconnect.de
Życze awansu Stali tym bardziej że często bywałem w Mielcu jako dziecko,lubie Mielec i nic tego nie zmieni oprócz mostku nad rzeką bo za bardzo się ruszał i miałem zawsze wątpliwości przd wejściem na niego, pamiętam zgode i zawsze było ok.
Pozdro ludziska z Makrelowej krainy.

Kibic - 22 listopada 2015, 20:02:36 - *.galileusz.pl
Do bytomianie święte słowa!!!

Zenek - 22 listopada 2015, 20:09:47 - *.centertel.pl
Mostek już się nie rusza, jest nowy ;) a przed wejściem na stary to chyba każdy miał wątpliwości

MisiekPB - 22 listopada 2015, 20:13:16 - *.dip0.t-ipconnect.de
To dobrze bo nie był zbyt stabilny z tego co pamiętam a jak wiało to już ogólnie była pomyłka.
Wszystkiego dobrego życze,obyście awansowali !!!

WirusPB - 22 listopada 2015, 20:30:25 - *.dynamic.chello.pl
Moi drodzy kibice naszej kochanej Polonii. Tutaj nawet światowej sławy trener nie zrobi z tych miernot poprawnych zawodników. Nie chcę wszystkich wrzucać do jednego wora. Bo w tej drużynie są pozytywne jednostki,ale są to zawodnicy z długoletnim stażem a ta reszta to tragedia, która tylko się kreuje na graczy piłkarskich.Na dzień dzisiejszy POLONIA to my, jej kibice a nie Ci najemnicy. Pozdrowienia dla MiskaPB, BerlinPB oraz innych zdrowo myślących kibiców Polonii.

???? - 22 listopada 2015, 21:06:40 - *.adsl.inetia.pl
ale trzeba być matołem żeby robić zarzuty że jakiś kibic ma 15 lat a inny 30.
chodzę od dawna na mecze w Mielcu bo uwielbiam piłkę ale jak słyszę rozdarte ryje które klną na policję, na inne kluby to chciałbym aby wszystkich takich prymitywów wyrzucono ze stadionu.
byłem kilka razy na meczu w Liverpoolu i Glasgow. Inny świat, tam nie ma takich wiejskich dresiarzy i naprawdę jest poziom i kultura.

MisiekPB - 22 listopada 2015, 21:07:16 - *.dip0.t-ipconnect.de
Siema Wiarus.
W 100% masz racje !!
Pozdro serdeczne !!!

nyrol - 23 listopada 2015, 0:36:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wracam Warta1912 Pozdro Szombry a wy polunia wynocha !!!!!Warcinka na Wieki Pozdro Szombry Zielonii Warta Jeszcze Wróci a polunia sztama amica i arka wyyyynocha!!!!!!!!!!!!!Pozdro Bałtyk Gdynia !!!!

PB - 23 listopada 2015, 7:01:51 - *.dynamic.chello.pl
Nyrol : Aleś ty słaby , słaby jak Cipr/roki , i w piłce i w kibicowaniu . Zawsze będziecie w naszym cieniu ! Auuuuuu !
Boli ? Bo ma boleć !
A co do Stali to graty i również życzę im awansiku tylko nie dajcie sobie rozwalić drużyny bo ponoć już polowania są .

MisiekPB - 23 listopada 2015, 8:17:23 - *.dip0.t-ipconnect.de
Nyrol-Ciężki przypadek z ciebie,piszesz Pulonia a liżesz dup...zagłębiu.
Pogoń Lwów - warta 6-0 rok 1937 i wszystko na temat,tobie już żadne tabletki nie pomogą,mam marzenie,spotkać cię i żebyś to wszystko mi powiedział co piszesz,problem w tym że twoje przypadki są odważne w necie tylko.

mario - 23 listopada 2015, 10:45:12 - *.dynamic.chello.pl
zgadzam się, że na mieleckim stadionie jest za dużo wulgarnych okrzyków na innych stadionach tego już nie ma, ale w mielcu czas się zatrzymał.

Hej - 23 listopada 2015, 12:31:00 - *.play-internet.pl
Na stronie Stali jest już film z konferencji prasowej po meczu. Niestety Białek sam czarno to wszystko widzi. Stal nie ma kasy na 1 ligę juniorami grać się tam nie da. Fajny zespół jest teraz ale w razie kontuzji i kartek rozniosą nas jakbfure gnoju.

FKS - 23 listopada 2015, 20:19:02 - *.dynamic.mm.pl
Na konferencji po meczu Białek powiedział to,co mówią też inne osoby trzeźwo myślące na temat klubu-jeżeli mamy awansować,musimy się wzmocnić kadrowo i finansowo,bez tego szkoda sobie głowę zawracać awansem i I ligą...

PB - 23 listopada 2015, 21:17:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wyjazd rodem z lat 90 ;), korba w autokarach,korba na meczu i w przerwie, pozdrowiania wszystkim obecnym POLONIA TO MY !!!