Pawel1964 - 21 listopada 2015, 17:54:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

KSR - 21 listopada 2015, 17:55:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Daliście radę w odróżnieniu od nas. W kontekście naszej walki o utrzymanie fajnie wyrwane Wigrom punkty. Pozdro z Rozwoju

Jacek - 21 listopada 2015, 17:55:35 - *.adsl.inetia.pl
Brameczka w doliczonym hm... smakuje wyśmienicie. Oby dali radę w Sosnowcu. INO GieKSa !!!

bociek - 21 listopada 2015, 17:56:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
RAPID Wełnowiec !

Volcan - 21 listopada 2015, 17:56:32 - *.as13285.net
Skutek zwolnienia trenera Kaczmarka z Wigier. smutek.

Cwks - 21 listopada 2015, 17:56:36 - *.42.147.195.pool.dsl.daisyplc.net
Dr Donatas Vencevicius, Spuszczolog, specjalista od spuszczania klubów do niższych klas rozrgywkowych. A tak na poważnie, jest tragedia! Odkąd zyje nie pamiętam takiej tragicznej serii spotkań u siebie a na Zarzecze chodzę juz od nastu lat! Kiedy zarząd otworzy oczy???? Kaczmarka wyrabano po kilku meczach kryzysu a Donka trzymają mimo tragicznych wyników, ludzie, to normalnie kryminał te decyzje klubu. Jak można tak zepsuć zespół????? Kto zatrudnia trenera który o mały włos nie spuscil klubu do III ligi na stanowisko pierwszego Szkoleniowca????

Arko0o - 21 listopada 2015, 17:58:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj zbysik zbysik juz nawet nie remisie.

Pogon MKS - 21 listopada 2015, 17:58:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawo Gieksa!!!! wracajcie tam gdzie Wasze miejsce!!!

SK 1964 - 21 listopada 2015, 17:59:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo brawo brawo GIEKSA!

Kibic - 21 listopada 2015, 18:00:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wreszcie trener przejrzał na oczy i ściągnął Gąskę.juz od kilku meczy nie sxło na niego patrzeć.

elzen - 21 listopada 2015, 18:01:19 - *.dynamic.chello.pl
i jak wigierki a nie mowilem ze z olimpia to był tylko wyoadek przy pracy??? hahaha 100 procent spadek pewne info

pepe72 - 21 listopada 2015, 18:05:29 - *.dynamic.chello.pl
Do Pogon MKS powodzenie jutro w meczu z Lechem pozdrowienia

do MKS - 21 listopada 2015, 18:06:33 - *.245.104.40
W tamtym sezonie mało co nie trafiliście tam gdzie wasze miejsce, więc cisza.

kibic - 21 listopada 2015, 18:13:44 - *.suwalki.vectranet.pl
no i tak jak pisałem po ostatnim meczu ... wygrany mecz był przypadkiem.. Dzisiejszy mecz to potwierdza.. gra na niskim poziomie, o drugiej polowie nie wspominajac.. zarzad powinien sie opamietac w porę i czym predzej zatrudnic trenera z prawdziwego zdarzenia i napastnikow ! w innym wypadku bedziemy ponownie ogladac wystepy wigier w II lidze..

sizhahff - 21 listopada 2015, 18:20:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Donatas miej Honor!!

Zes - 21 listopada 2015, 18:21:11 - *.77.83.77
Zapolnika wypozyczyli do Zambrowa.....I gosciu tam strzela bramki a nie w Wigrach . Dobre posuniecie Panie Prezesie. Donek wracaj na Litwe !!!!!!

majki - 21 listopada 2015, 18:39:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Goncerz do Jagi, Wigry do II ligi? Muszą szybko zmienić trenera....

wigrzak - 21 listopada 2015, 18:56:40 - *.suwalki.vectranet.pl
Przyzwoita pierwsza połowa. Może nie jakaś porywająca piłkarsko, ale była walka o każdą piłę, pressing. Piękna akcja Adamka. Druga zaczęła się podobnie, ale woli walki starczyło na jakieś 15 minut. Od 60-64 minuty to była już tylko rozpaczliwa obrona.Momentami Wigry nie były wstanie wymieć dwóch piłem bez straty. Jak to możliwe że zespół tak nagle odmienia swoje oblicze? Do tego zachowanie naszych obrońców pod naszą bramką gdy na oślep wybijali piłkę we własne pole karne to już kuriozum. Sprezentowali tak GKS-ie trzy setki, z czego katowiczanie nie umieli skorzystać raz trafiając w poprzeczkę a dwa obok bramki. No i akcja po której padła bramka. Wychodzimy z kontrą. Dwoma zawodnikami. A reszta zatrzymała się i czekała na...? No właśnie, na co? Na gwizdek? Nasz piłkarz zaskoczony, chyba Żebrowski nie pamiętam już, tym że nikt nie podłączył się do ataku oddaje piłkę i właściwie zalicza asystę, bo GKS wymienia dwa podania i strzela gola. Tak naprawdę sami sobie tego gola strzeliliśmy, a wcześniej próbowaliśmy to zrobić trzy razy. Co do wspomnianego Zapolnika to przecież on dopiero od niedawna zaczął regularnie grać po kontuzji. Jak długo wracał by do formy na IV ligowych kartofliskach? W Olimpii ma przynajmniej szansę bez ciśnienia wrócić do formy w normalnych warunkach. Inna sprawa że najbardziej właśnie brakuje nam napastnika. Adamek ma problem ze skutecznością, ale gdy on schodzi to znika całkowicie zagrożenie dla bramki przeciwnika. Przed nami ostatni mecz i przerwa zimowa. Jeżeli zarząd chce wyciągnąć klub z bagna czeka go ciężka praca i szukanie prawdziwych wzmocnień zamiast Ruszkuli, Rozmusów czy Hirszów którzy albo nie grają bo są za słabi, albo jak już grają to na poziomie żenującym.

z bieguna - 21 listopada 2015, 19:31:34 - *.dynamic.mm.pl
wigrzak: nic dodać nic ująć

krzyś - 21 listopada 2015, 20:07:06 - *.dynamic.chello.pl
sensacyjne zwycięstwo !!!!!!!!!!!!!!!!

Batory - 21 listopada 2015, 20:40:36 - *.inet-siec.pl
Kurde no, nie piszcie na głównej mecz Wigry 0-1 Katowice, a Wigry 0-1 GKS, mamy dwa zespoły z Katowic w I lidze. Nie chcialem wchodzić na szczegóły meczu Gieksy, tylko Rozwoju.

abc - 21 listopada 2015, 21:01:01 - *.55.64.7
Batory niezly z ciebie kibic,jak nie wiesz z kim rozwoj dzisiaj gral.

1976 - 21 listopada 2015, 21:06:45 - *.opera-mini.net (*.146.5.212)
Wigrom marzył sie jakis awans po paru wygranych, a ja cały czas powtarzam ze to głowny kandydat do spadku i dalej to podtrzymuje!

do 1976 - 21 listopada 2015, 21:17:16 - *.245.104.40
Kto pisał że Wigrom marzy się awans? Nawet stadionu na ekstraklasę nie mamy.
PS: W tamtym roku też mieliśmy spaść skończyło się najlepszym miejscem spośród beniaminków.

do 1976 - 21 listopada 2015, 21:37:13 - *.opera-mini.net (*.105.36.204)
Wigry główny kandydat do spadku? Bilans bramkowy jest na zero,z 10 przegranych meczy aż 9 porażek jedną bramką.Wygrane z Zagłębiem, Arką na ich stadionach i ogõlnie więcej wygranych na wyjazdach niż przegranych.U siebie porazki tylko przez pech i brak skuteczności,bo w większości meczów byli lepsi.Tak ma wyglædać główny kandydat do spadku? Od kiedy chodzę na Wigry, a to już ponad 30 lat to zawsze jesień była gorsza u nas od wiosny.Z tego co wiem w klubie mają być wzmocnienia, więc z ocenami poczekajmy do końca sezonu.A jaki to klub Ty prezentujesz, bo jak pamiętamm to zawsze masz jakieś obiekcje do Wigier.

ko - 21 listopada 2015, 21:50:59 - *.30.191.187.threembb.co.uk
to wina zarzadu ze zatrudnia na trenera czlowieka ktory nie ma pojecia o trenerce ,jesli macie odrobine honoru wyrzuczcie go z klubu raz na zawsze kluby zmienily trenerow i wyszlo to im na dobre zarzad nie kompromitujcie sie

fritz - 21 listopada 2015, 22:37:01 - *.204.135.66
Yep! Tak sie zbiera punkty. Rozliczenie na wiosne.

as - 21 listopada 2015, 23:06:47 - *.245.104.224
1. za szybko zwolniono Kaczmarka 2. za długo trzyma się donatasa choć to trener z którym o mało nie spadliśmy do III ligi 3. brak rafalskisa 4. odkąd gra Gąska gra z przodu się nie klei 5. za dużo szrotu typu Hirsz czy Ruszkul, są jeszcze Szyszka i Rozmus którzy tylko odrywają kupony w IV lidze 6. brak napastnika, oddano Zapolnika i nie ściągnieto nikogo w jego miejsce 7. nasze wyniki w poprzednim sezonie to głównie zasługa Kopczyńskiego, który robił całą czarną robotę, Kalinkowski to nie to samo 8. zmienić trenera 9. jeśli nie wiesz który z tych punktów jest najważniejszy patrz punkt 8.

1976 - 21 listopada 2015, 23:24:48 - *.opera-mini.net (*.146.131.218)
Ja nikogo nie prezentuje tylko jestem kibicem Miedzi, ktora mimo braku wynikow na miare swoich mozliwosci jako klub Wigry bije na głowe! A takie tlumaczenie ze na wyjazdach wiecej wygranych niz przegranych czy brakiem szczescia, to kazdy moze sie tłumaczyc. Miedz tez ja moge napisac iz Miedz u siebie jest najlepsza druzyna w lidze. i ze przynajniej z 12 pkt stracilismy w niewiarygodnych okolicznosciach! Coz z tego jak do czołowki brakuje na wiele pkt. Roznica jest jednak taka ze Miedz jest stac na duze transfery choc kadra juz jest bardzo mocna mimo kilku transferow nie trafionych, A teraz w przerwie paru zostanie odstrzelonych grajkow a w ich miejsce Tarasiewicz sciagnie takich jakich mu potrzeba bo dostał odpowiednie pieniadze na to jak i wolna reke w wyboze zawodnikow ktorzy trafia do Miedzi. A Wigry jakich piłkarzy moga sciagnac? Tanich w utrzymaniu ktorzy nic soba zagwarantowac nie moga

gureww - 21 listopada 2015, 23:38:43 - *.play-internet.pl
Do 1976 wiesz jaka jest różnica taka że was wspiera państwowy moloch czego wogóle nie powinien robić więc powinieneś siedzieć cicho a nie tu jeszcze swoje racje śmieszne wypisywać.

marekb - 22 listopada 2015, 0:52:29 - *.suwalki.vectranet.pl
mazur z litwinami mają swoje prywatne interesy i to jest ważne a nie jakies tam WIGRY było fajnie ale sie skończyło,a najbardziej z naszych porażek cieszy się ten zawszony ełk

Majkel - 22 listopada 2015, 8:55:05 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Gonzo i brawo GieKSa za walkę do ostatniej minuty oby tak dalej ! wyGraj GieKSo wyGraj walcz sił nie oszczędzaj ... !!!
GieKSa&Banik&Torcida

qw.er - 22 listopada 2015, 9:26:10 - *.adsl.inetia.pl
Wszyscy tutaj chcą zmiany trenera ,teraz Donatasa wcześniej Kaczmarka,a prwada jest taka ,że to główna zasługa dyrektora Zielińskiego ,że zakontraktował takich zawodników co nie potrafia wykorzystać 100% sytuacji w kolejnym już meczu , czego konsekwencją jest porażka.Wina trenera jest tylko taka ,że może powinien tym wszystkim grajkom robić dodatkowe treningi sam na sam z bramkarzem ,to może po czymś takim jeden z drugim kopacz coś by strzelił.Gdyby ofensywni wykorzystali chociaż połowę z tych 100 ,to dziś Wigry byłyby w górnej części tabeli

marekb - 22 listopada 2015, 10:34:56 - *.suwalki.vectranet.pl